Jump to content

leylek teorisi

Recommended Posts

sevgili arkadaslar uzun suredir yaptiim arastirmalar neticesinde insanoglunun ortaya cikis seruvenini kendimce aydinlatmayi basardiima inaniorum.su an itibariyle newscientistle kontak halindeyim ve allahu teala kismet ederse en yakin zamanda yaptiim calismanin ayrintilarini yayinlayacagim leylek teorisi atlasinda sizlerle paylasacagim.ama simdilik kisaca teorime degineyim.

bildiiniz gibi insanoglunun ortaya cikis sureci ve canlilarin evrimi konusunda bilim dunyasinda cok buyuk tartismalar yasanmakta hatta zaman zaman bilim adamlari arasinda cikan bu tartismalarda kan govdeyi goturmektedir.ayrica bende dahil olmak uzere bicok arkadasimizin defalarca ispatladigi gibi bilim adamlarinin cogu yalanci serefsiz kendini begenmis ve evrimi bir ideoloji olarak kullanan kimselerdir.

neyse lafi uzatmiim.evrim teorisi kompleks yapilarin olusumunu aciklamaktan acizdir ve benim teorime gore atalarimiz olan ilk insanlari leylekler getirmistir.leylekler ve evrenin nasil varolduu konusuna lutfen girmeyelim.sonucta akilli tasarimci nasil varolmussa onlarda bi sekilde varolmus olabilir

Sitelerde Paylaş
  • İleti 47
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

yüce zohan sonunda beklediğimiz açıklamayı yapmış.

evrimle ilgili başta hacı abinin başlıkları olmak üzere

ne kadar başlık varsa hepsi tavanarasına gitmeli.

şüphesiz zohan hikmet sahibir,

o bizim bilmediklerimizi bilir.

Sitelerde Paylaş

Yüce Zohan,

size boşuna tapmıyoruz. Bir süre sonra dinimizi yaymak üzere forumdan ve ülkemizden uzak kalacağım. Son günlerde aklımı karıştıran bir konuya yapmış olduğunuz bu müthiş açıklamanız ile kafamda ki tüm şüpheler ve sorular bir anda kayboldu.

Hep aklımda olacaksınız Yüce Zohan. Sizi getiren leyleğe kurban olayım.Sizi çok seviyoruz.

Sadakzohanülazim.

Sitelerde Paylaş
Hala Zohan diyolar ya..KAFİRLER!! :P

Peri bacalarını da görmüyor bu zındıklar.Hala Rab Çükütaya iman etmiyolar.. :P

Bugün kahve alırken sakarlık yaptım döktüm birden bir suret olustu o kahveden. Hemen koşa koşa gusül abdesti aldım(hayatımda ilk kez :lol: ) Direk camiye koştum ama beni bilen imam cemaati üzerime saldı..Sonra bende bizi seven zohana sıgındım.. :lol:

Sitelerde Paylaş
Hala Zohan diyolar ya..KAFİRLER!! :P

Peri bacalarını da görmüyor bu zındıklar.Hala Rab Çükütaya iman etmiyolar.. :P

o çükütay denen uydurma ilahın sözcüsünün cinsiyeti bile belli değil.

ne diye ciddiye alacağız onu?:lol:

Sitelerde Paylaş
o çükütay denen uydurma ilahın sözcüsünün cinsiyeti bile belli değil.

ne diye ciddiye alacağız onu?:lol:

Uleyyyn Muhammedinki belliydi de nooldu :P

Kadın-erkek,hetero-homo farketmez!! :lol:

Hepimiz Çükütayın kuluyuz!Gelin dönün gittiğiniz yanlış yoldan..

Vallaha Çükütay öbür tarafta hepinizi çüküyle dövecekmiş benden demesi :lol: :P

Sitelerde Paylaş
Uleyyyn Muhammedinki belliydi de nooldu :P

Kadın-erkek,hetero-homo farketmez!! :lol:

Hepimiz Çükütayın kuluyuz!Gelin dönün gittiğiniz yanlış yoldan..

