Jump to content

SaiT in bilinç altında yatan gerçekler

Recommended Posts

Derdiniz nedir?

Geroge Michaelde çok güzel eserler vermiştir.. ama Los Angeleste adi bir genel tuvalette bir herife oral seks yaparken basılmıştır..

Ne demek şimdi bu eşcinsel insan geri zekalı mı? Dünyanın en iyi eser veren insanları eşcinseldir.. Eşcinsel birinin yolunda olmak size neden bu kadar koyuyor? Sonuçta oda bir insan..

Zavallım yanlış zamanda dünyaya gelmiş, gizli gizzli kimseye çaktırmadan eşcinselliğini yaşamış..

Ve sen hala bana SaİT in eşcinsel olmadığına dair kanıt getiremedin ve getiremeyeceksinde.. İşiniz baya zor...

sen iddan doğrultusunda kanıt getirdinmiki ?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 150
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sen iddan doğrultusunda kanıt getirdinmiki ?

arkadasim, iftira atmak cok kolay.

ben de diyebilirim, bu basligi acan adam soyle pislik birisidir, boyle rezil hareketlerde bulunmus diye sallayabilirim. buyuk bir ihtimalle cogu da tutar.

ama biz muslumaniz. bir vicdan tasidigimiz icin, gozumuzle gorsek bile iyiye yormaya calisiriz.

Sitelerde Paylaş

ben de diyebilirim, bu basligi acan adam soyle pislik birisidir, boyle rezil hareketlerde bulunmus diye sallayabilirim. buyuk bir ihtimalle cogu da tutar.

ama biz muslumaniz. bir vicdan tasidigimiz icin, gozumuzle gorsek bile iyiye yormaya calisiriz.

siz mi vicdan sahibisiniz??

biz uzaydan geldik herhalde...

ilk defa duyuyorum vicdan diye birşey..

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Ah yesinler sizi.. Baksana internet sitesi Müslümanların uydurdupu yalan haberlerle dolu.. Yok Kurana saygısızlık edince fareye dönen kız, yok aynı sebepten kabir azabı çeken genç, yok kızıldenizde bulunan firavun mumyası, yok kaptan kusto Müslüman oldu, yok ayda ezan sesi duyan Armstrong Müslüman oldu... Önce sizler bir dönüp kendinize bakın..

Ayrıca iftira değildir yazılanlar.. Her şey ortada.. SaiT hiç evlenmemiş, sakal bırakmamış, tek bir kadınla bile görülmemiş, kadınlardan nefret etmiş, ZÜBEYR GÜNDÜZALP ile al takke ver külah evine alıp kapatmış.. Bak adam nasıl açıklamış aşkını:  Bu cümle Zübeyr Gündüzalp e aittir.. 

Kendisini tedavi etmek isteyen doktorlara ''Sizin tıbbiyenizde, doktorluğunuzda 'kara sevda' hastalığının ilacı ve tedavisi var mıdır?'' Gündüzalp, SaiT iilk defa 1946'da Emirdağ'da ziyaret etmiş. İlk ziyaretinde heyecandan tir tir titriyormuş. Saitse Zübeyr i bağrına bastırıp teselli etmiş.. 1953 senesinde Sait in isteğiyle daimi olarak yanında kalmaya başlar. Böylece Sait imn ölümüne kadar fasılasız olarak sürecek beraberlikleri başlamış olur.

Şimdi iftira diyorsunda bütün bunlarda mı benim uydurduğum ve SaiT in eşcinselliğini destekleyen yazılar?

Şimdiye kadar elde ettiğimiz bilgileri sıralayalım..

1-SaiT azılı bir kadın düşmanıdır.

2-SaiT e göre kadın azdırıcı bir mahlukattır.

3-Hayatı boyunca SaiT in eline kadın eli değmemiştir.

4-İslamda sünnet ve erkekliğin sembolü olan sakal bırakmaya karşıdır.. 

5- Hayatı boyunca evlenmemiş, evlenmeyi bırakın bir kadını arzuladığına dair tek bir söz etmemiştir.

