Jump to content

''Hepsini Göster''ler artırılabiliyor mu?

Recommended Posts

Yau zaten yeterince şebek var forumda.Şimdi resimli olarak da görmüş olacağız şebekliklerini.Hiç de sevmedim sımaylileri.Hele o hareketli olanlar var ya.Hah atın onları.Sirk gibi olacak heryer.(Ama şimdi bi kusan sımayli iyi giderdi de kullanamam bu kadar lafın üstüne)

başta crow olmak üzere bazı arkadaşların yoğun talebi üzerine

kusmakla kalmayan bir de s.çan smiley ekleyecekmiş kodoman.

:fool:

:hi:

bak bu saygılarımla demek.

uğraşmıyorsun saygılarımla diye.

Sitelerde Paylaş

Ekleme talebimin dikkate alınmasına sevindim. İlk defa bir isteğim yerine getirildi ama kusan smiley nerede? Ben sırf onun için istemiştim aslında. Ayrıca bazı eskiler de kalkmış.

I-ıh olmamış, eskisi daha iyiydi. Şimdi de eski haline getirilmesini talep ediyorum. :)

Sitelerde Paylaş
Ekleme talebimin dikkate alınmasına sevindim. İlk defa bir isteğim yerine getirildi ama kusan smiley nerede? Ben sırf onun için istemiştim aslında. Ayrıca bazı eskiler de kalkmış.

I-ıh olmamış, eskisi daha iyiydi. Şimdi de eski haline getirilmesini talep ediyorum. :)

ben sevdim bunları, sejn olmasan kimsenin aklına gelmeyecekmiş.

teşekkür ettim, kedi olalı bi fare tuttun freeddie. :good:

Sitelerde Paylaş

:bad: E bu ne evladım, kusmuyo mu bu?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...