Jump to content

Atatürk'ün dikkat çektiği tehlike:Komunizm

Recommended Posts

benım de en yakın dostlarım kürt kökenlidir.bak ben kürt demıyorum kürt kökenli dıyorum..

normaldır kürt kokenlıdır dersın turk gorursun yada onlar kendılerını turk gorur onemlı olan gorusler ne olursa olsun onlara tahamul edebılmemızdır

Sitelerde Paylaş
  • İleti 68
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Evet ulus devlet ile ilgili baslık acmak isteyen benim bu konuyla ne alakası var...Ben kürtlerin ulus devleti kurmasına fikren karsıyım...Bana göre kapitalist olacaksa kurmasınlar daha iyi ama sosyalist bir ülke istiyorlarsa ulus devlete ihtiyacları yoktur zaten...anlasılan sende algı sorunu var kime ne diyecegini sasırmıssın...

sende algı bile yok pkkyı destekleyerek mı sosyalıst devlet kurcanız??

Sitelerde Paylaş
Bir kere yardımların cogunu kurtulus savasında aldı 15 leri daha sonra öldürdü...Lenin ezilen ve kapitalislerce paylasılmak istenen bir ülkeye yardım etti....Ne gibi cıkarı oldu sscb nin türkiyeden.....Yardım için cıglıklar atılan dönemleri unutmayın...sonra yardım edene dönüp küfür edildigini de unutmayın...

sscb emperyalıst bır devletti sen daha bunu anlayamadın mı??

Sitelerde Paylaş
Hangi sermaye ye güvensizlik duydu..türk sermayesimi vardı.. :lol: Gayri müslim sermayesi vardı atatürkte ırkcılık da oldugu için güvenmemiş olabilir....Atatür sosyalizmle alakası yoktu ama leninden yardım cıglıklarıda taa avrupadan duyuldu... :rolleyes:

sen kım oluyorsunda bu ülkenin kurucusuna ırkçılık yaftası atıyorsun haınlık genetık mı?

Sitelerde Paylaş
sen mıhvere cevap ver batırmışsın ortalığı kurtululş savaşını bıle bılmıyorsun.sen öğren de gel hadı kuçu.

Sende ciddi algı sorunu var yada algıda sıcıcılık var :rolleyes: Yanlıslıkla yazılan bir şeyden bile fırsat kolluyorsun sosyalistim suphilerin hangi tarihte öldürüldügünü bilemeyecek kadar cahil degilim..Kurtulus savasını senden daha iyi bildigimede eminim...

Sitelerde Paylaş
olabilir çünkü ben bir ''türküm'' -''kürt'' degilim.. :lol: Hain filanda degilim---ırkcı hele hiç degilim :lol:

ulu önderi ırkçılıkla suçladın ıftıralar attın ırkçı olsa şuanda kürt soykırımdan bahsedıyor olurduk yazık ben üzülüyorum sizlerin bu hainliğine.

Sitelerde Paylaş
Sende ciddi algı sorunu var yada algıda sıcıcılık var :rolleyes: Yanlıslıkla yazılan bir şeyden bile fırsat kolluyorsun sosyalistim suphilerin hangi tarihte öldürüldügünü bilemeyecek kadar cahil degilim..Kurtulus savasını senden daha iyi bildigimede eminim...

terbıyelı konuş hösttttttttttttttttttttttttttttttttttttt...

Sitelerde Paylaş
ulu önderi ırkçılıkla suçladın ıftıralar attın ırkçı olsa şuanda kürt soykırımdan bahsedıyor olurduk yazık ben üzülüyorum sizlerin bu hainliğine.

Irkcı degilse neden degil...Misakı millide kürt türk kavmi derken neden daha sonra ne mutlu türküm diyor..Hani bu vatan bu iki kavmindi..türk milleti zekidir calıskandır bunu ancak ırkcı bir zihniyet geneller...birazdan pkk terör örgütümü diye sormaya baslarsın tipik sıkısınca bütün fasolar aynı seyi yapıyor... :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...