Jump to content

Karanlık Günler

Recommended Posts

Aylar önce D&R'dan evrimle ilgili birkaç kitap almıştım.Bir kaç hafta sonra evime kargo ile kocaman bir paket geldi.Paketin ağırlığı 5-6 kilo falan.Önce bombalı paket falan mı dedim,ama ben önemli biri olmadığımdan rahatladım.

Sen yurdumuz için çok önemli birisin... :rolleyes: Rahatlama yani...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 107
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Aylar önce D&R'dan evrimle ilgili birkaç kitap almıştım.Bir kaç hafta sonra evime kargo ile kocaman bir paket geldi.Paketin ağırlığı 5-6 kilo falan.Önce bombalı paket falan mı dedim,ama ben önemli biri olmadığımdan rahatladım.Paketi açınca içinden çıkana çok şaşırdım.Harun Yahya denilen dünya çapındaki bioloji profesörünün kaleme aldığı dev eser YARATILIŞ ATLASI...Hakikaten dev bir eser.Kaldırmak için halterci olmak lazım.Dev boyutta kuşe kağıda basılmış,bilmem kaçyüz sayfa,üzerinde özel hazırlanmış pahalı ve havalı kapağıyla piyasa değeri herhalde 200-300 tl'dır.Bedava olarak gönderilmiş.Nedenini anlayamadım.Neden ben?Acaba daha önce aldığım evrim kitaplarına antidot olarak mı gönderildi?Ama adresime nasıl ulaşıldı.Anlayamadım ve tedirgin oldum.Böyle bir kitabı basıp bol keseden dağıtmak için bu kadar parayı bu Adnan hoca nereden buluyor acaba.Kitabın içeriğine bakmadım bile çünkü adamın fikirlerini biliyorum.Ama işler tehlikeli hal almaya başladı.Tübitakta elden gidiyor.Kaleler bir bir düşüyor.Bilim yakında bu ülkeden göçecek...

belki sende ki potansiyeli gorduler, bunu da 2. yahya yapalim dediler

Sitelerde Paylaş

Yazıdan ziyada Türklerin yaptığı yorumlar daha ilginç.. Hemen hemen hepsi oh iyi olmuş nihayet bize söylenen yalanları saf dışı bıraktılar diyor ve kendi biyolojiden aciz yorumlarını yapıyorlar.. Büyük olasılıkla bu yorum sahipleri motorcular..

''If there is no evidence in a theory, we do not believe it. This is as clear as the sun in the sky. There is - NO - evidence for any gradual development in nature. Where do you find step by step evolution in nature? Half developed noses? Half developed smelling ability? Half developed ribosomes? Half developed pancreas? Half developed lungs? Just do not breath for more than a few minutes, you die! Reason and logic work hand in hand and science decides on reason. Darwin was wrong! There is no evolution in the entirety of living organisms. Otherwise, the earth would be filled with mutants and all fossils unearthed would come up to be freaks. Please think without prejudice for a few seconds. Darwin fooled the entire world. ''

Sitelerde Paylaş
Aylar önce D&R'dan evrimle ilgili birkaç kitap almıştım.Bir kaç hafta sonra evime kargo ile kocaman bir paket geldi.Paketin ağırlığı 5-6 kilo falan.Önce bombalı paket falan mı dedim,ama ben önemli biri olmadığımdan rahatladım.Paketi açınca içinden çıkana çok şaşırdım.Harun Yahya denilen dünya çapındaki bioloji profesörünün kaleme aldığı dev eser YARATILIŞ ATLASI...Hakikaten dev bir eser.Kaldırmak için halterci olmak lazım.Dev boyutta kuşe kağıda basılmış,bilmem kaçyüz sayfa,üzerinde özel hazırlanmış pahalı ve havalı kapağıyla piyasa değeri herhalde 200-300 tl'dır.Bedava olarak gönderilmiş.Nedenini anlayamadım.Neden ben?Acaba daha önce aldığım evrim kitaplarına antidot olarak mı gönderildi?Ama adresime nasıl ulaşıldı.Anlayamadım ve tedirgin oldum.Böyle bir kitabı basıp bol keseden dağıtmak için bu kadar parayı bu Adnan hoca nereden buluyor acaba.Kitabın içeriğine bakmadım bile çünkü adamın fikirlerini biliyorum.Ama işler tehlikeli hal almaya başladı.Tübitakta elden gidiyor.Kaleler bir bir düşüyor.Bilim yakında bu ülkeden göçecek...

