Jump to content

ATEİST CENNETİ

Recommended Posts

Tatliyi bende severim, özellikle kazandibi bir baskadir benim icin. :D

Baklavada severim, ama kimin yaptigina bagli :rolleyes:

Kazandibi benim de favorimdiiiiiiiir :):)

Eskiden buralarda keklik hanım teyze abla vardı ya. Üç kağıtçıya az Köse Baklavası götürmedim. Baklavamı yer sonra dedikodumu yapardı. Fesatın hasetin tekiydi. Bir gün kazandibi ısmarladımda bu forumda bana bayat tatlı yedirdi diye iftiralar attı. :)

akrep nalana dönme potansiyeli taşıyorsun. :)
Mürteddim gözümün nuru kaşunma, ben bile kurtaramam sonra :):) tarihinde hallac01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 108
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sevmediklerini yaz da başlık şişmesin pinoş. :)

geleceğin parlak değil senin,

pimiş kafir etinden yapılı pide, döner neyin de seviyordun değil mi?

dikkat et kendine,

akrep nalana dönme potansiyeli taşıyorsun. :)

Yok ya cok sey severim dogru, ama sen sanki sevmezmisin :P

Ya fazla yemem ya. Hem akrep nalana cok uzak kaliyorum murtedcim, merak etme sen :D

O kadar sey sevmeme ragmen pek istahli degilimdir :D

Sitelerde Paylaş

Eskiden buralarda keklik hanım teyze abla vardı ya. Üç kağıtçıya az Köse Baklavası götürmedim. Baklavamı yer sonra dedikodumu yapardı. Fesatın hasetin tekiydi. Bir gün kazandibi ısmarladımda bu forumda bana bayat tatlı yedirdi diye iftiralar attı. :)

bilmez miyim keklik hanım teyze ablayı.

hasetliğinden neden bergüzara apla diyor herkes diye başlık açmıştı. :):)

adanaya yolum düşerse bayat mı değil mi anlama fırsatı bulacağım inaşallah.

pek yüzsüzümdür, davet falan beklemem. :)

Sitelerde Paylaş
bilmez miyim keklik hanım teyze ablayı.

hasetliğinden neden bergüzara apla diyor herkes diye başlık açmıştı. :):)

adanaya yolum düşerse bayat mı değil mi anlama fırsatı bulacağım inaşallah.

pek yüzsüzümdür, davet falan beklemem. :)

:) :) Gözüm aynı tatlıyı bende yiyeceğime göre bayat olmayacağından emin olabilirsin?

Hem keklik hanım teyze abla Köse'ci kaldı ben tatlıcıda ilerleme kaydettim. Ben yeni bir tel kadayıfçı buldum abi mükemmel ötesi. Saat 15.00'te oraya gidelim sıcak sıcak yiyelim.

Yüzsüzülk dediğin ne ola. Kebabı sen ısmarlarsın tatlıyı ben. Daha yüzsüzlük görmediniz siz :)

Saygılarımla

tarihinde hallac01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

:) :) Gözüm aynı tatlıyı bende yiyeceğime göre bayat olmayacağından emin olabilirsin?

Hem keklik hanım teyze abla Köse'ci kaldı ben tatlıcıda ilerleme kaydettim. Ben yeni bir tel kadayıfçı buldum abi mükemmel ötesi. Saat 15.00'te oraya gidelim sıcak sıcak yiyelim.

Yüzsüzülk dediğin ne ola. Kebabı sen ısmarlarsın tatlıyı ben. Daha yüzsüzlük görmediniz siz :)

Saygılarımla

Allahın keli, hep böyle saf kal emi :lol:

Sence ben bu yazıları kopyalayıp bil bakalım naparımmm :P :lol: :P

Sitelerde Paylaş
Allahın keli, hep böyle saf kal emi :lol:

Sence ben bu yazıları kopyalayıp bil bakalım naparımmm :P :lol: :P

Pehhhh. Hiç kmseden değlide keklik hanım tezye abldaan mı kokracam... gerkeirse bu yazyı ona mail atraım.

