Jump to content

Basın Açıklaması

Recommended Posts

Forum ahalisi..Blackrock kardeşime seslenip 1 hafta içinde gelmezsen bende forumdan ayrılacağım demiştim.1 hafta geçti gelmedi,Hakkı abi sözünü unutmadı.Bende ayrılıyorum forumdan.Uzun süre geri dönmem.Belki 1 sene belki 2 sene sonra belki sizleri görmek için yine uğrarım.

Forum abiliğini Seza kardeşime bırakıyorum.Bundan sonra dertlerinizle,sorunlarınızla Seza ilgilenip sizlere abilik yapacak.Küçükde olsa bir sıkıntınız olduğunda Sezaya mesaj atın o bütün işini bırakıp sizinle ilgilenir.Zaten birazdan Oğuz ile konuşupz Sezanın nickini SezaAbi olarak değiştircem.

Benimle iletişim kurmak isterseniz Oğuz kardeşime mesaj atıp adresimi alabilirsiniz,bana ileteceklerinizi ona söyleyebilirsiniz o bana iletir.

Hallaç,Kutsalyaratık,Fidel,Dimension kardeşlerim her zaman yanınızdayım sizi özleyeceğim.

Hoşçakalın.

Sizi seven abiniz

Hakkı Bulut

Sitelerde Paylaş

verilen bir sözün tutulması tabiki önemlidir...

hele hele sözü veren hakkı abim gibi bir kişilikse bunun kaçarı göçeri olmaz.

Ama abiciğim bu sözü verirken bizi düşünmedin mi...

Yürek bu ayrılığa nasıl dayanır, nasıl eder ne eder söyle abiciğim...

yolun açık olsun...

sevgilerimle

Sitelerde Paylaş

hakkı abiciğim bak üyeliğini sildirmek istedin ama kimsenin eli varmıyor senin gibi bir üyeyi silmeye...

uleeeeeeeeeeen blackrock geri dön de hakkı abimin gitmesine izin vermeeeeeee

tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hakkı abide blackle birlikte gidermiş aman ne kadar üzüldüm oda blakcın karanlığımna gitsin nasılsa yarın gene gelir dayanamaz oğuzun pergelin hasretine

Sitelerde Paylaş

hakkı abi,

sen gitsen de yüreğimiz senle olacak.. biz senin şarkılarınla büyüdük.. senle güldük, senle ağladık.. ayrılık zor ama dayanıyor insan.. bir gün gelecek yeniden hep beraber olacağız.. o şaşalı günlerimize geri döneceğiz.. güzel günler göreceğiz çocuklar..motorları maviliklere süreceğiz..

hani bir şarkında derdin ya..

hasrete çaresin

dönecek misin?

varolsun hakkı abi..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...