Jump to content

''Muhsin başkanımla solcuları döverdik''

Recommended Posts

• İleti 257
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben Yaziciogluyla Ankara Sheraton'da karsilasmistim. Beni onemli birisi sanip selam vermisti sonra soforuyle birlikte aracina binip gitti.

:)

belki de sanmamıştır.

belki de kendisi halkıyla iç içe olan bi faşisttir.

Sitelerde Paylaş
Ben Yaziciogluyla Ankara Sheraton'da karsilasmistim. Beni onemli birisi sanip selam vermisti sonra soforuyle birlikte aracina binip gitti.

Niye sen önemsiz misin?

Bazen bizde cuma namazı çıkışı caminin avlusunda karşılaşırdık, bana da selam verirdi, tanışmazdık şahsen ama ilginç biriydi. Ben severdim, en azından insan olarak severdim onu, açıkcası bir can üzücü, kim olursa olsun...

Cesedini bir kaç hayvan yer de dünyaya bir faydası dokunur umarım...

Tıpkı senin gibi onun da o şekilde faydası olacak merak etme.

Ama toprağın altında ama üstünde, ne farkeder ki, fayda faydadır...

Sitelerde Paylaş
Tıpkı senin gibi onun da o şekilde faydası olacak merak etme.

Ama toprağın altında ama üstünde, ne farkeder ki, fayda faydadır...

Neden "tıpkı benim gibi" değil de "tıpkı senin gibi" lafını kullanmayı tercih ettin bergüzar abla? Yoksa senin cesedini yemeye bile zahmet etmeyecek mi kimsecikler? :blink:

Sitelerde Paylaş
Neden "tıpkı benim gibi" değil de "tıpkı senin gibi" lafını kullanmayı tercih ettin bergüzar abla? Yoksa senin cesedini yemeye bile zahmet etmeyecek mi kimsecikler? :blink:

Ah canımın içi,

Ben bunu burada defalarca yazdım ama hep atlamışsın ya da beni şaka yapıyor sanmışsın.

Ben kendimi kadavra olarak bağışlamayı düşünüyorum...

Sitelerde Paylaş
İnsan ol biraz The Crow özentisi bey. Hem sen ne diye Amerikan filmleri izliyorsun? Sovyet propganda filmleri izlesene? Kuzey Kore'ye gıt orda yaşa. Orası komunist cennet.

bence de değiştirsin nikini.

potemkin zırhlısı yapsın. :)

Sitelerde Paylaş
:)

belki de sanmamıştır.

belki de kendisi halkıyla iç içe olan bi faşisttir.

Niye sen önemsiz misin?

Bazen bizde cuma namazı çıkışı caminin avlusunda karşılaşırdık, bana da selam verirdi

Eger oyleyse guzel bir davranis. Insanlar ilginc oluyor zaten. Gorusu cok acayip olan bir cok insan kisisel olarak cok degisik olabiliyor.

tarihinde Yer Su tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Muhsin geberdi ardından kenan evren, necmettin erbakan gibi adamlarıda bekliyoruz.

Necmettin Erbakan Turkiye'ye en buyuk kotulugu yapmis insanlardan biridir. Hayat boyu nefret ettim. Ama simdi yasli bir adam. Insan oldurmemis, bomba patlatmamis insanlara (Erbakan'dan bahsediyorum) nasil "gebersin", "geberdi" diyebiliyorsunuz anlamiyorum. Sosyalizme sicak bakan bir insan olarak bu tur vahsi yorumarin hep forumun komunistlerinden geldigini gormek aklimi karistiriyor. Ben cok icten bir Ataturk hayraniyim ve bu adamin Ataturk'un devrimlerine en buyuk kotulugu yapanlarin arasinda olmasina ragmen yasli bir adama "gebersin" diyemem.

Ama zaten bizim bu alaturka komunistlerimiz ayri bir vaka.

Sonuc olarak diyorum ki, son care olmadikca hastayi oldurmek degil, hastalikla savasmak dogru olandir.

tarihinde Yer Su tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...