Jump to content

''Hepsini Göster''ler artırılabiliyor mu?

Recommended Posts

Hani yazı yazarken o anki duygu durumumuzu ifade etmesi bakımından gülme, şaşırma v.b. yüz ifadeleri de koyuyoruz ya bildiniz mi? Mesela şöyle; :lol: , :blink: , ;) , :( ,v.b. (bunların adını unuttuğum için tanımlarken ''ifadeler'' diyeceğim).

Cevap yazarken köşede o ifadelerin topluca üstünde ''hepsini göster'' yazıyor. Oraya yeni ifadeler de konulabilir mi?

Örneğin kusma, ağlama, bayılma, dövme v.b. yeni ifadeler de olsa çok iyi olurdu.

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Hani yazı yazarken o anki duygu durumumuzu ifade etmesi bakımından gülme, şaşırma v.b. yüz ifadeleri de koyuyoruz ya bildiniz mi? Mesela şöyle; :lol: , :blink: , ;) , :( ,v.b. (bunların adını unuttuğum için tanımlarken ''ifadeler'' diyeceğim).

Cevap yazarken köşede o ifadelerin topluca üstünde ''hepsini göster'' yazıyor. Oraya yeni ifadeler de konulabilir mi?

Örneğin kusma, ağlama, bayılma, dövme v.b. yeni ifadeler de olsa çok iyi olurdu.

Freddie

Hepsinden fazlası diye bir şey var mı?

Hepsini aldın. Daha ne istiyorsun?

Sitelerde Paylaş

Freddie sende de talepler tükenmiyor yav, çok aradığın bir ifade olursa internetten bul kodları arasına koy gözüksün, herşeyi de devletten beklemeyelim dimi.

Sitelerde Paylaş
Hepsi bu mu? Mesela danseden, bayılan, kafa sallayan, yumruklayan, kusan v.b. yüz efektlerimiz de olsa iyi olurdu.

Yumruklayan ve kusan ifadeleri kapitalistler için mi kullanmayı düşünüyorsun Freddie'cim?

Bunun için özellikle başlık açtığına göre, çok önemli olmalı senin için.

Sitelerde Paylaş
Bir kaç smiley daha ilave edilebilir ama istenildiği gibi türlü hokkabazlıklara yakışan ve sürüsüne bereket smiley'e ihtiyacımız yok. Bu başlık Kodoman'ın müdahalesini bekliyor, ne ilave edeceğini kendi bilir...

Ben eklenip eklenmeyeceği konusunda bir karara varılmasını bekliyordum.

Eğer, forumun fazladan smiley ihitiyacı olduğunu düşünülüyorsa, forumun çizgisine uygun şekilde smiley koleksiyonu genişletilebilir.

Sitelerde Paylaş
Ben eklenip eklenmeyeceği konusunda bir karara varılmasını bekliyordum.

Eğer, forumun fazladan smiley ihitiyacı olduğunu düşünülüyorsa, forumun çizgisine uygun şekilde smiley koleksiyonu genişletilebilir.

Smiley'lerin biraz daha genişletilmesi iyi olur bence.

Sitelerde Paylaş
Yumruklayan ve kusan ifadeleri kapitalistler için mi kullanmayı düşünüyorsun Freddie'cim?

Bunun için özellikle başlık açtığına göre, çok önemli olmalı senin için.

Sevgili IFeelGood, bazen öyle yazılar okuyorum ki kusasım veya yumruklayasım geliyor. Bazen de deli gibi dansetmek istiyorum, mutlu oluyorum ama bunu gösterecek bir smiley bulamıyorum. Bu tür smiley'ler işe yarayacaktır. Bu bazen ciddi bir ihtiyaç halini alıyor.

Sitelerde Paylaş
Kodoman bir kaç gün içinde IPBoard'un yeni sürümünü yükleyecek. Sanıyorum yeni sürümü yüklerken bir miktar da yeni smiley yükleyecek...

Bu güzel haber, yeni yazılım kurcalamaya bayılırım :)

Sitelerde Paylaş

Yeni ifadeler eklendi.

Uyarı: Yeni eklenen ifadelerin bir kısmı foruma uygun olmadığına kanaat getirilip silinebilir. Bu nedenle bir süre normal ifadelerin dışındakileri kullanmamaya özen gösterin.

Sitelerde Paylaş
Yeni ifadeler eklendi.

Uyarı: Yeni eklenen ifadelerin bir kısmı foruma uygun olmadığına kanaat getirilip silinebilir. Bu nedenle bir süre normal ifadelerin dışındakileri kullanmamaya özen gösterin.

mana ne, mana ne?

en cıvıklarını kullanacağım işte.

bak bu da sana.

:acute: :db:

Sitelerde Paylaş

Yau zaten yeterince şebek var forumda.Şimdi resimli olarak da görmüş olacağız şebekliklerini.Hiç de sevmedim sımaylileri.Hele o hareketli olanlar var ya.Hah atın onları.Sirk gibi olacak heryer.(Ama şimdi bi kusan sımayli iyi giderdi de kullanamam bu kadar lafın üstüne)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...