Jump to content

Evime Yehova Şahitleri Geldi

Recommended Posts

Evet bir yaşıma daha girdim ve yaklaşık 10 dk. önce kapımı 2 yehova şahidine açtım.Adamlar direkt ayaküstü inançlarını propagandasını kısa da olsa yaptılar ve ben daha ne olduğunu anlamadan elime de birçok broşür verdiler.Şimdi okuyacağım bakalım neler yazıyormuş? :D

tarihinde Cervantes tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şimdi çıkıp da, Yehova'nın hangi yaptığına şahitmiş bunlar diye sorsam, ayıp olur mu? İsimleri ''Yehova'ya inananlar'' falan olsa anlarım ama neye şahit olmuş ki bunlar? Madem şahit olunacak denli somut birşey bu Yehova, biz niye hiçbir şeye şahit olamadık?

Cervantes, bir daha gelirlerse en yakın ülkücünün evine yönlendir arkadaşları, bakalım Yehova kurtaracak mı? :lol:

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yehova Şahitleri, bizdeki Harun Yahya grubuna benzer taktiklerle çalışır. Şimdiye kadar boşa mermi harcadıkları görülmemiştir. Sana gelmişlerse, mutlaka bir yerlerden referans alıp gelmişlerdir. 'Nereden biliyorsun?' dersen, cevabım 'Kendimden biliyorum' olacak..

Üç yıl önce İzmir Devlet Hastanesinin poliklinikler bekleme salonunda oturuyordum. Salonda en az 200 kişi vardı ve oturduğum yer, salonun ortalarına düşen bir yerdeydi. Bir ara salonun kapısı açıldı, siyah takım elbiseli ve kravatlı iki delikanlı, ellerinde birer Bond çantayla içeri girdi. Durdular, salona şöyle bir göz gezdirdiler ve kendi aralarında 10 saniye kadar konuştuktan sonra, diğer bekleyenleri geçerek dosdoğru bana doğru geldiler ve tam önümde durdular. İyi günler dileyip 'Biz Yehova Şahitlerinden geliyoruz. Adımızı duymuşsunuzudur. Size broşürlerimizi bırakabilir miyiz?' dediler, kafamı salladım ve aynen sana yaptıkları gibi birkaç tane broşür bırakıp iyi günler diledikten sonra, başka hiç kimseyle de konuşmadan çıkıp gittiler. Tabii salondaki herkes bana bakmaktaydı, zoraki gülümsedim ve başımı öne eğdim. Sonraki dakikalarda konu unutuldu, herkes kendi derdinin peşindeydi zaten.

Kendi kendime 'Neden ben?' diye sordum, 'Neden sadece bana geldi bunlar?'. Düşün düşün, sonunda buldum. 'Hah, dedim, işte bunun için!'

Koskoca salonda bir tek ben gazete okuyordum. Herkes ya birbiriyle konuşuyor ya etrafına bakınıyor ya da uyukluyordu. Öyle ya, o kadar kalabalığın içinde okuyan birine gelmeyecekler de başka kime geleceklerdi?

Sitelerde Paylaş

Yahu bunlar beni de arasalar ya.. Gelseler ya..

Eğlenceliymiş yahu:)

Psikopat gibi.. Kalabalığın içinden sadece sana gelecekler falan:)

Foruma uzun zamandır girmiyordum.. Şimdi girince gördüm, canlanmış, neşelenmiş buralar.

Aydınlanma ve farkındalık artarak devam edeceğe benziyor.

tarihinde john tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Yehova Şahitleri, bizdeki Harun Yahya grubuna benzer taktiklerle çalışır. Şimdiye kadar boşa mermi harcadıkları görülmemiştir. Sana gelmişlerse, mutlaka bir yerlerden referans alıp gelmişlerdir. 'Nereden biliyorsun?' dersen, cevabım 'Kendimden biliyorum' olacak..

...

Kendi kendime 'Neden ben?' diye sordum, 'Neden sadece bana geldi bunlar?'. Düşün düşün, sonunda buldum. 'Hah, dedim, işte bunun için!'

