Jump to content

yeni bilim dergisi

Recommended Posts

tübitaktaki skandaldan sonra bilim teknik dergisinin tadı kaçtı.

zaten son aylardaki değişim bunun habercisiydi.

dergiden ayrılan eski yazar kadrosu şimdi NTV BİLİM dergisinde yazıyor.

bu ay ilk sayısı çıktı.

hayırlı olsun.

tarihinde LOTUS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hulki Cevizoğlu'nun Popüler Bilim dergisi, bilim ve tekniğe kafa tutacak kadar zengin değildir ama kötü de değildir. yazar kadrosu biraz genç olmasından dolayı makalelerin okunması sürükleyici olamıyor. zamanla iyi bir bilim dergisi olacaktır bana göre. bu ay ne yazıkki Charles Darwin'i konu etmeyi unutmuş. ama dediğim gibi yazar kadrrosu çok genç.

Esenlikler.

Sitelerde Paylaş

''popüler bilim'' pek bilim dergisine benzemiyor.

Darwini öğrenmek istiyorsan ve gerçek bir orgazm yaşamak istiyorsan ''bilim ve ütopya'' dan şaşma derim.

ama genel anlamda yeni çıkan NTV BİLİM ortaya çıkan boşluğu doldurmaya adaydır.

yazar kadrosu bilim tekniğin eski çalışanları.

tarihinde LOTUS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ben her ay bilim teknik dergisini satın alıyordum... mart sayısını iki defa bayiye sordum: neden gecikti bu dergi ? bilmediğini söyledi bey amca ! ben artık bilim ve teknik dergisini satın almamayı kararlaştırdım. başkalarıda varsa ben gibi, 45 bin satması artık çok zor.

ntv bilim satın alacağım..önerine teşekkür ederim...

Esenlikler.

Sitelerde Paylaş
  • 8 years later...

Türkiye'de yayımlanan Alman Focus dergisi, son sayısının kapağını "Almanya'da islam" konusuna 13 sayfa ayırdıktan sonra "Focus Dergisi bir süre yayınlanmayacaktır. Değerli FOCUS okurlarına, ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz" açıklamasını yaptıktan sonra veda etmişti, hâlâ öyle gözüküyor focusdergisi.com'da ama in Deutschland focus.de yeni sayılarını online devam ettiriyor. Focus'un dergi kapatması sadece Türkiye için geçerli yani.

Sitelerde Paylaş

Hey gidi, nerde o eski günler. Ntv bilim tirajı en yüksek 17066'yı gördü ve son sayısı olan 27. sayı ile mayıs 2011'de kapandı gitti. Ama darbe sonrası kapatılan fetö yayınları hep yüksek tirajlıydı. Fetö zihniyetini benimseyen birisi değilim elbette ama fetö yayınları Türkiye'de entelektüel bir grup insan yaratmıştı. Aksiyon tirajı 47.869 idi, Sızıntı tirajı 800 ,000 idi ve Zaman tirajı 1,100,000 idi. Şimdi iktidar damadının turkuaz grubu bile yandaşlığın âlâ belirtisi olmasına rağmen fetö tirajlarını yakalayamıyor.

Sitelerde Paylaş
On 11.03.2009 at 19:06, Tumagü yazdı:

Hulki Cevizoğlu'nun Popüler Bilim dergisi, bilim ve tekniğe kafa tutacak kadar zengin değildir ama kötü de değildir. yazar kadrosu biraz genç olmasından dolayı makalelerin okunması sürükleyici olamıyor. zamanla iyi bir bilim dergisi olacaktır bana göre. bu ay ne yazıkki Charles Darwin'i konu etmeyi unutmuş. ama dediğim gibi yazar kadrrosu çok genç.

Esenlikler.

populer bilim dergisinin sayfasına baktım ücretsiz okunabiliyor.

Nasıl para kazanıyorlar bu dergiden?

?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...