Jump to content

''Muhsin başkanımla solcuları döverdik''

Recommended Posts

• İleti 257
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ya bazen ne kadar garip olabiliyorsun ludwig ya.

İdeolojisi ne olursa olsun üzüldük işte ne var bunda, insan sonuçta.

Duygularınızı yitirmeniz acı ya.

Sen bi zahmet şu kocaman imzanı silersen daha mutlu olacaz. Sayfanın yarısını kaplıyor. Bir anlam da veremiyorum şahsen. Çok mu sığ bir insanım acaba.

Sitelerde Paylaş
Sen bi zahmet şu kocaman imzanı silersen daha mutlu olacaz. Sayfanın yarısını kaplıyor. Bir anlam da veremiyorum şahsen. Çok mu sığ bir insanım acaba.

Yarın akşama ne yapayım yemekte, onu da söylede rahatlayım. :P

Sitelerde Paylaş

Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne "yazık o da insan, hayvan herifler, üzülün öhü öhü" diyenlere "muhsinin yanında ölümüne üzülmeleri gerekenler lisetesi" veriyorum.

Adolf Hitler

Augusto Pinochet

Benito Mussolini

General Custer

Katil Balina Orca

Öhü öhü bunlarda insandı yaw. İnsan olun üzülün lan azıcık, öhü öhü. Pardon sonuncusu insan deilmiş. Olsun o da canlı ama böhü böhü...

Sitelerde Paylaş
Serabis'in anlayisina siginarak alakasiz birsey soylemek istiyorum. Serabis'i gorunce alkima "Semiramis" geliyor. Boyle bir isim var hakkaten galiba..

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtop...st&p=314851

sende hircinlasma semiramis!!! hem iletimi nie sildin?atmik lafini terbiyesiz buluosan baslii acan adamin iletisini neden silmiosun?bi eksi yazari olmasam uzerime alinmazdim.adam eksi yazarlarina nasil hakaretler etmis gormuomusun?alinti yapip gozunemi sokiim gormen icin?silmediine gore terbiyesiz bulmuosun demektir.onlari terbiyesiz bulmuosan atmik lafini neden terbiyesiz buluosun?
Sitelerde Paylaş

Maviş Toklu: “24.12.1978 Pazar günü, saat 10.00 sıralarında mahallemizin Muhtarı Mehmet Yemşen ile Fevzi Görkem’ın başında bulunduğu saldırgan bir grup, ‘Allah Allah, Koministlerin kökünü kazıyacağız, büyük-küçük demeyin, komünistlerin kafasını ezin’ diye bağırıyorlardı. Muhtarın elinde silah ve bayrak vardı. Diğerlerinin elinde silah, patlayıcı madde, gaz, benzin, sopa gibi saldırı malzemeleri vardı. Evime hücum ettiler, kapıyı kırarak içeri girdiler. Odada oturan kocamı (Kalender) alıp bahçeye çıkardılar. Ben de arkalarından koşarak çıktım. Muhtara, ‘Aman etmeyin eylemeyin, kocamı öldürmeyin, çoluk çocuğumu meydanda koymayın’ diye çok yalvardım. Muhtar bana dönerek, ‘Çocuklarını götür, Karaoğlan beslesin, kocanı Karaoğlan’ın yoluna kurban kesiyorum’ dedi. ‘Karaoğlan kim?’ diye sorduğumda, ‘ECEVİT’ diye cevap verdi. Kocamı, gözlerimin önünde işkence ederek öldürdüler. Öldürülürken kocama sarıldım, üstüm başım hep kan oldu. ‘Aman muhtar etme eyleme, sen ne ediyorsun?’ dediğimde ‘Pişirdik pişirdik, koministler gelsinler, hep yesinler’ dedi. Saldırganlar, bu defa yakınımızda oturan kardeşim Hüseyin Toklu’yu götürmek için evinin etrafını sardılar ve kardeşimi içerden çıkardılar. Yine muhtara yalvardım yakardım. ‘Kocamı öldürdün, bari kardeşimi öldürme’ diye yalvarıyordum. Muhtar ise, ‘Hüseyin’i de Karaoğlan yoluna kurban ediyorum. Biz Karaoğlan yoluna bu sene kurban keseceğiz, bayram günü gelmiş’ dedi ve kardeşim Hüseyin’i işkence ederek öldürdüler.

