Jump to content

FORUM MODERATÖRLERİNE CİDDİ BİR ÇAĞRI

Recommended Posts

:rolleyes:

Sevgili moderatör arkadaşlarım,

Malumunuz olduğu üzere bir süredir zohan avatarları ile forumda bir takım arkadaşlar boy göstermektedir. Lütfen bu gidişe bir dur deyin, vallahi kafam karıştı ya, nasıl yazacağımı bilemez hale geldim. Gerçek Zohan kalsın, diğerlerine ne edecekseniz edin artık diyorum...

Sizleri göreve davet ediyorum ;)

Sevgiler...

Saygılar...

Selamlar...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:rolleyes:

Sevgili moderatör arkadaşlarım,

Malumunuz olduğu üzere bir süredir zohan avatarları ile forumda bir takım arkadaşlar boy göstermektedir. Lütfen bu gidişe bir dur deyin, vallahi kafam karıştı ya, nasıl yazacağımı bilemez hale geldim. Gerçek Zohan kalsın, diğerlerine ne edecekseniz edin artık diyorum...

Sizleri göreve davet ediyorum ;)

Sevgiler...

Saygılar...

Selamlar...

+1

Katılıyorum.

Sitelerde Paylaş

Zannedersem bu isteginizde size kimse yardimci olamaz,

benim istedigim avatari forum kurallarina aykiri olmadigi sürece kullanma hakkim vardir.

ama allahtan ve oguz kardesten ümit kesilmez bide ona sormak lazim..

Sitelerde Paylaş
Zannedersem bu isteginizde size kimse yardimci olamaz,

benim istedigim avatari forum kurallarina aykiri olmadigi sürece kullanma hakkim vardir.

ama allahtan ve oguz kardesten ümit kesilmez bide ona sormak lazim..

He tek umudum oğuz zaten, o yüzden özellikle cezbetmek için forum adminleri yerine modları yazdım ;)

Sitelerde Paylaş

Forum'un avatar seçme fonksiyonunu seçerseniz eğer bir çok avatar olduğunu görürsünüz.

Yani varolan avatarlar içinden bir avatar seçme hakkınız var. Ve bu yasak değil.

Diyelim ki, bu forumda avatar seçiminde tesadüfen 10 kişi aynı avatarı seçti?

Bu durumda onların o avatarı kullanma hakkı ellerinden alınabilir mi?

Alınabilir ise forum kurallarına eklenmiş olması gerekirdi bu durumun.

Yani belli bir limit koyulabilirdi müdahale edilmek için.

Bunu da kader olarak ele alın. Kader bizi Zohan'da birleştirdi. Biz üç kişiydik. (Bunu Freddie'ye gönderiyorum.)

Sonra sayımız artabilir de.

Ama ben sizin niyetinizi biliyorum. Tanrımız Zohan'ı inkar ediyor ve onu engellemeye çalışıyorsunuz?

Ama bu akım sandığınızdan daha hızlı büyüyecek ve elmaslar ile cam kırıkları arasında ki fark belli olacaktır.( Ya şu nurcular olmasa nereden bulacağız böyle abuk subuk benzetmeleri)

Hareketimiz engellenemez.

Susma sustukça sıra sana gelecek! ( Bu da Freddie'ye gitsin.)

Avatarsızlık ile aynı avatarlı olmak sadece bir yanılsama bergüzar abla. ( Bu da Tyler'a gitsin.)

YAŞASIN ZOHANİZM!!!

Sitelerde Paylaş
Forum'un avatar seçme fonksiyonunu seçerseniz eğer bir çok avatar olduğunu görürsünüz.

Yani varolan avatarlar içinden bir avatar seçme hakkınız var. Ve bu yasak değil.

Diyelim ki, bu forumda avatar seçiminde tesadüfen 10 kişi aynı avatarı seçti?

Bu durumda onların o avatarı kullanma hakkı ellerinden alınabilir mi?

Alınabilir ise forum kurallarına eklenmiş olması gerekirdi bu durumun.

Yani belli bir limit koyulabilirdi müdahale edilmek için.

Bunu da kader olarak ele alın. Kader bizi Zohan'da birleştirdi. Biz üç kişiydik. (Bunu Freddie'ye gönderiyorum.)

