Jump to content

19 Şubat 1972-Ulaş Bardakçı

Recommended Posts

eli kanlı katiler kominist olunca yüceltiliyor milliyetçi oluncada ırkçı diye aşlanıyor yazık iki yüzlülüğün bukadarınada pes doğrusu bari demokratlıktan insan hayatının değerinden falan bahsetipde iki yüzlülük yapamayın

Çok basit birinciler halkın kölesi ikinciler burjuvazinin köpeği oldukları için aşağılanmaya mahkumdurlar.

Kıtipiyoz......NOKTA::::::::::

Sitelerde Paylaş
  • İleti 99
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Çok basit birinciler halkın kölesi ikinciler burjuvazinin köpeği oldukları için aşağılanmaya mahkumdurlar.

Kıtipiyoz......NOKTA::::::::::

birincilerde rus köpeği olmasın yapamyın kominzmin dünyayı ne hale getirdiğini gördük artık bir avuç kendini bilmezin rüyalarında kaldı masallarınız avunun bakalım zafer kapitalizm ve milliyetçiliğin oldu neden çünkü doğanın düzeni buna dayalı herkes eşit olamaz yanlızca rakabette diğerlerine üstünlük sağlayanlar kazanır öbürleri elenir bu kadar basit acı olsada bu böyle yoksa gelişim olmaz sovyetler ve diğer kominist ülkeler bu nedenle çöktü

tarihinde Osiris tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
birincilerde rus köpeği olmasın yapamyın kominzmin dünyayı ne hale getirdiğini gördük artık bir avuç kendini bilmezin rüyalarında kaldı masallarınız avunun bakalım

Yukardaki cümleyle avunmak istiyorsan avuna bilirsin. Kızıl bir güney doğup balyoz kafana indiğinde nede olsa uyanacaksın. :lol: :lol: :lol: ......Nokta..

Sitelerde Paylaş
Yukardaki cümleyle avunmak istiyorsan avuna bilirsin. Kızıl bir güney doğup balyoz kafana indiğinde nede olsa uyanacaksın. :lol: :lol: :lol: ......Nokta..

amerikadan yediğiniz balyozdan herhalde kafanız yerine gelmedi biz hazırız gerekirse komandolarımız tekrar örgütlenir sokakata size ağzınızı payını verir merak etme

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Bu çocukların hepsi bağımsız Türkiye dedikleri için öldü..

Denizler, Yusuflar, Hüseyinler, Ulaşlar...

Yalnız bizlerin yanlış anladığı bir şey var, bu insanlar okuyarak, kendilerini geliştirerek bu ülkeyi kurtarmak istedi..

Bizlerde sinek öldürmek yerine bataklıkları kurutmayı öğrendiğimiz gün bu ülke tam bağımsızlığına kavuşacaktır ;)

Vesselam...

tarihinde Merwish tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tartışılacak; şiddet değil, ne için uygulandığıdır. Böyle düşünmeyen sosyalizm karşıtları, ülkelerindeki resmi silahlı güçlere de karşılar mıdır? Onların bellerindeki, omuzlarındaki silahların şiddet yayıcı olduğunu sorgulayıp, antimilitarizmi mi seçmişlerdir? Hayır, aksine onları, kendileri için en zaruri güç diye bilirler. Öyleyse, oyun oynamayı bırakın ve şiddet karşıtlığı ile devrimci şiddet karşıtlığını bütünleştirme şirinliğine girmeyin. Yemeyiz!

Hiçbir devrimci şiddeti tek çare ya da öncelik kabul etmez. Fakat şiddetsiz mücadele alanları şiddetle tıkanırsa, ortaya bir gereklilik, 'devrimci şiddet' gerekliliği çıkar. İşte şiddet, bu zaman uygulanır. Gayesi olan, hele ki emek-sermaye çelişkisini çözmek anlamlı bir gayesi olan şiddet, belli taraflara uygulanır ve uygulanan taraflar da zaten yüzyıllarca şiddetle, hortumlamalarla, emek hırsızlığıyla güç edinmiş taraflardır. 1000 işçinin sömürülerek gün be gün ölümlerine neden olan 1 sermayecinin şiddete uğramasına üzülecek denli vicdansız olmamızı beklemeyin!

tarihinde Komunce tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu çocukların hepsi bağımsız Türkiye dedikleri için öldü..

