Jump to content

Bıktım Bıktım

Recommended Posts

• İleti 100
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bahsi gecen iki arkadaşın erkek yada bayan olması seni neden ilğilendiriyor? Avatarlardan bile cinsel anlam çıkarıyorsun..

Sen foruma neden takılıyorsun kız bulmak için mi?

Sen başlığı bir baştan oku da öyle gel yorum yap. Olayı anladın mı anlamadın mı hemen gelip ortaya bir laf atma, elaleme laf sokma heveslisi insanlar ya.

Ewet kız arıyorum var mı? Ama senle işim olmaz.

Sitelerde Paylaş
Kedi sevmek başka, adını "pisicik" yapmak başka. Burda bir yumuşaklık olduğu aşikar değil mi?
Bu ileti ve sonrasındaki üslubu size yakıştıramadım...

Bir kaç günlük yoğun tartışmadan sonra sinirleriniz gerilmiş galiba. Yoksa normalde böyle belden aşağı bir yazı yazacağınızı sanmıyorum. Bence, daha sağduyulu yazmaya çalışın. Gerildiğiniz an forumdan çıkın biraz, beleş bir kitap bulup okuyun.

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Bu ileti ve sonrasındaki üslubu size yakıştıramadım...

Bir kaç günlük yoğun tartışmadan sonra sinirleriniz gerilmiş galiba. Yoksa normalde böyle belden aşağı bir yazı yazacağınızı sanmıyorum. Bence, daha sağduyulu yazmaya çalışın. Gerildiğiniz an forumdan çıkın biraz, beleş bir kitap bulup okuyun.

Saygılarımla

Belden aşağı felan değil bu. Adam kalkmış garip bir şekilde, erkek olmasına rağmen "pisicik" felan diye nick almış, avatrına yawru kedi koymuş. Bu normalde bir kızın yapacağı birşey. Bir erkek bunu normalde yapmaz. Hayır Eşcinsel olabilir. Ona ben karışamam. Ama adam her halükarda toplumun genel duruşuna aykırı bir tavır sergiliyor.

Benim itirazım onun ikiyüzlülüğüneydi.

Kendisi çok normalmiş gibi kalkıp başkalarını beğenmiyor. Varoş gençleri niye böyle absürd giyiniyormuş. Aşağılıyor. Yüksekten bakıyor. E be adam sen kendine bir bak. Seni kim beğensin? Sen de erkek kıllı halinle kalkıp "pisicik" olmuşsun. Bu nedir?

Sitelerde Paylaş

Kim ne alırsa alsın avatarına bu onumu temsil eder yoksa sadece anlamsız bir avatarmıdır.Eşcinsel olması neyi degiştirir ki o eşcinsel değil ..

Forumda eşcinseller var ama tahmin bile edemezsin kimlerin oldugunu :lol: :lol:

tarihinde HERA tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Abicim hala aynısını yapıyorsunuz. Sayın pisicikin dediğiniz yazısını okumdım (aslında başlığı okumadım) Sayın pisicik'i eleştirirken, eleştirdiğiniz şeyi siz yapıyor olmuyormusunuz.. Diyeceğim şu. Şu üç günlük dünyanın bir buçuk günlük sanal bölümünde birbirimizi kırmaya ne gerek var.

Bakın markiszm düşmanısınız, beleşçisiniz ama ben size hiç kem söz söylüyormuyum :)

SAyılarımla

Sitelerde Paylaş
Abicim hala aynısını yapıyorsunuz. Sayın pisicikin dediğiniz yazısını okumdım (aslında başlığı okumadım) Sayın pisicik'i eleştirirken, eleştirdiğiniz şeyi siz yapıyor olmuyormusunuz.. Diyeceğim şu. Şu üç günlük dünyanın bir buçuk günlük sanal bölümünde birbirimizi kırmaya ne gerek var.

Bakın markiszm düşmanısınız, beleşçisiniz ama ben size hiç kem söz söylüyormuyum :)

SAyılarımla

Asıl beleşçi sizsiniz. İstiyorsunuz ki millet size beleş para versin. Bütün derdiniz o.

Sitelerde Paylaş
Ludwig'in aklı başka şeylere fazla çalışıyor olabilir bu onun kişisel tercihi ne küçümsüyorsunuz adamı.

Ben küçümsemiyorum yeminnen.

Hatta forumda Zohan taraftarları Ludwig varken neden Zohana takılmışlar diye şaşırıyorum.

Ciddiyim.

Süper bi adam.

Favori karakterlerimden biri.

Sitelerde Paylaş
Asıl beleşçi sizsiniz. İstiyorsunuz ki millet size beleş para versin. Bütün derdiniz o.
Abiciğim ya espri konusunda sıfırsınız. Aynı markiszm konusunda sıfır olduğunuz gibi :):) tarihinde hallac01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Dün akşam biri götüyle iman ettiğini söyledi ludwigde şeyiyle yazıyordur düşünüyordur.Olabilir böyle vakalar.

Ben bir kere burda cinsel mevzulara girmem. Bir kere bir espri yaptım "buluşalım grup yapalım" diye, o da 1 dakka olmadan silinmişti.

Ben burda entelektüel tartışmalara giriyorum. Geyik muhabbeti yaptığım çok nadirdir. Hep ciddi yazarım.

Ama dersen ki "a bu herifin aklı sexte" felan. Ewet öyle tabi. Her sağlıklı heterosexüel erkek gibi benim de aklım kadınlarda. Ne var bunda? Utanılacak birşey değil bu.