6- Sait bir doktora beni kara sevdadan kurtaracak bir ilacınız var mı diyen bir erkeği gece, gündüz ölene kadar yanından ayırmamıştır. 

7- Sait evlenmemesine sebep olarak Hırıstiyan papazların söylevinin tıpa tıp aynı söylevi çekmiştir.. Oysa İslam dininde ruhbanlık yoktur.. Aynı şekilde argümanları ile kendini Muhammedle bir tutmuş ama aynı Muhammed evlilikten geri kalmamıştır.. 

8- Evlenmemesi hakkında yaptığı açıklamalar Fatih Üreğin yaptığı açıklamalar gibidir...

Buyazdıklarımda iftira değil mi.. Apaçık SaiT in hayatından alıntılar.. 

Sitelerde Paylaş
Ah yesinler sizi.. Baksana internet sitesi Müslümanların uydurdupu yalan haberlerle dolu.. Yok Kurana saygısızlık edince fareye dönen kız, yok aynı sebepten kabir azabı çeken genç, yok kızıldenizde bulunan firavun mumyası, yok kaptan kusto Müslüman oldu, yok ayda ezan sesi duyan Armstrong Müslüman oldu... Önce sizler bir dönüp kendinize bakın..

Ayrıca iftira değildir yazılanlar.. Her şey ortada.. SaiT hiç evlenmemiş, sakal bırakmamış, tek bir kadınla bile görülmemiş, kadınlardan nefret etmiş, ZÜBEYR GÜNDÜZALP ile al takke ver külah evine alıp kapatmış.. Bak adam nasıl açıklamış aşkını: Bu cümle Zübeyr Gündüzalp e aittir..

Kendisini tedavi etmek isteyen doktorlara ''Sizin tıbbiyenizde, doktorluğunuzda 'kara sevda' hastalığının ilacı ve tedavisi var mıdır?'' Gündüzalp, SaiT iilk defa 1946'da Emirdağ'da ziyaret etmiş. İlk ziyaretinde heyecandan tir tir titriyormuş. Saitse Zübeyr i bağrına bastırıp teselli etmiş.. 1953 senesinde Sait in isteğiyle daimi olarak yanında kalmaya başlar. Böylece Sait imn ölümüne kadar fasılasız olarak sürecek beraberlikleri başlamış olur.

Şimdi iftira diyorsunda bütün bunlarda mı benim uydurduğum ve SaiT in eşcinselliğini destekleyen yazılar?

Şimdiye kadar elde ettiğimiz bilgileri sıralayalım..

1-SaiT azılı bir kadın düşmanıdır.

2-SaiT e göre kadın azdırıcı bir mahlukattır.

3-Hayatı boyunca SaiT in eline kadın eli değmemiştir.

4-İslamda sünnet ve erkekliğin sembolü olan sakal bırakmaya karşıdır..

5- Hayatı boyunca evlenmemiş, evlenmeyi bırakın bir kadını arzuladığına dair tek bir söz etmemiştir.

6- Sait bir doktora beni kara sevdadan kurtaracak bir ilacınız var mı diyen bir erkeği gece, gündüz ölene kadar yanından ayırmamıştır.

7- Sait evlenmemesine sebep olarak Hırıstiyan papazların söylevinin tıpa tıp aynı söylevi çekmiştir.. Oysa İslam dininde ruhbanlık yoktur.. Aynı şekilde argümanları ile kendini Muhammedle bir tutmuş ama aynı Muhammed evlilikten geri kalmamıştır..

8- Evlenmemesi hakkında yaptığı açıklamalar Fatih Üreğin yaptığı açıklamalar gibidir...

Buyazdıklarımda iftira değil mi.. Apaçık SaiT in hayatından alıntılar..

Bu cümle Zübeyr Gündüzalp e aittir..

Kendisini tedavi etmek isteyen doktorlara ''Sizin tıbbiyenizde, doktorluğunuzda 'kara sevda' hastalığının ilacı ve tedavisi var mıdır?''

Zübeyr abiye yalan bir sözle iftira atıyorsun sende vicdan olsa derdim ki kendini zübeyr ağabeyin yerine bir koy söylemediğin bir cümle ile iftiraya uğradığını düşün..