Denizler, Yusuflar, Hüseyinler, Ulaşlar...

Yalnız bizlerin yanlış anladığı bir şey var, bu insanlar okuyarak, kendilerini geliştirerek bu ülkeyi kurtarmak istedi..

Bizlerde sinek öldürmek yerine bataklıkları kurutmayı öğrendiğimiz gün bu ülke tam bağımsızlığına kavuşacaktır

Vesselam........diyorsun mervişh

--------------------------------

peki deniz gezmişin banka soyduğunu da biliyormusun..

harem kurduğunu da biliyormusun.. deniz gezmiş ve yanında sallandırılan saksağanlar mı bu ülkeye tam bağımsızlığını verecekmiş..??

canı sıkıldıkça başka insanları kaçırdıklarını biliyormusun..

en iyi kızılcık ölü kızılcık..nokta..

Sitelerde Paylaş

""""""19 Şubat 1972 de güvenlik güçleri ile girdiği çatışmada hayatını kaybeden Ulaş Bardakçı'yı saygı ve sevgiyle anıyorum."""""

yukarıdaki satır bana ait değil başlığın birinci sayfasındaki birinci ileti......biri güvenlik güçleri ile çatışmaya giriyor...bir diğer karakteri yüksek (( !! )) zaat da onu saygı ile anıyor..

yani adam güvenlik güçlerine silah çekmiş takır takır çatışıyor...israil başkonsolosunu da kaçırıp öldürenlerden biri bu rezil..

bu hain terörist şartlar ne olursa olsun silahlı kuvetlere ateş ettiyse vurulmak yerine yakalanıp uygun yerine kürek sapı sokulsaydı ve ortalıkta dolaştırılsatdı daha hoş ve iyi olurdu bence..

SİLMEYİN BU İLETİYİ...nokta..

Sitelerde Paylaş
""""""19 Şubat 1972 de güvenlik güçleri ile girdiği çatışmada hayatını kaybeden Ulaş Bardakçı'yı saygı ve sevgiyle anıyorum."""""

yukarıdaki satır bana ait değil başlığın birinci sayfasındaki birinci ileti......biri güvenlik güçleri ile çatışmaya giriyor...bir diğer karakteri yüksek (( !! )) zaat da onu saygı ile anıyor..

yani adam güvenlik güçlerine silah çekmiş takır takır çatışıyor...israil başkonsolosunu da kaçırıp öldürenlerden biri bu rezil..

bu hain terörist şartlar ne olursa olsun silahlı kuvetlere ateş ettiyse vurulmak yerine yakalanıp uygun yerine kürek sapı sokulsaydı ve ortalıkta dolaştırılsatdı daha hoş ve iyi olurdu bence..

haklsın kardeşim pkklı arkadaşlar onları tabi savunacak çünkü aynı yolun yolcusular ama biz yinede bu memleketi onlara yedirmeyeceğiz

Sitelerde Paylaş
amerikadan yediğiniz balyozdan herhalde kafanız yerine gelmedi biz hazırız gerekirse komandolarımız tekrar örgütlenir sokakata size ağzınızı payını verir merak etme

İddia ediyorum ki,ileride herhangi bir emperyalist işgal sözkonusu olursa,o çok güvenip sırtını dayadığın komando veya bordo bereli veya özel kuvvetler birer çil yavrusu gibi dağılacak ve ülkeyi savunacaklarına güzel bir hayat için yurt dışına ve de büyük olasılıkla işgalci güçlerin ülkelerine kaçacaklardır.İşte Mehmet Eymür işte Hiram Abas işte Abdullah Çatlı.Özel Harp Dairesi'ni bir araştır bakalım.Zamanında kim kime hizmet etmiş ve kim tarafından eğitilmiş bu özel kuvvetler.

http://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%96zel_Harp_Dairesi

Faşistçe bir yaklaşım.Bence düşüncelerinizi tekrar sorgulayınız!!

tarihinde drys tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Senin harem kurdu dediğin Deniz'in kız arkadaşı bile olmamıştı bundan haberin varmı??

Ayrıca ben davasına sahip çıkan adama saygı duyarım daldabiryaprak..

Sizler din ve inanç konusunda benimle zıt fikirlere sahip olduğunuz halde sizlere nasıl saygı duyuyorsam onlarada saygı duyarım...

Bu onların yanlısı olduğumu göstermez, sadece objektif bakmayı dene, en güzel çağlarında sönen 100lerce hayat...

