Jump to content

FORUM MODERATÖRLERİNE CİDDİ BİR ÇAĞRI

Recommended Posts

al beni frediye al kafaya al. yada kafan gibi kullanmakta zorlandiin baska bir uzvuna al. ya guzelim ben seni dustuun bu ideolojik bataktan cekip cikarmak istedikce sen gunbegun beyinsel anlamda daa bi berguzarlasiosun. bak solemedi deme 15-20 sene sonra karta kactiinda berguzar veya baglanti ayarinda bi yasam formu olup cikacaksin. yasam formu diorum ama buna ne kadar yasamak denir orasi tartisilir.

benim tek istediim yurdum insaninin berguzar gibi meleklerle zebanilerle yada muhammed peygamberin babafingosuyla ugrasmak yerine tabiatin bize bahsetmis olduu beyinlerini biraz daha fazla kullanmalariydi. artik televizyonu actiiniizda her platformda durmadan vik vik vik oten turbanli veya turbansiz berguzar beyinlileri gormekten bikmadinizmi? sahsen ben biktim.

her neyse artik forumda misyonumu tamamladiima inaniorum. bundan sonra kendimi derslerime ve yeni yaptiim kiz arkadasima vericem. sizlere benden daa esprituel entellektuel yakisikli zeki atletik ve kapitalist olan 4 cevher birakiorum. gozumde bir aragorn legolas boromir ve faramirden farki olmayan bu yigitleri sakın uzmeyin. ayrica avatar konusunda bende herkes kadar endiseliim. baska forumlarda kullanilmasi yada yayilmasini istemiorum.daa cok gencim

son sozum; turkiye berguzarlasmasin!!!!!

Yaşının gençliğine veriyorum bu yazdıklarını küçük şey seni.

Ben kadar yılda ve yolda yol alırsan (Zohan sana ömür verirse yani:)) o yaşa gelince görürüm seni.

Birşeylere inanmıyor olabilirsin, ama insan olduğuna da mı inanmıyorsun ki bu kadar yazabiliyorsun.

Bu söylediklerini benim oğlum 5 yaşındayken bile söylemezdi, yüreğinde güzellik kalmamış senin, yazık sana verilen emeklere, ekilen tuzlara :(

Sitelerde Paylaş
  • İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

al beni frediye al kafaya al. yada kafan gibi kullanmakta zorlandiin baska bir uzvuna al. ya guzelim ben seni dustuun bu ideolojik bataktan cekip cikarmak istedikce sen gunbegun beyinsel anlamda daa bi berguzarlasiosun. bak solemedi deme 15-20 sene sonra karta kactiinda berguzar veya baglanti ayarinda bi yasam formu olup cikacaksin. yasam formu diorum ama buna ne kadar yasamak denir orasi tartisilir.

benim tek istediim yurdum insaninin berguzar gibi meleklerle zebanilerle yada muhammed peygamberin babafingosuyla ugrasmak yerine tabiatin bize bahsetmis olduu beyinlerini biraz daha fazla kullanmalariydi. artik televizyonu actiiniizda her platformda durmadan vik vik vik oten turbanli veya turbansiz berguzar beyinlileri gormekten bikmadinizmi? sahsen ben biktim.

her neyse artik forumda misyonumu tamamladiima inaniorum. bundan sonra kendimi derslerime ve yeni yaptiim kiz arkadasima vericem. sizlere benden daa esprituel entellektuel yakisikli zeki atletik ve kapitalist olan 4 cevher birakiorum. gozumde bir aragorn legolas boromir ve faramirden farki olmayan bu yigitleri sakın uzmeyin. ayrica avatar konusunda bende herkes kadar endiseliim. baska forumlarda kullanilmasi yada yayilmasini istemiorum.daa cok gencim

Yüce Zohan'ın veda hutbesi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
Yüce Zohan'ın veda hutbesi :lol::lol::lol::lol::lol:

Haydaaaa! Daha yemek yiyecektik. :lol:

Vay be, 4 halife olarak bizi seçti Hz.Zohan. Cidden kendisine layık olmamız gerek.

Ebu Bekir,Ömer,Osman,Ali'yiz herbirimiz. Sonumuz benzemesin de. :)

Matta,Marcos,Luka,Yuhanna incillerini yazanlar gibi birer kitap yazmamız ve zatını ölümsüzleştirmemiz gerekebilir.