Sonra sayımız artabilir de.

Ama ben sizin niyetinizi biliyorum. Tanrımız Zohan'ı inkar ediyor ve onu engellemeye çalışıyorsunuz?

Ama bu akım sandığınızdan daha hızlı büyüyecek ve elmaslar ile cam kırıkları arasında ki fark belli olacaktır.( Ya şu nurcular olmasa nereden bulacağız böyle abuk subuk benzetmeleri)

Hareketimiz engellenemez.

Susma sustukça sıra sana gelecek! ( Bu da Freddie'ye gitsin.)

Avatarsızlık ile aynı avatarlı olmak sadece bir yanılsama bergüzar abla. ( Bu da Tyler'a gitsin.)

YAŞASIN ZOHANİZM!!!

Patla emi sen, güldürdün beni, Zohanda seni güldürsün ne diyeyim :P :lol::rolleyes:

Sitelerde Paylaş

Oguz abi'ye cennetin en baş köşesini versenizde,

bir eline ayı, bir eline güneşi versenizde asla Zohanizm hareketine karşı adaletsiz davranmayacaktır.

Yabancıların spagetti canavarı var da bizim neden Zohan'ımız olmasın. Hem bizimkisi yakışıklı,çekiçi ve fantezi dolu, panteizmin ne sittim bir şey olduğunu anlamaya çalışan bir genç. Üstelik o diğerleri gibi değil, arada bir de olsa forumda iletişime geçiyor. Ve her geçisinde insanları güldürüp geçiyor.

:)

Sitelerde Paylaş
Oguz abi'ye cennetin en baş köşesini versenizde,

bir eline ayı, bir eline güneşi versenizde asla Zohanizm hareketine karşı adaletsiz davranmayacaktır.

Yabancıların spagetti canavarı var da bizim neden Zohan'ımız olmasın. Hem bizimkisi yakışıklı,çekiçi ve fantezi dolu, panteizmin ne sittim bir şey olduğunu anlamaya çalışan bir genç. Üstelik o diğerleri gibi değil, arada bir de olsa forumda iletişime geçiyor. Ve her geçisinde insanları güldürüp geçiyor.

Valla oğuz bir işkembe çorbasına bu işi hallederde, ben ona böyle bir teklif yapmam :rolleyes:

Ya biraz gülelim istediğim için açtım bunu ama cidden kafamı karıştırıyorsunuz yaaaaa :P

Neyse, nasıl olsa sıkılırsınız birgün, Zohanında alternatifi çıkar, bilinmez...

Ama size bir ipucu daha, zohan ın hecelerini tersine çevirince hanzo oluyor, demedi demeyin ve neyin peşinden gittiğinizi görün diye diyorum, yani sizi sevdiğim için :lol:

tarihinde berguzar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir zamanlar Hamid fun clubumuz vardi,

Hamid bence bu forumdan en cok atilip tekrar katilan unvanina sahib bir musluman----musluman degil tam bir yobaz..

onunda resmi "kendisi kepceciydi" kepcesiyle beraber bayagi bir sure pek cok kisi tarafindan kullanildi ama

ne hmd kaldi nede resmi..

Sitelerde Paylaş
Bir zamanlar Hamid fun clubumuz vardi,

Hamid bence bu forumdan en cok atilip tekrar katilan unvanina sahib bir musluman----musluman degil tam bir yobaz..

onunda resmi "kendisi kepceciydi" kepcesiyle beraber bayagi bir sure pek cok kisi tarafindan kullanildi ama

ne hmd kaldi nede resmi..

:) Hamid ha. Bu zohan o olmasın yoksa???...

Abi çok duygusal yazmışsın son kısmı, doğru söylüyorsun kimse kazık çakıcı değil.

Sevelim,sevilelim bu dünya kimseye kalmaz. ( Bu söz aslında, Zohan'ın yıllar önce Yunus'a verdiği bir esindir.)

Sitelerde Paylaş
:) Hamid ha. Bu zohan o olmasın yoksa???...

Abi çok duygusal yazmışsın son kısmı, doğru söylüyorsun kimse kazık çakıcı değil.