Bu çok önemli bir nokta atlamamak lazım.

Senin adresini nasıl bulabilirler? Ellerinde tek tek bu görüşten olanların adreslerimi var? Eğer böyle bir şey varsa, şeriat ilan edildiğinde ilk bizi alırlar..

Çevrende cemaatten olup, senin doğru yola gelmeni isteyenler mi var? Anlayamadığım şey, D&R'dan alışveriş yaptığında, hangi yöntem ile evine ulaşabiliyorlar.. Bunun yaptığın alışveriş ile ilgisi olduğuna emin misin?

Ve paketin adresi belli değil mi? Nereden gelmiş, kim göndermiş?

Sitelerde Paylaş

Nereden baksam güzel, nereden baksa güzel..

Yekta Güngör Özden in di sanıyorum..

Bu cümle Atatürk için söylenmişti..

Aklıma geldi..Bu başlığa kayıtsız kalmamak ve yapılanlara bu cümle üzerinden yorum katmak istiyorum..

Nereden baksam Karanlık, nereden baksa-n Karanlık..

Ayrıca ilgili temsili resimlerde ki logo, eski Tübitak logosu.

Bu hükümetin Tübitak ta yaptığı ilk değişiklik sanırım logo idi.

Uzatmadan:KINIYORUM

Sitelerde Paylaş

Ünlü evrim biyoloğu Melih Gökçek yaptığı araştırmalar ve gözlemler sonucu evrimin çürüdüğünü amprik olarak kanıtlamışken neden bu kadar dert edersiniz anlamıyorum.

tarihinde Beze tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ben biraz daha modifiye ettim; nasıl olmuş?... :)

Bana da bir mail gelmiş dünyayı öküzün boynu üzerine yerleştirmiş bilim teknik dergisi kapağı karikatür edilmiş :D

Seninki de güzel olmuş.Türkiye'de evrim karşıtlarının başında gelen şahsın bu işte elbette parmağı vardır.

Tubitak çok yanlış bir sansür uygulaması yaptı ve bunun her türlü mücadelesini vermeli.

tarihinde euclid tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
.....bunun her türlü mücadelesini vermeli.

Daha bu günden gümdem zaplamaya başladı türkiye,

sansür aklımızda yoktu provakasyondu falan deniyor.

haftaya unutulur,

adamların suçu yokmuş canım provokasyonmuş denir.

sonra gel zaman git zaman, he basamakta yumuşak yumuşak, gündemler zaplanıp türkiyeye sindirtilerek,

bu karikatür kapaklar gerçek oluverir.

aynı evrimin çalıştığı gibi.

yavaş yavaş, sindire sindire, seçe seçe, peçe peçe..

evet her türlü mücadelesi verilmeli.

...

bence bilime gönül verenler olarak şimdiden örgütlenmeye başlasak iyi olur.

halkın aydınlatılması amaçlı değil.

bizi kesmeye geldiklerinde kriz planı için.

gerçekten savaşmak için.

Sitelerde Paylaş

Evrim teorisine reflex dini camia içinde mensuplarına küçüklükten beri öğretilmiştir.

İnsanlar, primatlardan geldi deyince Adem'e hakaret sayıyorlar sanırım:)

Bu Adem hangi dilden hangi ırkta ve nerede yaşamışsa artık:)

Adem'in ayak izleri:) Ama Urfa'da değil kenya'da 7000 yıl önce değil 1,5 yıl önce..Dinlerin yaratılış argümanları bu çağın cevapları olamaz.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/11103764.asp?gid=229

tarihinde euclid tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Evrim teorisine reflex dini camia içinde mensuplarına küçüklükten beri öğretilmiştir.

İnsanlar, primatlardan geldi deyince Adem'e hakaret sayıyorlar sanırım:)

Bu Adem hangi dilden hangi ırkta ve nerede yaşamışsa artık:)

Adem'in ayak izleri:) Ama Urfa'da değil kenya'da 7000 yıl önce değil 1,5 yıl önce..Dinlerin yaratılış argümanları bu çağın cevapları olamaz.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/11103764.asp?gid=229

Bu Science dergisinin kapağını süsleyen 1.5 milyon yıllık ayak izi fosili

7448776.jpg

Bu da Tübitak İlim & Teknik dergisi için benim kapak önerim:

prophet-mohammed_2_t2.jpg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...