Jump to content

''Muhsin başkanımla solcuları döverdik''

Recommended Posts

• İleti 257
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ya şu anda öğrendim adamın öldüğünü ve şok oldum.Hiç kazadan falan haberim yoktu benim,burada yazılanlarada bir anlam verememiştim yani

Neden düşmüş helikopter,ne zaman düşmüş ve nereye gidiyorlarmış?Bilgilendiren olursa sevinirim.Şu anda gazetelerde sadece klasik geyik muhabbeti yapılıyor adam hakkında

Sitelerde Paylaş

bence muhsin yazıcıoğlunın ölümünden daha ziyade kaybolan bir insan grubunun yerinin tesbit edilmesinin neden bu kadar geciktiği tartışılmalıdır.

benim şahsi fikrim içişleri bakanı derhal istifa etmelidir.

aslına bakarsanız bu ahiret beyinlilerin dünyaya özgü bu tür işlere kafalarını yormamalarını yadırgamam.

ama ordumuzun da mı bu konudaki techizatı yeterli değildir?

eğer öyleyse sıçayım ordunun çağdaş türkiye sloganlarının içine.

tarihinde keyy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sevenlerine sabır diliyorum.

Ben sevmezdim kendisini ama yine de genç yaşta ölmek kötü bir şey.

Hele ki kurtlara yem oldularsa daha da trajik (kurtçu olduğundan).

Diğer beş kişi için de üzüntülüyüm.

Tekrar sabır diliyorum ailelerine ve sevenlerine.

Sitelerde Paylaş
Ya şu anda öğrendim adamın öldüğünü ve şok oldum.Hiç kazadan falan haberim yoktu benim,burada yazılanlarada bir anlam verememiştim yani

Yani bu haberi duymaman için özellikle haberlerden kaçmış olman lazım.

Nasıl kaçtın?

Sitelerde Paylaş
benim şahsi fikrim içişleri bakanı derhal istifa etmelidir.

Vay vay vay, hangi ülkede yaşıyorsun sen keyy arkadaşım? Hangi ülkeyse biz de gelelim oraya...Bahsettiğin İçişleri Bakanı Türkiye iktidarındaki akp'nin bakanı Beşir Atalay mı? İstifa edecek onur akp iktidarında olsaydı bir gün bile iktidarda kalamazlardı zaten...

Sitelerde Paylaş

Çok yazık olmuş ölenlere ... :(

İlk defa helikopter kiraladık dediği mitingten sonra helikopterinin düşmesi işi daha da üzücü kılıyor . Keşke kıçı kırık arabalarda gitseydi, herhangi bir kaza olsa bile dağın tepesinde donmazdı en azından .

tarihinde mihver tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Benim iletimde hakaret yoktu da sırf bu ludwig denen adam istedi diye mi silindi? Buna cevap bekliyorum!

ben bir sey silmedim

geri dönusumdede senden silinmis bir ileti bulamadim

neden bahsediyorsun??

Sitelerde Paylaş
ben bir sey silmedim

neden bahsediyorsun??

27 nolu iletide bergüzar ablanın benden yaptığı alıntının tarihine ve dakikasına bakın. Sonra 26 numaralı iletinin saatine ve dakikasına bakın. O arada olması gereken ileti nerede? İnek yedi de dağa mı kaçtı?

Sitelerde Paylaş
ulan bir soru sorduk cevap versenize

ben anlatayım cadıcığım,

mitinge gidiyordu bir şehirden bir şehire

maraş üzerinde tepelik bir alanda tipiye yakalanmış sanırım helikopterleri ve düşmüş

ve ne hikmetse düştükleri arazi düzlükmüş, bugün söylediler

ancak bulunabildiler 2. günde

muhtemelen bazıları hemen öldü, yaralılarda donarak:(

onları aramaya giden 17 kişilik bir ekipde donma tehlikesiyle karşı karşıya şu anda

çünkü enkaza daha ulaşamadı yetkililer...

Sitelerde Paylaş
27 nolu iletide bergüzar ablanın benden yaptığı alıntının tarihine ve dakikasına bakın. Sonra 26 numaralı iletinin saatine ve dakikasına bakın. O arada olması gereken ileti nerede? İnek yedi de dağa mı kaçtı?

doğru söylüyor, bu konuda kesinlikle haklı

Sitelerde Paylaş
ben bir sey silmedim

neden bahsediyorsun??

Serabis'in anlayisina siginarak alakasiz birsey soylemek istiyorum. Serabis'i gorunce alkima "Semiramis" geliyor. Boyle bir isim var hakkaten galiba..

Sitelerde Paylaş
ben anlatayım cadıcığım,

mitinge gidiyordu bir şehirden bir şehire

maraş üzerinde tepelik bir alanda tipiye yakalanmış sanırım helikopterleri ve düşmüş

ve ne hikmetse düştükleri arazi düzlükmüş, bugün söylediler

ancak bulunabildiler 2. günde

muhtemelen bazıları hemen öldü, yaralılarda donarak:(

onları aramaya giden 17 kişilik bir ekipde donma tehlikesiyle karşı karşıya şu anda

çünkü enkaza daha ulaşamadı yetkililer...

Peki bunlar cesetlere hala ulaşmadılar öylemi,oha ne biçim olay.Helikopter fırtınadan mı düşmüş?Şoktayım resmen ben,en nefret ettiğim ideolojiye sahip bir insan,hatta bu ideolojinin başı,eli kanlı bir katil ama yinede üzüldüm nedense hay allah ya

Sitelerde Paylaş
Peki bunlar cesetlere hala ulaşmadılar öylemi,oha ne biçim olay.Helikopter fırtınadan mı düşmüş?Şoktayım resmen ben,en nefret ettiğim ideolojiye sahip bir insan,hatta bu ideolojinin başı,eli kanlı bir katil ama yinede üzüldüm nedense hay allah ya

Yok daha cesetlere ulaşamadılar jadı, bir köy muhtarı korucular filan gitti işte 17 kişi

onlara da henüz kimse ulaşamıyor.

niye üzüldün, üzülmene şaşırmadım

sen bizden birisin, o da öyle idi ve ilginç bir adamdı, ben severdim şahsını

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...