“Sonra, karşımızda oturan ve bir gözü görmeyen çok yaşlı Cennet Çimen’in evine gittiler. Bu kadını, ‘Gel nene, gel nene’ diyerek elinden tutup dışarıya çıkardılar. Cennet kadın, gözleri görmediği ve yaşlı olduğu için öldürülenlerden ve yakılanlardan habersizdi. Sanıklardan Cuma Yalçın ile Nuri Boğa tornavida ile Cennet kadının (80 yaşında) gözlerini oydular, sonra silah sıkarak öldürdüler. Yakınında bulunan helanın çukuruna baş üzeri atıp, üzerine at arabasını devirdiler. Daha sonra hem bizim evi, hem diğer evlerin tümünü yaktılar. Fevzi Görkem, ‘Yürü, hadi seni kurtarayım’ diyerek beni alıp götürdü. Bir süre yürüdük, aniden kalbim sıkıştı, yürüyemedim. beni bırakıp gitti. Biraz dinlendikten sonra evime döndüm. Evimin her tarafı alev, kül ve kan... Azıcık dinlendim, askerlere haber vermek ve sığınmak için çıktım. Yolda Mustafa Göktaş, bir elini İbrahim Usta’nın boynuna sarmış, diğer elinde de tabanca tutuyordu. İbrahim Usta’ya, ‘Senin kanını evime akıtmayayım’ diyordu. Götürdü, saldırgan topluluğun içine itti, topluluk İbrahim Usta’yı dövmeye başladı, sonra da onu öldürdüler. Ben de kör-topal sürünerek askerlere sığındım...”

devamı için:

http://www.psakd.org/maras_katliami.html

Sitelerde Paylaş
Sosyalizme sıcak bakan bir insan kedileri sever,doğaya zarar vermez,insanları sever,örnek insandır oldu canım görürsem söylerim :) sosyalist birisi kansız devrim olmayacağını bilir devrimi insan sevgisiyle değil kaç faşistin kafasına sıktığın belirler

Aynı fraksiyonda değiliz, aslında benim fraksiyonun daha kanlı alt bölümleri(zaten leblebi kadar, bi de alt bölümleri var yav) var ancak dediğine katılmıyorum...Devrim olacaksa günümüzün modern silahlarla donatılmış militarist dünyasında bunun silahla, kanla gerçekleşmeyeceği aşikar, ancak bilimsel eğitim yoluyla insanların bilinç düzeyinin yükseltilmesiyle gerçekleştirilir...Bakarsın gün gelir insanlar oto kontrolünü sağlayacak kadar gelişir ve devlet eliyle koyun gibi güdülmeye ihtiyacımız kalmaz...

Sitelerde Paylaş

İRONİK ÖLÜM....

Muhsin Yazıcıoğlu, 1978 Maraş olaylarında başrol oyuncusu idi...Onun temsil ettiği Türk-İslam sentezcisi Faşist zihniyet,

çoluk-çocuk-bebek-hamile kadın dinlemeden 300 kişiyi keserek katlettiler..

Böyle hayvanca, böyle barbarca cinayetler en son Auschwitz'de olmuştur belki..

Muhsin bey, zamanında masumların kanını içtiği kentin dağlarında öldü gitti..

Zaman Gaz. köşe yazarları nasıl ağlıyorlar, çünkü o bir İlahi Kelimetullah savaşçısıydı...o Fetoyo çok severdi hepsi aynı takımın oyuncularıydı netekim..

muhsin bey, MHP nin çizgisini yeterince dinci bulmadığı için BBP yi kurmuştu...

Gelelim mümtazer denen cüceye,

Faşistlerin adını duyduklarında altlarına yaptıkları DEV-YOL ismini ağzına aldığında bir besmele çeksin...

FAşistler bırakın DEV_YOL liderini dövmeyi, yanına 2m yaklaşabilirlerse şanslıdırlar...sallama olurda bu kadar olur..

Faşistler ancak kahpece pusu kurmayı ve arkadan vurmayı severler..

Sitelerde Paylaş

Allah dileseydi zaten helikopter düşmezdi.Yada düşse bile ölmezdi.Allah ın emri gereği oldu bu iş.Cenabı Hakkın bir bildiği vardır.

tarihinde antilaik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yaman,

İmzanızdaki parti amblemini kaldırınız veya değiştiriniz lütfen. Forum kurallarına göre herhangi bir siyasi partinin amblemini kullanmak yasak.

12-) Avatar, imza ve üye resmi olarak ırkçılık, terör ve terör örgütleri, siyasi partiler ile

ilgili amblem ve fotoğraf kullanılamaz. Bu tür resimleri kullanan üyeler resimleri kaldırmaları yönünde uyarılır, uyarıları dikkate almayan üyeler forumdan uzaklaştırılır. Siyasi partiler Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'na uygun olarak kurulmuş meşru kuruluşlar olmasına rağmen, Ateistforum'da herhangi bir partinin propagandası yapılamaz ve forum bu amaç için kullanılamaz. Bu bağlamda Ateistforum'un politika amacıyla kurulmuş bir forum olmadığının hatırlanmasında yarar bulunmaktadır.

Sitelerde Paylaş

Bilimsel eğitimi nasıl vereceğiz nasıl eğiteceğiz insanları bu düzende bu mümkünmü ? bilinç düzeyini kendi haline bırakırsak kaç bin yıl sonra otokontrolümüzü sağlarız ?

İletide raporlanacak birşey yoktu devrim kanlı olur kanaatimce bunda birşey yok.

