Jump to content

ATEİST CENNETİ

Recommended Posts

Sangre link için teşekkürler, bir göz atarım. Gerçi benzeri dökümantasyon az okumadım ama. Yani yapma Sangre sen beni bunları hiç bilmez sanmıyorsun herhalde. Kuantumu çok fazla okumam. Sadece eskiden beri takip ederim. Tabii hala okuyorum ama az. O işler zaten fazla okumakla olmaz. Kafan yatkın olacak ve öğrenmeyi bileceksin. Fazla okumak iyice dejenere eder. Paralel evrenler ise sorma garabet bir konu. Gerçek olma ihtimali insanı kötü yapıyor. Alışamıyorum bu düşünceye.

Koş koş yetiş okula. Ateistforum bağımlısı seni.:)

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 108
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

benim cennet hayalim dünyadakine benzer...

eşimle dostumla sevdiklerimle sonsuza kadar rabbime şükran duygularıyla yaşayacağım yerler...

evrende dünya gibi çok güzel yerler olduğunu sanıyorum...

oraları cennet...

cehennem de yine yaşanılabilen ama şartları biraz çetin yerler...

çölller filan gibi...

çok güneş altında kalmaktan deriler kavlıyor suları çok tatlı değil maden suları gibi filan...

cennnet ise çok verimli toprakların olduğu bol ağaçlıklı her yerden tatlı sular akan hayvanlarının bol süt verdiği arıların bool bal verdiği herkesin kendi işinde gücünde çalışarak yaşayıp gittikleri huzurlu mekanlar...

insanlar çok güzel bineklere sahip istedikleri zaman diğer gezegenlerdeki ve galaksilerdeki arkadaşlarını akrabalarını ziyaret ediyorlar...

bütün uzay evren onların gezebileceği yerler...

öyle yüzlerce huri filan yok...

yine dünyadaki gibi kendi eşin var onunla güzel güzel geçinip gidiyorsun...

Sitelerde Paylaş

tüm bu evren onun sanatkarının eseri...

o bir sergi açmış ve beni de gel buyur bak neler yaptım diyerek bu sonsuz yıldızlı muhteşem sarayına davet etmiş..

bu sergideki her şeye dikkatli bir şekilde bakıp onun bilgisini içindeki güzelliği sanatkarlığını görmemizi istiyor..

o kendisini bu eserleriyle tanıtıyor...

sürekli her an yeni bir eser yaratıp bak bak bunu da yaptım nasıl olmuş...

eğer beğendiysen sana daha neler neler göstereceğim ...

siz birilerine bir davet verirsiniz onlar gelirler ve orada ikram ettiğiniz şeyleri beğenip takdir ederler ise hep davet etmek ve daha güzel şeyler ikram etmek istersiniz...

o da böyle dünyada verdiklerine karşı hoşnutluğunuzu gösterir teşekkür ederseniz zaten çok daha güzel eserlerini de size göstermek isteyecektir...

ama verdiğiniz davette yaptığınız ikramları görmeyip hep sizi eleştirilerse onları bir daha davet etmek istemezsiniz...

onlara pişman olmak kalır...

Sitelerde Paylaş

Yemek yemek isterdim bol bol, ama kilo alinmayacaksa eger. Hep Formda kalmak isterdim :P

(bu isin esprisi tabii, ama her sakanin altindada bir gercek vardir. Bunu yazmamin sebebide bazen anlasilmiyor o bakimdan.)

Yalanin vs. vs. olmadigi bir yer olsa yeterli olurdu, fazlasini istemem.

tarihinde Pinokio tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ehh biraz olalim ya. :D Bazen bakiyorumda, cogu kisi saati takmaksizin yemek yiyor, ve insan ister iistemez haset ediyor. :P

Belirli bi saatten sonra, yemek yemegi kendine yasak etmis olsaydin anlardin. :P

:) :) Evet hava karardıktan sonra yemek yememek lazım derler..

Eğer alınacak kiloları düşünürseniz hasetlik etmezsiniz :)

Ben Pazar günleri (Sadece bugün kahvaltı ederim) hariç akşamdan akşama yerim dertte etmem..

Ama tatlı en büyük zaafımdır... (Bugün eve giderken tel kadayıf alayım bari. :) )

Sitelerde Paylaş
:) :) Evet hava karardıktan sonra yemek yememek lazım derler..

Eğer alınacak kiloları düşünürseniz hasetlik etmezsiniz :)

Ben Pazar günleri (Sadece bugün kahvaltı ederim) hariç akşamdan akşama yerim dertte etmem..

Ama tatlı en büyük zaafımdır... (Bugün eve giderken tel kadayıf alayım bari. :) )

Ya benimde tek tesellim iste o kilolari almama gayesi ve formda kalabilmek + mümkünsede kilo verebilmek :D

Ben tam aksini yapiyorum, sabah kahvaltisinda istedigimi yiyorum daha sonra birsey yemiyorum, ama bazen iste bazi günlerde su yemek yememe olayini askiya alabiliyorum. Mesela annem cok güzel yemekler yapinca dayanamiyorum, napiim. Tatliyi bende severim, özellikle kazandibi bir baskadir benim icin. :D

Baklavada severim, ama kimin yaptigina bagli :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
Ya benimde tek tesellim iste o kilolari almama gayesi ve formda kalabilmek + mümkünsede kilo verebilmek :D

Ben tam aksini yapiyorum, sabah kahvaltisinda istedigimi yiyorum daha sonra birsey yemiyorum, ama bazen iste bazi günlerde su yemek yememe olayini askiya alabiliyorum. Mesela annem cok güzel yemekler yapinca dayanamiyorum, napiim. Tatliyi bende severim, özellikle kazandibi bir baskadir benim icin. :D

Baklavada severim, ama kimin yaptigina bagli :rolleyes:

sevmediklerini yaz da başlık şişmesin pinoş. :)

geleceğin parlak değil senin,

pimiş kafir etinden yapılı pide, döner neyin de seviyordun değil mi?

dikkat et kendine,

akrep nalana dönme potansiyeli taşıyorsun. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...