Jump to content

Deliriyoruz

Recommended Posts

Ghayange hadi ya. Onca bütçe, onca eğitimli ve profesyonel insan 3-5 zibidi öyle mi? Saçmalıyorsun.

murteddd, o başlıkta anlattığın başka birşey. Ben bu türler için yorum yaptım. Şu striptiz saçmalığı için sana söyleyeceğimi bilirdim ben ama neyse. Laftan anlamayana laf gerekmez.

söylemediğin birşey kalmadı zaten.

onu da söyle tam olsun.

bu arada, esra ceyhan gibi yaşını başını almış bir kadının vücudunu görme meraklısı değilim.

ama halen ısrarlıyım reyting için striptiz yapmanın

bunca şarlatana prim vermekten daha saygıya layık olduğuna.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Delirmemek elde mi? Dün gece D.Bakır'ın kenar mahallelerinden birinden arabayla geçiyordum, bir baktım taş yağmuru, meğerse ayartılmış birileri yukardan sözde sınıf mücadelesi uğruna gelen giden arabaları taşlıyorlar(gelen newroz için). Ben de taşlardan nasibimi aldım Ama beni delirten arabadaki taş izlerinin açtığı çukur değil, o çocukların ya da gençlerin taptıkları liderlerinin ciplere biniyor olmaları.

Sitelerde Paylaş
sayın bağlantı, bize ağzınıza geleni söylüyorsunuz,

sorun etmiyoruz bunu.

ama rica ederim yüce zohanı karıştırmayalım.

ben sizin tanımsız tanrınıza birşey diyor muyum? :)

Desende tanımsız Tanrı olduğundan üzerine alınmaz O. İsmi bile yok, dediğin sende kalır. Zaten her dediğimiz ve yaptığımız bizde kalmıyor mu sonuçta?:)

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu müslümanlar insanı s.çmaktan altına güldürür.

rezillik kepazelik parayla değil ki!

şimdi bu adamın çükünü yalayan, tükürüğünü sekiz öğün yemeğine karıştıran, bokunu cildine iyice yedirene kadar süren bile vardır.

tarihinde keyy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...