Jump to content

Ateist kardeşlerim, Yardım gerekli:)

Recommended Posts

Tartışmaya girecekleri kesin.Yanlışlarını yüzüne vurmak istiyorum.Bir insanın bir yanlışı benimsediğini görmeye dayanamam. Gerekirse canımı veririm doğruyu göstermek için. Kız arkadaşımı feda etmem pek büyük bişey olmaz. En azından akılları çalışmaya başlayabilir. Kavga çıkaracaklarını zannetmem. Anne ve Babada üniversite okumuş. Benim yaşım çok küçük zaten. Yanlızca , küçük bir çocuğun bile bunları düşünüp çelişkileri görebildiğini, üniversite okumuş bir insanın nasıl araştırmadan inandığını göstermek isterim.

Bende direk o konulara girmek istemiyorum. Ama onlar beni müslüman yapmaya çalışacak ve sürekli soru yağmuruna tutacak. Benim oraya gitmemin esas amacı onlarla tanışmak degil. Onlar gibi güzel okumuş insanları, saçma sapan, geri kalmış , ilkel inançtan kurtarmaya çalışmak. Gerekirse dayağımı yer gelirim evime.

Ateist oldum ben demiyorum. Din konusu tartışıldığında. Ilgilenmiyorum diyip çekiliyorum. Belli bir süre sonra anlıyorlar zaten. En azından sevdiğim, okumuş bazı insanları din denen şu pislikten kurtarmak istiyorum.

Not: Şu anki amacım için, kız arkadaşım umrumda değil. Akılsız aptal, inancını sorgulayamayacak kadar salak bir aileye sahipse, ondan yetişen kızında bana pek hayrı geleceğini zannetmiyorum.

Hakaret edecek üslup kullanmamaya çalışacağım.Bunları ailesine anlatırken.

"Bunlar kalpten gelen seyler, Allah istemedigini hidayete erdirmez" de.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 49
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar verdiğiniz cevaplar, eleştiriler, dalga geçmeler. Herşey için teşekkür ediyorum. Uyumam gerek yarın 7 de okulum var.Matematikten de yazılım var ona çalışacağım . Bundan sonraki cevaplarınızı yarın okumaya çalışacağım. Bir çocuğu muhattap aldığınız için teşekkür ederim. Çoğu insan dalga geçer ve muhattap almaz benim yaşımdakileri. Size minnettarım. Forumun kalitesi burdan belli oluyor. Hepinize, özellikle yöneticilere teşekkürü borç bilirim. Bana gereken cevabıda buldum.Tekrar Çok Teşekkür ederim

- Nearxthil

Sitelerde Paylaş
Forumun kalitesi burdan belli oluyor. Hepinize, özellikle yöneticilere teşekkürü borç bilirim.
bende ateistforum yoneticilerine tesekkuru bir borc biliorum.kurduklari bu site sayesinde dusunsel prangalarimdan kurtuldum ve yepyeni bi hayata basladim.iyiki varsin ateistforum
Sitelerde Paylaş
bende ateistforum yoneticilerine tesekkuru bir borc biliorum.kurduklari bu site sayesinde dusunsel prangalarimdan kurtuldum ve yepyeni bi hayata basladim.iyiki varsin ateistforum

Ben de sana teşekkürü borç bilirim Yüce Zohan. Sayende düşünsel prangalarımdan kurtuldum, seni okumadan önce naif bir ataizdim ama şimdi pantenizme geçiş aşamasındayım, ne zitim bişey olduğunu anlamaya çalışıyorum :lol:

Sitelerde Paylaş
Ben de sana teşekkürü borç bilirim Yüce Zohan. Sayende düşünsel prangalarımdan kurtuldum, seni okumadan önce naif bir ataizdim ama şimdi pantenizme geçiş aşamasındayım, ne zitim bişey olduğunu anlamaya çalışıyorum :lol:

Eyvahlar olsun! :( Avatarlarınızdan sonra yazım stilleriniz de Zortan'a benzemeye başladı! Bulaşıcı bir hastalık gibisin Zortan. Kişinin önce görünüşünü bozuyor ve tek tipleştiriyorsun(down sendromlular gibi) ve sonra da cümle kurmada güçlüğe sebep oluyorsun. Bir sonraki aşamada iflah olmaz bir abazanlık olduğunu sanıyorum.

Geçmiş olsun...

Sitelerde Paylaş
sen abla değil misin?

o başlık abilerim şeklinde açılsaydı da

sana hitap etmezdi muhtemelen. :)

Beni abi sanıyolardı,kısa süre öncesine kadar.

Hiç bozmadım.

Farketmiyo.

Böyle babacan,Hulusi Kentmen tarzı bi havam var sanki ondan gibi geliyo. :)

tarihinde Macc tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir sonraki aşamada iflah olmaz bir abazanlık olduğunu sanıyorum.
nie?erkekler bize oral seks yapsinlar die yazilar yazan benmiim?ne abazanliimi gordunki cukuktay?bi yanlislik olmasin
Sitelerde Paylaş
şimdi pantenizme geçiş aşamasındayım, ne zitim bişey olduğunu anlamaya çalışıyorum :lol:
bosuna ugrasma astur anlayamazsin.anlayabilmen icin ateizlik maneviyatsizlikdir ahlaksizliktir topluktur vikvikvikliktir diyebilen ve kendine kicindan tanri uydurabilen bi papagan olman lazim tarihinde Zohan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Beni abi sanıyolardı,kısa süre öncesine kadar.

Hiç bozmadım.

Farketmiyo.

Böyle babacan,Hulusi Kentmen tarzı bi havam var sanki ondan gibi geliyo. :)

çok deligannı oluşundan öyle bir hava yaratıyorsun bence. :)

Sitelerde Paylaş
bosuna ugrasma astur anlayamazsin.anlayabilmen icin ateizlik maneviyatsizlikdir ahlaksizliktir topluktur vikvikvikliktir diyebilen ve kendine kicindan tanri uydurabilen bi papagan olman lazim

Hahahaha çok haklısın Zohan cece, bende o potansiyel nerdeee... :D :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...