Jump to content

GEMİDE NAMAZ ŞOV

Recommended Posts

Rezillik bu insanlar kendisini nasıl bu kadar aşağılık hissedebiliyor, arabın o pis putuna tapıyorlar. Şu halimize gülelim ağlayalım mı. Bunlar böyle yaparak mesaj vermeye çalışıyor olabilirler yani bakın ben istediğim zaman istediğim yerde namaz kılarım siz bana karışamazsınız, şeriat geliyor kimse bunlara ses çıkarmıyor bu kişiye müebbet hapis cezası vermeleri gerekirken adam gemiden inince gidip tarikat yuvalarında zikir yapıyor. :angry:

Sitelerde Paylaş

hayatimin onemli anlarindan bir kismini vapurla yolculuk etmek zorunda kalmis bir vatandas olarak kadikoy ile karakoy-eminonu arasinda ki mesafenin 20 dakika surdugunu soyleyebilirim. kimse 20 dakikalik zaman kaybi icin vapurda namaz kilmayi kendinde zorunlu hissetmez. kazaya birakir diyecem o da degil. 20 dakika da hangi namaz suresi gecebilir ki?

dun bogazda idi bu adam, bugun vapurda. Turkiyeye seriat mi geliyor? yoksa biz 3 kurusluk oyunlar yaparak, 3 kurusluk seviyeye mi iniyoruz?

Sitelerde Paylaş

Bende arkaya baktım ikn anda kim diye adam ayakta kılıyomuş:)

Bütün müslümanlar mükemmel değil öyle olsaydı siz olmazdınız oturarakta kılabilirdi.

Banada bitane ateist denk gelmiyoki akhenaton şöyle evire çevire sohbet edelim her konudan.

Sitelerde Paylaş

BU SEFER TARAFSIZ BÖLGEDEYİM VE KENDİMDEN DEĞİL GÖRdÜKLERİMİ YAZACAĞIM:

şimdi mega yapılar diye muhteşem bir belgesel var dünyanın en görkemli yapılarını yapımını ve nasıl yapıldığını anlatıyorlar..national geographic de..

geçenlerde dünyanın en büyük yolcu gemisi denizlerin özgürlüğü adlı transatlantiğinin içini gösterdiler..

içinde yahudi ve hristiyan ibadethaneleri var ..görevlileri de var..ibadet edenler de var..

o adam gemide namaz kılmış benim için sorun yok..

trende de adam yanıbaşımda namaza durdu namazını kıldı yol alan trende..

hiç rahatsız olmadım..nokta..

Sitelerde Paylaş

Bu ve bunun gibi arkadaşlar son zamanlarda namazı şov amacı olarak kunlanıyor. Oysaki büyük bir günah işliyorlar farkında değiller.

Mâ?ûn

4. Yazıklar olsun o namaz kılanlara ki,

5. Onlar namazlarını ciddiye almazlar.

6. Onlar gösteriş yapanlardır

tarihinde antiateist! tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...