Jump to content

Anti-islamic Movie

Recommended Posts

Herkese yeni bir baslikta merhabalar,

daha öncede sözünü ettigim film konusunda ilk adimi atmis bulunmaktayim. Yarim yamalak ingilizcemle fitna filminin yapimcisi hollandali politikaciya yazdigim mektup:

------------------------------------------------------------------

Dear Mr. X,

i am representing an atheist Group in Turkey and want to give a critic to your Film "Fitna".

It is sure, that Islam is a danger for citizens of Nederlands, Germany and other Countries in Europe but i am not sure, that your Movie cought the success to made reduce the number of moslems in Europe. Content of Fitna is not explaining the truth about islam but warns only about violence of Islam, which is true.

A better Possibility to clear up the people about Islam and reduce these Members would be an other Movie with a biographical character of Mohammed. Only in that way we can explain people, how Mohammed lyed people around him to make his social state better, married a 9 years old child etc.

I have enough resources, also much Islamic scripts, to verify the truth about Mohammed and with a little work, we can create a great Movie.

If you are interessted in a project like this, you can contact me to my mail adress.

My best regards

-------------------------------------------------------------------------

tarihinde Andromeda tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Düsüncelerim söyleki: Islamin zararlari, ülkemiz icin olsun, dünya icin olsun, oldukca büyümeye baslamistir. Ve kanaatimce forumlarda ya da bloglarda yapilan elestriler ve insanlari aydinlatma calismalari kesinlikle yetersiz kalmaktadir.

Bu sebepten dolayi uzun zamandir tasarladigim film projesini yasama gecirmek istiyorum. Ve bu sefer bu düsüncenin saadece fiktif bir beyin firtinasi olarak kalmasi degil, reel hayata gecirilmesini amaclamaktayim.

Bu konuda bir cok insanin beni destekleyeceginden eminim ve katilimlariniza simdiden cok tesekkür ederim.

Ikinci adimda Richard Dawkings'e bir mektup yazmayi planliyorum. Ayni sekilde Almanyadaki Ateist organizasyonlari da bu calismaya dahil edecegim.

Ayni sekilde, simdi sizlerin destegi sirada: Dünya capinda bildiginiz forumlarda ilgili organizasyonu kurmak mümkün olur mu?

Sitelerde Paylaş

Eveett Mr. Spielberg... Öncelikle bu havalı ingilizcen ile bu iş tutur mı bilmiyorum. Ama çaat diye koymuşssun yuni.

"Ateistim, İngilicem de iyi... William abi He de de yapalım şu filmi ne olur abi..."

"Ben kendiynen görşecem kendisiynen...bırağın yaw"

Kolay gelsin. ;)

Sitelerde Paylaş
Eveett Mr. Spielberg... Öncelikle bu havalı ingilizcen ile bu iş tutur mı bilmiyorum. Ama çaat diye koymuşssun yuni.

"Ateistim, İngilicem de iyi... William abi He de de yapalım şu filmi ne olur abi..."

"Ben kendiynen görşecem kendisiynen...bırağın yaw"

Kolay gelsin. ;)

Yaw adam aşırı sağcı bir göçmen karşıtı, radikal sağ politikalar ve güvenlik devletinin büyütülmesi zırvalarının sahibi; avrupadaki türkler de dahil, tüm Müslümanların ülkelerine geri gönderilmeleri gibi fikirleri var.

Batı Avrupa'da ırkçılığın 'İslam karşıtlığı' üzerinden örgütlenmeye çalıştığını ve buna alet olmamanız gerektiğini anlamıyor musunuz?

Sitelerde Paylaş

Böyle bir film olunca dünya islama karşı uyanacak mı?

Anlıyorum gerçekleri bütün dünya duysun istiyorsunuz.Ancak böyle bir film dünyayı kurtarmayacak yada uyandırmayacak.

Daha çok müslümanlar ayaklanacak kafir katledelim diyecek...

Danimarkalı karikatüristte gerçekleri çizmeye çok heves etmişti ardından çok kişi zarar gördü..

Her gerçek her zaman söylenmez.

Şahsi görüşüm dünya islamın gerçek yüzünü duymaya hazır değildir..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...