Sevelim,sevilelim bu dünya kimseye kalmaz. ( Bu söz aslında, Zohan'ın yıllar önce Yunus'a verdiği bir esindir.)

Sen de Zohanlığa, yani hanzoluğa devam diyorsun yani he. Sen bilin ;)

Sitelerde Paylaş
Sen de Zohanlığa, yani hanzoluğa devam diyorsun yani he. Sen bilin ;)

Onun eşi ve benzeri yoktur diyecektim sen mesaj atmışsın. :)

Hem cımbızcızlık ve çarpıtmacılıktan uzak durmalısınız eğer Zohanizm'i anlamak istiyorsanız. :P

Sitelerde Paylaş

Aslında bu duruma son verecek olan Zohan'ın kendisidir. O çıkıp derse ki ''benim avatarımı kullanmayın'', işte o zaman sorun çözülür. Bu yüzden bence Oğuz'dan değil, Zohan'dan bunu iste sevgili Bergüzar. Sorunun kaynağına inmek lazım. Hatta Zohan'ı kafaya alıp bu müritleri onun üzerinden kukla gibi oynatmak lazım ya neyse... :)

Sitelerde Paylaş
Aslında bu duruma son verecek olan Zohan'ın kendisidir. O çıkıp derse ki ''benim avatarımı kullanmayın'', işte o zaman sorun çözülür. Bu yüzden bence Oğuz'dan değil, Zohan'dan bunu iste sevgili Bergüzar. Sorunun kaynağına inmek lazım. Hatta Zohan'ı kafaya alıp bu müritleri onun üzerinden kukla gibi oynatmak lazım ya neyse... :)

Burada yazılanlar nasıl forumun malı oluyorsa yüklenen her resim ve benzeri dökümanlarda forumun malı olur. Ondan sonra kimse hak iddia edemez.

Hz.Zohan kendini foruma feda etmiştir. Aynen İsa gibi. Artık hepimizin bir parçasıdır.

Foruma Zohan olarak girdiği tarih kutsaldır. Biz o güne denk gelen haftanın her gününde birbirimize en az 2 fıkra anlatmakla mükellefiz.

Sadakzohanulazim...

Sitelerde Paylaş
Avatar'ın asıl sahibi bir engelleme istemediği müddetçe bir şey yapamayız arkadaşlar. Gördüğüm kadarıyla böyle bir talep de yok... Aynı avatar'ı kullanan diğer kullanıcıları kullanmamaya ikna etmekten başka çözüm yolunuz yok maalesef...

Yardımcı olamadığımız için üzgünüz...

abi, senin de hazır bir avatarın yokken gel sana da bir zohan avatarı ayarlayalım.

sen başla kullanmaya,

gene avatarı olmayan hacıyı, mantığı da ikna ederiz senin sayende. :)

Sitelerde Paylaş
abi, senin de hazır bir avatarın yokken gel sana da bir zohan avatarı ayarlayalım.

sen başla kullanmaya,

gene avatarı olmayan hacıyı, mantığı da ikna ederiz senin sayende. :)

Ne vaad ediyorsunuz?

Yani neden o avatarı kullanalım?

Kullanmayanlar için söyleyecek sözleriniz varmı?

Gün geçtikçe çoğalıyorsunuz, yakında kuranın allahı gibi bu avatarı kullanmayanlar şöyledir böyledir demezsiniz umarım.

Sitelerde Paylaş
Ne vaad ediyorsunuz?

Yani neden o avatarı kullanalım?

Kullanmayanlar için söyleyecek sözleriniz varmı?

herkesin kendi keyfi bilir.

yüce zohan öyle kendisini takmayanlara

hayvanlar, pislikler, dili dışarda soluyan köpekler hatta hayvandan da aşağılar

diye ağzına geleni saymaz.

kimseyi de domuza ve de aşağılık maymunlara çevirmez.

Sitelerde Paylaş
herkesin kendi keyfi bilir.

yüce zohan öyle kendisini takmayanlara

hayvanlar, pislikler, dili dışarda soluyan köpekler hatta hayvandan da aşağılar

diye ağzına geleni saymaz.

kimseyi de domuza ve de aşağılık maymunlara çevirmez.

Biz islam gibi değiliz diyorsunuz yani.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...