Jump to content

Yaşar Nuri Öztürk, Danışmanı ile Evinde Uygunsuz Şekilde Basıldı

Recommended Posts

• İleti 75
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Aynen..

Bu tür haberlerde benim de ilk baktığım şey eş'in tavrı.

Ama nedense hemen her defa bu eş'ler kocalarıyla değil, metresleriyle uğraşıyor. Yukarıdaki örnekte olduğu gibi mahkemelere, gazetelere filan düşüp kendini rezil ediyor.

Ama nedense kocayı anında boşayıp onuruyla kenarda durmayı, çirkefe bulaşmadan tertemiz yaşamayı akıl edemiyor.

Bu tür kadınlar (resmi eş'ler), o metreslerden daha onursuz.

Karaktersiz bir kadınmış demek ki.Madem kocan seni aldattı boşa madem aldatmadı iftira atma,aldattı isede afişe etme.Kadın br tuhaf nedense:)

Sitelerde Paylaş
Karaktersiz bir kadınmış demek ki.Madem kocan seni aldattı boşa madem aldatmadı iftira atma,aldattı isede afişe etme.Kadın br tuhaf nedense:)

Evet asıl sorun burada, aldatılmayı affedebilir, ama hem affedip, hem afişe etmek makul birşeymiş gibi gözükmüyor :)

Sitelerde Paylaş

Yaşar amcayı savunmak gibi olmasın da büyük ihtimalle komplodur. İnsanlar bu şekilde karalanıyor bu zamanda.

Ayrıca Ali Demirsoy'un olayı da komplodur büyük ihtimal. Adam senelerin biyolojiye vermiş. Tüm saygınlığını yerle bir edecek bir iş yapabileceğini düşünemiyorum. Zorla olabilir... Ama kimse böyle istemişmiş de, Ali amca çok çapkınmış da demesin.

Sitelerde Paylaş

cok kotu bi durum harbiden.allah kimsenin basina vermesin.tam danismanini banyoya atip mala vururken yakalaniosun.ama ben en cok kasar nurinin bahanesini merak ettim.televizyonlarda en buyuk gunah yalan solemektir baskalarini aldatmaktir falan diip duruodu.ne demis acaba karisina.danismanimla kuvette danisioduk falanmi demis?

Sitelerde Paylaş
cok kotu bi durum harbiden.allah kimsenin basina vermesin.tam danismanini banyoya atip mala vururken yakalaniosun.ama ben en cok kasar nurinin bahanesini merak ettim.televizyonlarda en buyuk gunah yalan solemektir baskalarini aldatmaktir falan diip duruodu.ne demis acaba karisina.danismanimla kuvette danisioduk falanmi demis?

:lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...