Hz.Mürteddd,Hz.Vilppu7,Hz.Astur ve Hz.ben..

Bu arada Hz.Eren'in de yeri bir başka. Veda hutbesinden anladığımız kadarı ile o da görevini tam olarak ifşa etmiş. Zohan ondan razı olsun...

Sadakzohanülazim...

Sitelerde Paylaş

Yaw okuyorum okuyorum bir türlü tam kavrayamadım.

Nerden çıktı bu zohana tapınma mevzu?Bu Zohan müslo muydu değil miydi?

Çapkınlık özelliği neyden kaynaklanıyor?

Çükütay varken niye bu çocuğa tapınıyonuz?

Sitelerde Paylaş

Yüce Zohan'ın profiline gir, mesajlarını bir arat ve oku...Herşey o zaman aydınlanacak, veya geçenlerde Hz.Mürteddd bir "best of" yapmıştı, onu bulalım sana :D

Sitelerde Paylaş

zohan müslüman falan değil.

zohan lafını kimseden esirgemeyen,

över gibi yaparkan aslında söven biridir.

sıklıkla müslümanlara olsun ateistlere olsun zekice göndermeler yapar.

ama rolunü o kadar iyioynar ki gene de insan aslında şaka yapmıyor olabilir mi acaba diye içten içe sormadan edemez.

aha işte bu benim derlemem:

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtop...st&p=321491

Sitelerde Paylaş

Zohanizm boş inançtır, bütün abazanlar toplanıp Zohanist olmuş. Hepsi erkek, sap heyeti gibi. :lol:

Rab Çükütay'ın mürit ve inananlarına bakarsanız kız erkek karışık olduğunu görürsünüz, ayetlerimiz ve mucizelerimiz vardır.

Zohan'ın mucizesi nerede?

Rab Çükütay'ın sembolik şekli ise tüm tabiatta bulunmaktadır. Bu gerçek bir mucizedir. Bakınız;

mush-fallus1.jpg

fallus.jpg

315237865.jpg

Rab Çükütay kendini dağda taşta belli ediyor işte!

Daha ne mucizesi beklersiniz ey kafirler!

Çükütay'a hamdolsun.

Sitelerde Paylaş

Zortan,

Bu satırları beyninin tüm kapasitesini kullanarak mı yazdın? Hepsi bu kadar mı yani? Kendi resmini açık açık foruma asmandan bile ne denli akıllı olduğun anlaşılıyor. Tanıyı koydum. Zohanizm yeni bir din değil, bir çeşit hastalıktır. Üstelik bulaşıcısın! Forumdan dört kişiyi sakatladın. Misyonun bitti hakikaten, artık bu dörtlüyü sağlığına kavuşturmak için uğraşacağız. Müslüman bilim adamlarının özenle üretip ateist foruma soktuğu bir virüssün. Seni HY'nin tasarladığından şüpheleniyorum. Sana maruz kalan ateist kardeşlerimiz yavaş yavaş senleşmeye başladı, kurdukları cümleler anlamını yitirdi v.s...

Fakat sebep olduğun felaket bununla sınırlı değil. Sen Çükütay'ı inkar ederek kendini tanrı ilan ettin! :o

Rabbime dua ettim. Kısa zamanda poponda sivilce çıkacak, kız arkadaşını kaybedeceksin, ebediyen abazan kalacaksın ve küçük Zohan ölecek(anladın sen onu). Çünkü sen Rab Çükütay'a şirk koştun! Öldükten sonra da tüm tanıdıkların yakışıklı ve güzel meleklerimizle yiyişirken sen sap kalacak ve elizabet takılacaksın.

Bu arada burası ateist forumdur, Zohanist forum değil. Zohanistler müslümanlarla aynı muameleyi görmelidir. Bu sapkınlık daha fazla yayılmamalıdır. Yoksa başınıza ne geleceğini, üstte tabiattan örneklerini verdiğim şeylere bakarak tahmin edebilirsiniz!...

Rab Çükütay hepinizi affetsin ve azdırsın. (Ohh, yeah, Amin!)

Sitelerde Paylaş
.....

Bu arada burası ateist forumdur, Zohanist forum değil. Zohanistler müslümanlarla aynı muameleyi görmelidir. Bu sapkınlık daha fazla yayılmamalıdır.

Sevgili Freddie,

Bu kısmı anlamadım, açarmısın burayı biraz..