(La korkudan kelimeleri hep yanlış yazdım )

Sitelerde Paylaş

Saygılarımla

valla ne bileyim abi, sen bağışıklık falan sağlamışsındır belki. :)

Sitelerde Paylaş

zaten cennet müslümanlarla da çekilmezdi be.. bu adamlar oranında bkunu çıkartırdı, inşallah, maşallah, alimallah allah ta allah.. allah bile bıkardı bunlardan.. öööfff yeter lan derdi hergün hergün azınıza sakız olduk a.q derdi..

Sitelerde Paylaş

haha ateistler cennet hayali kurmazlarmış..

Ateistler(hepsi değil) kendileri hakkında islamın doğru söylediği bir şey duysalar kendilerine yalan söylerler..

Fıtratta bulunan inanaç arzusunu red ederler halbuki vardır.

Fıtratta bulunan ebediyet arzusunu red ederler halbuki güzel bir ortamın her zaman daha fazla sürmesini dilemişlerdir..Onlaraa dense bu güzellikler devvamlı değişip hiç bitmeyecek hep farklı güzellikler tadacaksınız balıklama atlamaları gerekirken atlamazlar..

Ateistlerin cenneti elbette kişiye göre değişen güzelliklerle doludur heralde..

Mesela Bilimin önderlerinden olmak..

Bilimi gidip noterde kendi üstüne aldırmak

Eintein gibi komşular..

Tartışma platformları

ardından rakı masaları :lol:

çalgılar çengiler

Sitelerde Paylaş

Cennet hayali yazan ateistlere teşekkürler. Ama ne var ki sizin için olabilecek güzel bir cennet hayalini bile gelip gene bir müslüman yazmış. Eeee nede olsa işin profesyoneli onlar. Hergün cennet geçiyor akıllarından.:)

Einstein gibi komşular, bilimi gidip noterde kendi üstüne aldırmak gibi fikirler süpermiş. İşte yaratıcı düşünce diye ben buna derim.:)

Sitelerde Paylaş

Benim bir cennet hayalim var. Ama istediklerimi yapabilmekten çok, istemediklerimi yapmamak üzerine bir hayal.

Bir ışık hüzmesi olup boşlukta salınım yapmak istiyorum. Kimse benden bir şey istemesin, ilişmesin, bıraksınlar kendi halime ööle. Acı hissetmeyeyim. Anlamsız bir mutlulukla dolayım.

Sitelerde Paylaş
Ateist arkadaşlara soruyorum. Hayal edebileceğiniz herşeyin mümkün olabileceği bir cennet olsaydı ve sizler oraya gitseydiniz neler isterdiniz? Cennet hayallerinizi alayım.:)

Allahla oturup karşılıklı iki çay içip dertleşebileceğimiz bir çay bahçesi isterdim.

Sitelerde Paylaş
bu iletiyi kim temizledi?

temizlediğini belirtseydi bari.

yanlış birşey mi söyledim acaba?

Müslümanların baskı ve yasaklarını eleştiren ateistler eleştirdiklerine benzemeye başladı. Forumda bol bol ateist sofuluğu yapılıyor. Ateist sofular vay anam vay. Bugünleride mi görecektik? :D:D:D

Sitelerde Paylaş

tüm playboy güzellerini isterdim + havuzlu villa içemeyeceğim kadar şarap ve sigara çok kanallı televizyon plazma tv saygın bir sinema sistemi milyonlarca dvd hatta hd dvdler bitane gemicik arasıra cennette denize açılabilmek için vs.

Sitelerde Paylaş
tüm playboy güzellerini isterdim + havuzlu villa içemeyeceğim kadar şarap ve sigara çok kanallı televizyon plazma tv saygın bir sinema sistemi milyonlarca dvd hatta hd dvdler bitane gemicik arasıra cennette denize açılabilmek için vs.

İşte gerçekler. İşte samimi itiraflar. Gerçi benim hayalim çok başka ama bu arkadaş kendisini dürüstçe ortaya koymuş işte. Çoğu kişi bunları ister.

Bence cennet tanrı(lar)dan medet umulmayan, ahiret açgözlülüğünün olmadığı, elindeki sınırlı ve geçici olanaklarla idare ettiğin, çabalayıp başardığın, zaman zaman da kaybettiğin harikulade bir yerdir.

Başka şey istemez.

Buda senin hayalin. Ama cennetin anlamına ters. Ne var ki eleştirmek gereksiz. Öyle diyorsan öyledir senin için.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...