Sen heralde bunu insanın kalitesini düşüren birşey olarak anlıyorsun. Sağlıklı insanı da asexüel filan zannediyorsun heralde.

Ama dediğim gibi. Burdaki yazılarım hep felsefe, politika ve din üzerine. HERA'nın dediği gibi kız arkadaş edinmeye çalışmıyorum. Kimseyle öyle bir muhabbetim olmamıştır.

Sitelerde Paylaş
Ben bir kere burda cinsel mevzulara girmem. Bir kere bir espri yaptım "buluşalım grup yapalım" diye, o da 1 dakka olmadan silinmişti.

Ben burda entelektüel tartışmalara giriyorum. Geyik muhabbeti yaptığım çok nadirdir. Hep ciddi yazarım.

Ama dersen ki "a bu herifin aklı sexte" felan. Ewet öyle tabi. Her sağlıklı heterosexüel erkek gibi benim de aklım kadınlarda. Ne var bunda? Utanılacak birşey değil bu.

Sen heralde bunu insanın kalitesini düşüren birşey olarak anlıyorsun. Sağlıklı insanı da asexüel filan zannediyorsun heralde.

Ama dediğim gibi. Burdaki yazılarım hep felsefe, politika ve din üzerine. HERA'nın dediği gibi kız arkadaş edinmeye çalışmıyorum. Kimseyle öyle bir muhabbetim olmamıştır.

entellektuel tartısmalara gırmen senın entel bırı oldugunu gostermez kaldıkı burda dıle getırmen senın ne kadar zayıf bır kısılık oldugunu gosterıır

Sitelerde Paylaş
entellektuel tartısmalara gırmen senın entel bırı oldugunu gostermez kaldıkı burda dıle getırmen senın ne kadar zayıf bır kısılık oldugunu gosterıır

O tür tartışmalara entelektüel tartışma denmez ne denir? Kendim entelektüel biriyim demedim. Entelektüel tartışmalara giriyorum dedim. Entelektüel tartışmaları geyik muhabbetinden ayırarak konuştum.

Felsefe, politika, din konularında tartışmak entelektüel tartışma olmaz mı? Nedir adı?

Sitelerde Paylaş
Ee yani? Alan memnun satan memnun. Sana noluyor ki?

Senin sistemin nedir? Tüketici mutlu etmeye çalışmayan, ona hizmette yarışmayan bir üretim şekli olsun. Aynı SSK hastanelerinde, yahut herhangi bir devlet dairesinde insanlara nasıl it muamelesi yapılıyorsa, bu bütün sektörleri sarsın. Tek üretici devlet olsun. İnsanlar it muamelesi görsün. Karnelerle dandik kalitesiz malları alsın. "Lüks" tüketim malzemeleri üretilmesin.

Bu mudur senin bu büyük "reklamla bizi kandırıyorlar!!!" soprununa çözüm?

Sen demedin mi "üretim tüketici ihtiaçlarına göre belirlenir." diye... Onu açıklasana önce? Doğrusu "tüketim, üretici tarafından üreticinin kârını maksimuma çekmek üzere şekillendirilir." Bu kısımda bir sorun yok sanırım. Zaten sende kabul etmişsin. Tek cevaplayamadığın şey, bu çürük sisteme nasıl alternatif oluşturulabileceği. Onu da açar okursun, anakynağından.(Marx, Lenin çay altlığı diye yazmadı onca kitabı)

"Alan memnun satan memnun." demişsin. Bu mantık kördür. Örneğin, parasızlıktan fahişelik yapan bir kadına, ya da parasızlıktan kendini kobay olarak ilaç şirketlerine pazarlayan işsizlere, ya da çaresizlikten ölüm pahasına aşırı riskli işlerde 5 kuruşa çalışan işçilere "alan memnun, satan memnun" diyebilir misin?

Tüketimi özendirmek, kolaylaştırmak için eline kredi kartı verilen, daha sonra borçlanıp üstüne bir de faizlerin altında ezilen bir insanın "post-modern köle" haline gelmesine "alan memnun satan memnun" diyebilir misin?

Tüketimi özendirip, tüketim için her türlü pisliği yapmaktan çekinmeyen sermaye devleri karşısında; hüseyin efendinin bunların hazırladığı tuzaklara düşmesi hüseyin efendinin suçu mudur? Hüseyin efendiyi köle edebilmek için her türlü çabayı sarfeden sermaye devleri mi suçludur; yoksa(yine bu sistemin yarattığı) cahil, saf hüseyin efendi mi suçludur?

Bir de hiç "alamayanlar" var ki onlara hiç girmek istemiyorum.

Sitelerde Paylaş
Yahu adam geliyor nickinden ve avatarından dolayı millete ipne diyor, ben bu adama gerizekalı deyince iletim siliniyor. Ne b.ktan iş bu yahu?
İki gözüm önüm aksın ben raporlamadım :) Sayın Euclid'in yazısını raporlamıştım sadece. Gerçi o yazıda alıntılanarak eylemim sonuçsuz kaldı :)
Sitelerde Paylaş

Forumda kız arkadaş edinemezsin diye bir kuralda yok dilediğin arkadaşı edinebilirsin.Sadece her zaman şeyinle yazıyor havası verirsen ciddiye alınmazsın.Ve tabuları olanlar üzerine SAPIK damgasını vurur.Keza arada zırvalaman bu damgayı yemeni sağlar.

HERA 'nın görüşü kendi fikridir.Ama konuları sabote eden tarzından rahatsız ise bir bayanın şikayetini dikkate almalısın.

Bir kaç yönün yontulursa kafası basan birine benziyorsun.

SELAMLAR.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...