Jump to content

Ateistle Müslüman Evlenemez Evlensede Birlikte Duramaz

Recommended Posts

Yazın böyle bir olaya şahit olmuştum,müslüman bir bayan kocasının ateist olduğunu,aynı zamanda kendisinin de ateist olmasını istediğini söylemişti.Aralarının nasıl olduğunu sorduğumda da iyi olduğunu söylemişti.Ben dinen ikisinin bir arada bulunamayacağından bahsedecektim ki içki içtiğini,chp olduğunu,diskoteklere gittiğini görünce vazgeçip söylemedim.İyi bir kadındı iki kızı vardı.Muhabbet derinleştikçe bazı şeylerden de bahsettim ama oralı bile olmadı,kocası internette sürekli butip platformlarda takılıyormuş.Ona söylemedim ama burada söylemek istiyorum ; Ateistle Müslüman Evlenemez Evlensede Birlikte Duramaz.

Kadınla iş yerimde tanıştım işi saçma sapan yerlere çekip asılıyor muydun diye edep sınırlarını zorlayan cümleler kurmayın.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

imzandaki resim güzelmiş.

ancak senin olduğun,

yani anibaldan evvelki kısım benim tarayıcıda gözükmüyor nedense.

seni de görmek isterdim ben şahsen.

neylersin?

tarayıcımın azizliği işte.

bir de firefoxla operada seni görmeye çalışacağım şimdi.

:lol:

Sitelerde Paylaş

Eger ilerde birisiyle birlikte yasama/evlenme karari alirsam, bunu mümkünse birazcik daha dar görüslü olmayan birisi ile yaparim.

Tabikide inancli olursa eger, sorun olmaz tabiikide bana bir zarari olmadigi sürece. Yani kiyafet konsunda vs. karismadigi sürece.

Sitelerde Paylaş
Eger ilerde birisiyle birlikte yasama/evlenme karari alirsam, bunu mümkünse birazcik daha dar görüslü olmayan birisi ile yaparim.

Tabikide inancli olursa eger, sorun olmaz tabiikide bana bir zarari olmadigi sürece. Yani kiyafet konsunda vs. karismadigi sürece.

Kıyafet konusunda karışmak? Siz bayan mıydınız? :)

Ya ben ayakta uyuyorum demek ki :)

Bir de, ateist olup, bu konuda son derece 'muhafazakar' olan arkadaşlar tanıyorum ;)

Sitelerde Paylaş
Kıyafet konusunda karışmak? Siz bayan mıydınız? :)

Ya ben ayakta uyuyorum demek ki :)

Bir de, ateist olup, bu konuda son derece 'muhafazakar' olan arkadaşlar tanıyorum ;)

Ya ola bilir ama ben yinede her ne olursa olsun karisilmasini istemem.

Ayni sekilde biz sizlere karissak ne olurdu acaba?

Gerci kiyafet konusunda karismak biraz sacma kaciyor ama öyleyse kendinizi bizim yerinize koymalisiniz! :D

Sitelerde Paylaş
Ya ola bilir ama ben yinede her ne olursa olsun karisilmasini istemem.

Ayni sekilde biz sizlere karissak ne olurdu acaba?

Gerci kiyafet konusunda karismak biraz sacma kaciyor ama öyleyse kendinizi bizim yerinize koymalisiniz! :D

Yok be, ben karışırım diye söylemiyorum. Yani savunma yapmak istemem şu başlık altında :D

Kıyafet hususunda karışmak bir yana, çoğu kişi için tabu sayılabilecek pek çok şeye karışmaktan yana değilim ben şahsen :)

Sitelerde Paylaş
ben hayvanlık olmasın diye imzamı bıddıcınık yazdım, adam yarım sayfa imza koymuş; abartıyı ne kadar da seviyorsunuz böyle...

(hah, evlenebilir efendim, neden evlenemesin?)

Cross hayrola kiskandin mi yoksa? Kenainin imzasina millet övgüler yagdiriyor diye :P

Sitelerde Paylaş

.sanırım din ya da dinsizlik dışında ortak bi zemin oluşturduktan sonra anlaşmamak gibi bi durumları kalmaz

.zira sabah programlarına çıkıp zina yaptık diye bas bas bağıran iki müslüman eşten daha iyi anlaşacakları kesindir : )

Sitelerde Paylaş
.sanırım din ya da dinsizlik dışında ortak bi zemin oluşturduktan sonra anlaşmamak gibi bi durumları kalmaz

.zira sabah programlarına çıkıp zina yaptık diye bas bas bağıran iki müslüman eşten daha iyi anlaşacakları kesindir : )

+1 :)

Sitelerde Paylaş

imzasından anladığım kadarıyla kenai en çok oğuz abimizi seviyor galiba...

karı-koca ilişkisi bir yana

benim anam babam inançlı insanlar aramızda da hiçbir sorun yok

işin içinde sevgi varsa allah-kitap bile dinlemez

bunu en iyi yaşayanlar bilir siz bilemezsiniz...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...