Jump to content

Hangi Partiye Oy Verdik...

Recommended Posts

AKP'nin bir düşüşü olduğu aşikar ama bu kadar pisliğe rağmen bu kadar oy çok fazla.

Koskoca Kılışdaroğlu yüzde 40'a yaklaştı diye başarı sayıyoruz ama karşısında AKP'li Topbaş denilen adam yine de çok önde geliyor.

Kömür yardımına,pirince oyunu satan adamları anlıyorum da yahu bu ülkede herkes mi yardım alıyor, herkes mi köşeyi dönüyor herkes mi mutlu da bu parti yine açık ara birinci geliyor?

Yolsuzlukmuş,fakirlikmiş,içte dışta başarısızlıkmış galiba halkımız bunlarla ilgilenmiyor.

Seçimlerimizi milletçe neye göre yapıyoruz acaba???

Sitelerde Paylaş
  • İleti 173
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oy pusulam Eskişehir'de olduğu için oy kullanmadım.Yılmaz hoca nasılsa kazanır diye gitmeye de gerek görmedim

Yılmaz hoca eze eze kazandı sağolsun :lol: Memleketim Giresun'da da chp kazanmış.

Bunlarla teselli buluyoruz yapacak birşey yok...

Bir Ankaralı olarakta Gö.çek e oy verenlere de tek bir sözüm var:

Siz herşeyi hakediyorsunuz....... <_<

Sitelerde Paylaş
Üretme konusunda noksansalar nolcek...

Projeler halkla bütünleşince iletişimle canlılık kazanır.CHP'nin ana noksanlığı halkın temel sorunlarından kopuk siyaset anlayışı idi.Bu kez CHP laiklik vs gibi politikalar üretmedi.Onun politika ve siyasi malzeme olmayacak bir konu olmadığının farkına varmıştır.Benim güçlü ve halkına dönük CHP'ye güvenim daha fazladır.Göreceksin CHP, AB konusunda da daha atak olacak.Olmalıdırda sosyal demokrat olması gerektiğini hatırlıyor uyuyan dev.

Sitelerde Paylaş
Bir Ankaralı olarakta Gö.çek e oy verenlere de tek bir sözüm var:

Siz herşeyi hakediyorsunuz....... <_<

Hiç söyleme bunu :(

Ankara'da yaşayan biri olarak utanç duyuyorum,kim gelirse gelsin en aşağılık hırsızı gelsin yine Gökçek'ten iyi çıkar.

Bu adam resmen aldı Ankara'yı.

İl içerisinde imparatorluk kurdu adam.

Zehirli suyu habersizce içiriyor da gık yok ya!

Bu nasıl başkent nüfusudur,bu nasıl uygarlıktır.

Akıl sır ermiyor :(

Sitelerde Paylaş

Vallaha CHP'nin kısa vadede üreteceği en önemli proje Baykalsız bir CHP olmalıdır. Tercih konusunda onlarca etken vardır. Ama lider olgusu da inkar edilmemeli. Vizyon mu ne diyolar ya ?

Bilmiyorum hiç dikkatinizi çekti mi? Bu ülkede ilk ismiyle hitap edilen tek siyasetçi RTE'dir. Bir dönem halk tarafından en halkçı lider olarak nitelendirilen ve halkla içiçe olmuş bir Bülent Ecevit "Halkçı Ecevit" (Karaoğlan ayrı) olarak nitelendiriliyordu. İnsanların "baba babaaaaaaaaaa" diye yırtındıkları Çoban Sülo bile baba olmasına karşın Demirel olarak biliniyordu. Ama ne hikmetse iş RTE'ye gelince insanlar Erdoğan demiyor direk Tayyip diyor. Basit bir konu değil bence.

Bilmiyorum AKP ile CHP'nin mitinglerine katılan biri var mı burda? Eğer iki mitinge gitmiş olsaydınız aradaki farkı anlardınız. Kırtasiyeciden alınan bir dosya ile platformda halkın dilinden anlamayan bir Baykal diğer yanda daha merhaba dedikten sonra konuşma yaptığı ilin mahallerin itek tek sayan bir RTE. Şakirpaşalılar diyor. Miting alanındaki Şakirpaşalılar kendilerini ayrıcalıklı hissediyor. Halk o mahalle isimlerini önündeki ekranlardan okuduğunu bilmiyor oysa. Sadece aklından "Bak adam Adna'nın mahallerini biliyor" diye geçiriyor. Ve size basit gelecek ama bunlar prim yapan şeyler. Evet "Ananı da al git" diyen bir kişi ama, mitinglerinde vatandaşla senli benli olabilin biri de.

Diyeceğim. Taraftarı olduğumuz parti kzanamadı diye hemen halkı yargılamaya başlamayın. Alternatif olabildinizmi ki vatandaşların size oy vermesini istiyorsunuz. Siz her seçimden sonra, hatalarınızı, eksik kalınan yeri sorgulamak yerine faturayı halka keserseniz bir sonrak iseçimde de aynı durumla karşılaşacaksınız demektir.

