Jump to content

Recommended Posts

Raporlanınca iletiler bir yönetici bakana kadar gidiyor diye biliyorum.

Sitelerde Paylaş
Raporlanınca iletiler bir yönetici bakana kadar gidiyor diye biliyorum.

O zaman yöneticiler raporları mı okumuyor? Ne kadar süreliğine gidiyor ileti? İleti silinmiyor ve raporlar okunmuyorsa biz de kafamıza göre forumdan ileti temizleyebiliyor muyuz?

Sitelerde Paylaş
O zaman yöneticiler raporları mı okumuyor? Ne kadar süreliğine gidiyor ileti? İleti silinmiyor ve raporlar okunmuyorsa biz de kafamıza göre forumdan ileti temizleyebiliyor muyuz?

İleti bir yönetici bakana kadar gidiyor diye biliyorum, gördükten sonra ya siliyor ya da geri koyuyorlar. Yani istediğin iletiyi bir yönetici görene kadar görünmez hale getirebilirsin.

Sitelerde Paylaş

Silinsin senin iletilerin..

Sabahtan beri ters ters konuşuyorsun

Silinecek tabi. ÇÜNKÜ SENİN HACMİN BU KADAR

>>>>>>>> Cesedini bir kaç hayvan yer de dünyaya bir faydası dokunur umarım...

İşte bir ateistin çapını da öğrenmiş olduk.

Hemde 55 harfte bir ateistin çapını öğrendik.

Hemde bir cümlede öğrendik.

Sitelerde Paylaş
Cesedini bir kaç hayvan yer de dünyaya bir faydası dokunur umarım...

Bir de şu var elbette. Ama çöp kutusunda da raporlanan iletiler kısmında da olmadığına göre bu ileti bir yerlere gitmiş olmalı.

Raporlama imkanlarının bu kadar keyfi olduğundan haberim yoktu. Ben ileti raporlarken genelde galiz küfür içerenleri seçmeye çalışırım. Onlar bile çoğu zaman geri gelirler. Benim iletilerim avatarından ötürü birine "i.ne" diyen birine cevaben yazılmış ve ortalamaya bakınca öyle bir aşırılığı olmayan iletiler.

Öyle olsun bakalım.

Sitelerde Paylaş
Sanki önemli bir fikir yazısı yazmış gibi "mesajlarım da mesajlarım" diyen thecrow da söylesin...

Ben önemli bir fikir yazısı yazdığımı söylemedim. Zaten cevaplarım da bir fikir adamına verilmiş cevaplar değildi. Serabis'e sorduğumda "hakaret göremedim" dedi. "Nerede mesajım" deyince de "ben silmedim, geri dönüşüm kutusunda da yok" dedi.

Bana sataşan adamın iletisini raporlasam geri geliyor, cevap yazsam benim iletim siliniyor. Bu işin standartları nelerdir orasını da anlamadım ya neyse...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...