Benim bahsettiğim düzeydeki bir devrim hemen gerçekleşebilecek bir şey değil...Biz göremeyiz belki ama ileride bir gün duvarsız ve sınırsız bir dünyada yaşayacak insanlar yaman...Kanlı devrimlerin altyapısı çürük olduğundan karşı bir kanlı devrimle çökertilmeye mahkumlar, ancak insanlar bilinçlendikçe normal olanın özgür ve efendisiz yaşamak olduğunu görecekler...Aynen şu anda devlet kavramıyla yaşamanın normal olduğunu zannettikleri gibi...

"insanlar savaşırlar ve savaşı kaybederler;

ve yenildikleri halde uğruna savaştıkları şey gerçekleşir;

ve gerçekleştiğinde istedikleri şeyin bu olmadığı anlaşılır;

ve başka insanlar onların istedikleri şey için

başka bir ad altında savaşmak zorundadırlar."

william morris

Ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim, bence de iletinde raporlanacak birşey yoktu, "ben faşistlerin kafasına sıkacağım" dememişsin, kendi devrim düşünceni belirtmişsin...

Sitelerde Paylaş
Freddie,

anasına, bacısına, karısına, kızına vesairesine de sövseydin bari.. Sövünce için rahatlardı..

Solculuk sizinle kirlendi... Yazıklar olsun...

Yazını siliyorum...

Zaten bu faşistlere hiç laf ettirmezsiniz, bizim mutluluklarımız da hep kısa sürer. Yazıyı sil tabi sil... Küfür yoktu yazıda, sadece bu vicdansız faşistin ölüm haberini duyunca sevindiğimi söyledim. Ne var bunda? Sevindim ne yapayım...

Ama şunu unutma ki sınıf kini gütmeden solcu olunmaz. Aksi halde sürekli sopa yersin ve her yediğin atanın yanına kar kalır.

İnsanlık yapılacak adam var yapılmayacak adam var. Oldu olacak Hitler'e de insanlık yapın bari.

Bu pisliğin ölümüne üzülmedim diye solculuğu kirletmiş mi oluyorum? Onun geberişine sevinmeseydim, devrimci şehitlerin hatırasının yüzüne bir daha nasıl bakacaktım? Bu itin ölümüne sevinmeyen solcu değil, gericidir!

Herif ABD'den aldığı paralarla devrimci yurtseverlere kahpece kurşun sıksın, sivil halka kadın-çocuk demeden katliam yaptırsın, ama biz ona tek kelime laf edemeyelim. :blink:

Bundan sonra Hitler hakkında da dikkatli konuşuruz artık. ;)

Muhsin'e olan aynı hassasiyetinizi forumda Lenin'e ''serseri'' ve Stalin'e ''katil'' denirken de göstermeniz dileğiyle...

Muhsin'in ruhu sizinle olsun, ben helvamı ve şarabımı tadıyorum. Slayer'ı da takdım, oofff eğlenceye bak. Bugün mutluluğuma kimse gölge düşüremez.

Helikopterinin düştüğü yer de yanılmıyorsam Gevur Dağları oluyor. Faşist bir islamcı için süper mekan. :lol::lol::lol:

Yarın, Muhsin'in ''şerefine'' helva dağıtacağım... :D:D

Holleeeyyy holey holey holey, heyyo heyyooo

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Yaman,

İmzanızdaki parti amblemini kaldırınız veya değiştiriniz lütfen. Forum kurallarına göre herhangi bir siyasi partinin amblemini kullanmak yasak.

12-) Avatar, imza ve üye resmi olarak ırkçılık, terör ve terör örgütleri, siyasi partiler ile

ilgili amblem ve fotoğraf kullanılamaz. Bu tür resimleri kullanan üyeler resimleri kaldırmaları yönünde uyarılır, uyarıları dikkate almayan üyeler forumdan uzaklaştırılır. Siyasi partiler Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'na uygun olarak kurulmuş meşru kuruluşlar olmasına rağmen, Ateistforum'da herhangi bir partinin propagandası yapılamaz ve forum bu amaç için kullanılamaz. Bu bağlamda Ateistforum'un politika amacıyla kurulmuş bir forum olmadığının hatırlanmasında yarar bulunmaktadır.

Şahsen ben de yakışıksız buldum o imzayı ama insan şu uyarıyı yaparken başlığı -forumu demiyorum başlığı- şöyle bir dolaşır da öyle yapar.

Sitelerde Paylaş
Herif ABD'den aldığı paralarla devrimci yurtseverlere kahpece kurşun sıksın, sivil halka kadın-çocuk demeden katliam yaptırsın, ama biz ona tek kelime laf edemeyelim. :blink:

Allah(cc) mazlumların ahını zalimlerden mutlaka alır.Bazen bu dünyada bazende ertelenerek ahirette.

Zalimler biz çok güçlüyüz bize kimse bir şey yapamaz derler fakat Allahü Tealanın azabı ansızın gelir ve zalimler paramparça olur dağlarda donar kurtlar yer vs vs.

Sitelerde Paylaş
Muhsinin ardından forum yönetimi helva dağıtıp mevlüdte verebilir faşistleri korumak lazım değilmi her yazdığımızda silinir oldu zaten faşistlere karşı birşey yazmak yassak :) bundan sorna hitler,mussolini,stalin korumam altında !
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...