...

İlginç, gerçekten böyle ortalıkta dolanıp gözlerine kestirdiklerine broşür vs.. mi veriyorlar?

Ben internet'te bu elemanların bazı sayfalarını görüp meraktan form doldurdum. Daireme büyük - küçük yığınla broşür yolladılar.

Kapınızı herkeze açmayın.Tecavüzcüler kafa kesiciler çoğaldı geçende bi yaşlı amca geldi para istedi küfür ettim yol verdim.

Yaşlı bir amcaya küfür ettin yani?

Tebrik ederim. <_<

Sitelerde Paylaş
İlginç, gerçekten böyle ortalıkta dolanıp gözlerine kestirdiklerine broşür vs.. mi veriyorlar?

Ben internet'te bu elemanların bazı sayfalarını görüp meraktan form doldurdum. Daireme büyük - küçük yığınla broşür yolladılar.

Yaşlı bir amcaya küfür ettin yani?

Tebrik ederim. <_<

Küfürü sevmiyorum ama kapımda 15 dk durupda açmadığım halde sinirlenipte yaptığım durum...Ben oturmuş çayımı içiyorum o zile basıyor hep kızarım bende küfür ettim .

Sitelerde Paylaş

Bunlar avrupada cok rahata manavra yapiyorlar ve muattap aldigi kitle ilk once o ulkenin emekli-cevresinde itibari olan yasli kimselerdir.

Sonrada bunlarin KADROlari vardir,bir kac gruplari var kendi aralarin'da mesela; Cok yakisikli gencleri kostum,kiravat giydirirler ve yanlarinda genelikle Afrika-gibi 3 dunya halklarindan cocuklar bulundururlar ve cevreye iyi bir imaj verirler ,Kibardirlar-temiz kiyafetli,saclari duzgun, sigara icmeyen alkol kulanmayan, bir gorunumleri vardir ki Amaclarida gorsel hitabet sanatini kulanmaktir!

Masela birde bayan proto-tipleri vardir onlarda ,guzel,hanim hanimcik,konusmasi duzgun egitim seviyesi bulundugu ulke neresi ise (yuksek derecesinden) etkileyici vs 'dir.

Dikatimi ceken bi nokta asla somurtmazlar, hep olumlu olarak konusurlar,hic bir zaman karsisindakini direk ikna etmeyi amaclamazlar (ki bu sonraki etaptir :),

Mesela brosurlerini aldiginizda toplantiya cagrirlar sizi ve gittiginizde korkunc bir alaka ve ilgi ile karsilasirsiniz size insan oldugunuzu Tekrar hatirlatirlar :lol: , TURKseniz sizinle turkce konusacak biri mutlaka vardir.

Ilginiz giderek arttigin'da hemen activiteye alirlar sizi ve toplanti yapmaniz rica olunur eviniz'de (ki ptarik olarak misyon alirsaniz motive olur insan ve giderek artik fark etmeden isin icine girmis oluyorsunuz !

Bir sorununuz varsa toplantida ki bu baya insanin cok classe bir salonda toplandigi bir yerdir ve kursuye cikip konusmaniz istenir :) Terapi gibi olur aslinda bu konustukca acik verirsiniz falan yaninizda o TARIKATIN kesin bir AGIR TOPU vardir ve siz Sacmalamaya basladiginiz'da hemen araya girerek olayi kurtarir :lol:

Yani kendisine guveni olmayan-aile ici siddete maruz kalmis kadinlar ki bu hedef kitlesidir KADIN ,cunku kadin beraberinde birkackisiyide getirebilen bir orgutleme metodudur, erkege nazaran toplumda daha cok Guven ve ilgi duyulur.

Buyuk gocten alintilar yaparlar vs, Darwine karsidirlar ve ciddi bir orgutlenmeleri vardir, heryerde iliskileri olan Golge tarikat gibidir.

Turkiyede istanbul SISLIDE merkezleri varmis vs,,,

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...