Sitelerde Paylaş
Bu arada burası ateist forumdur, Zohanist forum değil. Zohanistler müslümanlarla aynı muameleyi görmelidir. Bu sapkınlık daha fazla yayılmamalıdır. Yoksa başınıza ne geleceğini, üstte tabiattan örneklerini verdiğim şeylere bakarak tahmin edebilirsiniz!...

Rab Çükütay hepinizi affetsin ve azdırsın. (Ohh, yeah, Amin!)

sen sapık tanrının propagandasını yapmak için başlık sabitletmiş adamsın freddie.

bu durumda sana değil müslüman,el kaide militanı muamelesi yapılmalı. :)

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Bu durum bana yıllar evvel eski anet haber grubundaki XOR'u anımsattı.

Xor denilen bu arkadaş, özellikle eski anet haber grubunda tam bir efsanedir. Alakasız haber gruplarına, -kendi tarzında- kötü imla ile -kendi tarzında- saçma cross-post[*]'lar atardı. Şimdi anımsamıyorum ama, mesela -din bölümü kapalı olduğu için teolojik tartışmaların çok yaşandığı- felsefe grubu ile programlama.algoritma grubuna "Tanrı şimdi ne yapıyor aceba?!?!!!" diye mesaj atardı. Xor'un bu alakasız cross-postları sayesinde, yıllardır gruplarda takılıyor olmalarına rağmen, farklı ilgi alanları nedeniyle birbiriyle hiç karşılaşmamış, ve muhtemelen xor olmasa karşılaşmayacak insanlar, birbirleriyle saçma sapan tartışmalara girerlerdi. Ve tartışmaların büyük çoğunluğu aşağı yukarı şöyle olurdu:

- Ulan xor senden adam olmaz! bilmemne grubu ile bilmemne grubu ne alaka len! Salaksın oolum sen

- Yahu abicim şunun mesajlarına cevap vermeyin, sizden yüz buluyo!

- Görmüyon mu be, mesaj atma diyoruz herife

- Olsun atma! Grubu kirletiyorsunuz!

- Sana mı sorcam lan!

- Ulan siz amma salaksınız ha! Ne giriyonuz birbirinize bu kımıl zararlısı yüzünden

- Sanane len!

- @!&&!

- (bıdı bıdı bıdı)..

Bu xor denilen zararlının, açtığı başlıklarda verilen cevaplara karşılık verdiği görülmemiştir, olduysa bile çok nadirdir. Bunun açtığı efsane başlıklar vardır, benim anımsadığım bir tanesinde, programlama.algoritma grubunda, bir DVD'yi bir kaç megabyte'a sıkıştırabileceğini iddia etmişti. Hem de bunu nasıl yapacağını anlatmıştı(özünde, tüm verinin oluşturduğu sayının, en yakın "küçük karekök" barındıran sayıya eşitleyip, karekök almak ve bir kaç defa daha tekrarlamaktı diye hatırlıyorum --ilk başta olası gibi görünsede çok fazla açmaz barındırır ve uygulanabilse bile pratikte ekonomik değildir). Ve hatta alışılmadık bir şekilde bunu savunmuş ve tartışmıştı.

Bir ara bu xor ortadan kaybolduğunda, geniş bir kitle "xor'u geri isteriz" diye kampanya başlatmıştı. Anet kapandıktan sonra, habergrupları bir kaç farklı servera dağıldı. Kimileri, xor'un hangi servera gittiğini tartışıyor, onun gittiği servera gitmek istiyordu. Bu serverlar içerisinde eski anet ekibinin kurduğu newsturkiye sivrildi; Ve newsturkiye'de hala ara ara kampanyalar başlatılır ve xor emitasyonları belirir.

Bu arada ismi gerçek ismi Eren'dir, bir ara kullandığı kendisine ait myspace'te büyük ilgi gören bir dizinin setinden iki tane ünlü ile çektirdiği pozu yayınlamıştır. Sanrım wikipedia'da(evet wikipedia'ya da katkı yapmıştır kendileri), kişisel sayfasında "kitap yazmak için büründüğü bir karakter"den bahsetmiştir.

ayrıca bkz. http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=xor

[*]Haber grupları bilim.fizik, eğlence.müzik gibi bir sürü bölümlere ayrılır. Birden fazla bölüme mesaj yolladığınızda veya başlık açtığınızda cross-post olurlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...