Sitelerde Paylaş
Faşistçe bir yaklaşım.Bence düşüncelerinizi tekrar sorgulayınız!!

niye gerçekleri söyleyince faşistçe mi oluyor bu adamlar bu suçöların hepsini işlemedimi yapamyın her ateist kominst-pkk olup halkların kardeşliği ve sömürü düznine son edebiyatı yapmak zorunda değil

Sitelerde Paylaş

sayın drys...( sayın doktor bey ))

düşüncelerimi sorgulamaya hacat yoktur..

başkonsolosu kaçır kellesine sık,,,yada bu ekipte kilit rol oyna..

güvenlik güçleri ile çatışmaya gir..güvenlik güçlerinin üstüne kurşun sık

oldu ağabey başka derdin..,sarayım mı..?? paket mi olsun..

öğretmen kaçıran güvenlik güçlerine ateş eden pkk da devrimci geçiniyor..

bu ulaş denen rezil de..ve ne tekim icraatlar da pek bir aynı..

bu vatanın gerçek evlatları (( en hayatının baharında 24 yaşında olması nede nişanlı sözlü olması nede sevgilisini olmasını umursamdan)) bu vatana siper olabilecek güç takat ve dermandadır..zamanında da güneydoğu dağlarında da bu içraatları yapmışlardır..nokta..

Sitelerde Paylaş

Senin harem kurdu dediğin Deniz'in kız arkadaşı bile olmamıştı bundan haberin varmı??

Ayrıca ben davasına sahip çıkan adama saygı duyarım daldabiryaprak..

Sizler din ve inanç konusunda benimle zıt fikirlere sahip olduğunuz halde sizlere nasıl saygı duyuyorsam onlarada saygı duyarım...

Bu onların yanlısı olduğumu göstermez, sadece objektif bakmayı dene, en güzel çağlarında sönen 100lerce hayat...

merwish...başlığı baştan sona okumadığın nasılda belli oluyor..

müslümanın okumakla işi ne..

bu başlığın birinci sayfasındaki birinci iletiye git resimin altındaki satırı yavaşça sindirerek oku..

başkada bir şey demiyorum..hadi sen saygı duymaya devam et..

kalvye şövalyesi sanal alemde çok sen gibi... :angry:

Sitelerde Paylaş

Ya bir bırakın da Ulaş Bardakçı'yı hele son 1 yıllık ülke gündemine bakın.

"Babalar gibi satarız", "Sat sat bitmiyor" diyen bir maliye bakanı. Tuzlada ölen tersane işçilerinin ardından "Bunlar gemicilik sektörünü baltalamak için yapılan girişimlerdir" diyen patronlar. Greve giden telekom çalışanı için müebbet hapis isteyen savcılık. Sendikal faliyette bulunduğu için işçilerini konteynırlara kilitleyen fabrikatörler. Belediyelerin ssk primlerini ödemek yerine oraya buraya lale dikmesi, işverenlerin ssk primlerini ödemeyip ayaklarına gelen aflardan istifade etmesi sonucu sağlık hizmetini paralı olarak alması istenen bir halk. Eli silahlı magandaların, tacizcilerin her fırsatta diledikleri rezaleti çıkarabildikleri Taksim meydanında işçi bayramı kutlamasına izin verilmeyen bir işçi sınıfı.

Sandıkta her şey iyi güzel ama bir kere koltuğa oturunca herkes diktatör. Sıkıysa karşı gel, sözünden çık... O güvenlik güçleri dediğimiz insanlar kolluk gücü olup çıkıveriyor. Siz faşistlerin gözünde bu güvenlik güçlerini bu kadar dokunulmaz yapan ne? Bu millet isa mı her seferinde öteki yanağını dönsün? Etkiye sesiniz çıkmıyor da verilen tepkiye mızmızlanıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

sormak lazım bu babayiğit abilere..diyorlar ya hani emperyalistler gelirse ecnebi memleketlere kaçarsınız..

emperyalist işgal ordusu da gelse kaçmayız hain ulaş gelsede kaçmayız....bunun garantörü şudur..

ben şahsım adına şöyle diyorum....ben üstünden yüzlerce mermi geçmiş adamım..ben 41 derecede 35 kilo çanta ile dağda cirit atmış adamım..

kaçacak olsam o zaman kaçardım...nokta..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...