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Vallaha CHP'nin kısa vadede üreteceği en önemli proje Baykalsız bir CHP olmalıdır. Tercih konusunda onlarca etken vardır. Ama lider olgusu da inkar edilmemeli. Vizyon mu ne diyolar ya ?

Bilmiyorum hiç dikkatinizi çekti mi? Bu ülkede ilk ismiyle hitap edilen tek siyasetçi RTE'dir. Bir dönem halk tarafından en halkçı lider olarak nitelendirilen ve halkla içiçe olmuş bir Bülent Ecevit "Halkçı Ecevit" (Karaoğlan ayrı) olarak nitelendiriliyordu. İnsanların "baba babaaaaaaaaaa" diye yırtındıkları Çoban Sülo bile baba olmasına karşın Demirel olarak biliniyordu. Ama ne hikmetse iş RTE'ye gelince insanlar Erdoğan demiyor direk Tayyip diyor. Basit bir konu değil bence.

Bilmiyorum AKP ile CHP'nin mitinglerine katılan biri var mı burda? Eğer iki mitinge gitmiş olsaydınız aradaki farkı anlardınız. Kırtasiyeciden alınan bir dosya ile platformda halkın dilinden anlamayan bir Baykal diğer yanda daha merhaba dedikten sonra konuşma yaptığı ilin mahallerin itek tek sayan bir RTE. Şakirpaşalılar diyor. Miting alanındaki Şakirpaşalılar kendilerini ayrıcalıklı hissediyor. Halk o mahalle isimlerini önündeki ekranlardan okuduğunu bilmiyor oysa. Sadece aklından "Bak adam Adna'nın mahallerini biliyor" diye geçiriyor. Ve size basit gelecek ama bunlar prim yapan şeyler. Evet "Ananı da al git" diyen bir kişi ama, mitinglerinde vatandaşla senli benli olabilin biri de.

Diyeceğim. Taraftarı olduğumuz parti kzanamadı diye hemen halkı yargılamaya başlamayın. Alternatif olabildinizmi ki vatandaşların size oy vermesini istiyorsunuz. Siz her seçimden sonra, hatalarınızı, eksik kalınan yeri sorgulamak yerine faturayı halka keserseniz bir sonrak iseçimde de aynı durumla karşılaşacaksınız demektir.

Saygılarımla

Güzel ve önemli tespitler.

Ben de oy vermedim bu arada, sırf oy vermek için şehirlerarası yolculuk yapmayı gözüm yemedi açıkçası, verseydim CHP'ye verecektim ama.

tarihinde Astur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İzmir'e helal olsun demek lazım, İngiltere'den bile bazı İzmirli arkadaşlarım üşenmedi,buradan izmire Chp ye oy atmaya gittiler ki memleketleri çapulcuların eline düşmesin diye.Tayyibin dediği kadar gavurlar valla

Sitelerde Paylaş

Baykal koltuğunu bırakmaz. Beş yıl içerisinde ölürse falan sonraki seçimlere kurtuluruz ama Şükrü Elekdağ gibi ömrü varsa bir 20 yıl daha Baykal'a rağmen CHP demeye devam edeceğiz gibi.

Sitelerde Paylaş
antalyamız kazandı oleyyyyyyyyyyyyyyyy..
:) :) BÖyle bencillik olmaz ki ama. Bireysel kurtuluşçular :) :)

EEDIT : Gözünüz aydın bu arada. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun

tarihinde hallac01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Adana'da öyle bir heyecanlı yarış var ki ntvmsnbc.com'dan izliyorum maç izler gibi-dakikada bir değişiyor veriler.

AKP büyük atak yaptı ve MHP'yi yakaladı. Oyların yüzde 95'i sayıldı ve birkaç yüz oy farka indi.

MHP kazansa bile sevinecek duruma geldik.

Sitelerde Paylaş
Adana'da öyle bir heyecanlı yarış var ki ntvmsnbc.com'dan izliyorum maç izler gibi-dakikada bir değişiyor veriler.

AKP büyük atak yaptı ve MHP'yi yakaladı. Oyların yüzde 95'i sayıldı ve birkaç yüz oy farka indi.

MHP kazansa bile sevinecek duruma geldik.

Aman gözünüzü seveyim. Hem MHP hemde Aytaç Durak.

Yahu siz gidin kendi şehrinizle ilgili hayaller kurun karışmayın benim Adana'ma :) :)

Sitelerde Paylaş
Aman gözünüzü seveyim. Hem MHP hemde Aytaç Durak.

Yahu siz gidin kendi şehrinizle ilgili hayaller kurun karışmayın benim Adana'ma :) :)

:)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...