Amanın yoksa çükütay zenci mi? :lol: Ama bence zohan çükütayı döver o kadar döver ki zohan bile neden dövüyordum ben bunu diye düşünmeye baslar... :lol:

Sitelerde Paylaş
vesper kizim biz burda insanligin varolusu uzerine yaptiimiz bilimsel arastirmalardan bahsedioruz sen gelmis utanmadan cukten ...... bahsediosun.biz senin cinsel fantezilerini okumaya mecburmuyuz kardesimde gelip bunlari ulu orta yaziosun.bu ne terbiyesizlik bu ne ahlaksizlik boole ya.serefsiz ve ahlaksiz bilim adamlari bile senden daha ahlaklidir yani o derece yani

neyse konumuza donelim.yukarida yazmayi unuttuum bir nokta daa kalmis sanirim.bilim adamlarinin cou ne yazikki escinseldir.ayrica teorim hakkindaki butun sorularinizi yayinlayacaim leylek teorisi atlasinda cevaplicam.sorunuz varsa sormaktan cekinmein.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
vesper kizim biz burda insanligin varolusu uzerine yaptiimiz bilimsel arastirmalardan bahsedioruz sen gelmis utanmadan cukten gotten bahsediosun.biz senin cinsel fantezilerini okumaya mecburmuyuz kardesimde gelip bunlari ulu orta yaziosun.bu ne terbiyesizlik bu ne ahlaksizlik boole ya.serefsiz ve ahlaksiz bilim adamlari bile senden daha ahlaklidir yani o derece yani

Bu ilkel ve insanın kendi cinsel kimliğinden utanmasından başka birşey olmayan karanlık perspektifinizi bırakınız sevgili dostum.

O ahlaksızlık dediğiniz eylem olmasa idi ne siz, ne de ben şu anda varolurduk değil mi?Yıkınız tabularınızı!!Ve teslim olunuz kainatın

biricik yaradanına :rolleyes: .Unutmayınız ki bizi portakaldan vareden O'dur..Düşünmeyi bilen insanlar için O'nun delilleri heryerdedir...

Daha geçen gün yüce Fredie o ibretlik mantar resimlerini getirmedi mi?

Hala mı inanmazsınız?!Kuşkusuz sizler mühürlenmiş insanlarsınızdır.. :P

Dilerim ki RabÇükütay mühürlerinizi çözer.O'ndan umut kesilmez..

O çok alimdir,çok bilendir,çok görendir,çok işitendir...En büyük O'dur,başka büyük yoktur..

Ohh..yeah.. amin... :D

Sitelerde Paylaş

Ey sevgili Vesper, hala anlamayacak mısın seni, beni, hepimizi leylekler getirmektedir.

Yık artık şu tabularını ve o şerefsiz ve ahlaksız bilimadamlarının öğrettiklerinden kurtul.

Sitelerde Paylaş
Bu ilkel ve insanın kendi cinsel kimliğinden utanmasından başka birşey olmayan karanlık perspektifinizi bırakınız sevgili dostum.

O ahlaksızlık dediğiniz eylem olmasa idi ne siz, ne de ben şu anda varolurduk değil mi?Yıkınız tabularınızı!!Ve teslim olunuz kainatın

biricik yaradanına :rolleyes: .Unutmayınız ki bizi portakaldan vareden O'dur..Düşünmeyi bilen insanlar için O'nun delilleri heryerdedir...

Daha geçen gün yüce Fredie o ibretlik mantar resimlerini getirmedi mi?

Hala mı inanmazsınız?!Kuşkusuz sizler mühürlenmiş insanlarsınızdır.. :P

Dilerim ki RabÇükütay mühürlerinizi çözer.O'ndan umut kesilmez..

O çok alimdir,çok bilendir,çok görendir,çok işitendir...En büyük O'dur,başka büyük yoktur..

Ohh..yeah.. amin... :D

Zohan tanrımız bize cinselligi yasaklamıstır... :lol: son din bizimkidir üremeden yokolup gidecegiz ama elizabet durumuna izin vermiştir.. :lol:

Sitelerde Paylaş

Yöneticilerden biri başlığı bilim forumuna alırsa sevinirim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...