Ama başlıkta açıkça görülüyor ki sende vicdan yok.

Sen yüzüne tükürülecek bir insansın..

İnşaallah sende aynı şekilde iftiraya uğrarsın

Sitelerde Paylaş

İllegalTM,

Biz burada Said'i Nursi'ye akşama kadar deli diyoruz, akıl hatası diyoruz, zırvalar dediğimiz Risalalerle ilgili başlıkları direkt tavanarasına atıyoruz. Bütün bunları biliyorsun.

Bu kadar şey sana koymadı da, adamın erkeklerden hoşlandığı iddiası mı koydu?

Ne kadar şiddetli tepki gösteriyorsunuz böyle...

Mohammed araştırmış, incelemiş ve bu delinin en yakın arkadaşıyla aşk yaşadığı sonucunu çıkarmış. Olabilir.. Bunda ne var?

Bir şizofren olmasından daha mı kötü bu?

Said eşcinseldir ya da değildir, bilemem; ben eşcinsel olduğunu düşünmüyorum ama ilgilenmiyorum da..

Ama neden evlenmediği ve kadın düşmanlığı (ki bu bile İslam'a aykırı) konusu Mohammed'in ilgisini çekmiş.

Demediğinizi bırakmadınız yaw...

Beddualara bak.. Deli Said ölmüş gitmiş..

Mohammed'e ettiğin şu laflara değer mi? Mohammed haksızsa ve yanlışsa siz neden bu kadar celalleniyorsunuz?

Çok eminsiniz efendinizden madem, gülün geçin..

Sitelerde Paylaş

Üstadın evlenip evlenmemesi bu ateistlerı neden bu kadar ilgilendiriyor kı.Ömrü hayatını ımana hizmete adamış bir insanın evlenip evlenmemesinden size ne gafıller.Yoksa hz muhammedin evlılığine attığınız iftiraları atamadınız diye zorunuza mı gitti.Her neyse dervişin zikri neyse fikri de o dur derler.

Hz Muhammed ile kıyasınız yanlıştır.O alemlere rahmet olarak gönderilmiş olan bir peygamberdir her şeyden evvel.Kuran onun ile şekıl almış ve uygulattırılmıştır.Elbette kı hz muhammed evlenmelıydı ve bir evlılık hayatı olmalıydı ki evlılık ile ılgılı ayetler hayat bulsun.Resulullah bir örnektir kuranı ınsanlığa ayna gibi yansıtan bir örnek.

Sitelerde Paylaş
Üstadın evlenip evlenmemesi bu ateistlerı neden bu kadar ilgilendiriyor kı.Ömrü hayatını ımana hizmete adamış bir insanın evlenip evlenmemesinden size ne gafıller.Yoksa hz muhammedin evlılığine attığınız iftiraları atamadınız diye zorunuza mı gitti.Her neyse dervişin zikri neyse fikri de o dur derler.

Hz Muhammed ile kıyasınız yanlıştır.O alemlere rahmet olarak gönderilmiş olan bir peygamberdir her şeyden evvel.Kuran onun ile şekıl almış ve uygulattırılmıştır.Elbette kı hz muhammed evlenmelıydı ve bir evlılık hayatı olmalıydı ki evlılık ile ılgılı ayetler hayat bulsun.Resulullah bir örnektir kuranı ınsanlığa ayna gibi yansıtan bir örnek.

Vay canına demek bu konuda o kadar özen göstermiş ki bir kadınla evlenirsem bu ayetler yeterince hayat bulamaz demiş 11 kadınla evlenmiş.Ne kadar düşünceli,ümmetinin iyiliğini ne kadar çok düşünen bi insanmış.Kendi için değil,ümmetinin evlilik hayatını olabildiğince iyi anlaması için böyle yapmış.Biz pis ateistler de neler neler diyoruz adam hakkında.Meğersem kendi için birşey istiyorsa namertmiş....

tarihinde taopaipai tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Peygamberlerin bile bastıramadığı cinsel dürtülerini bastırmak için neden uğraş vermiş ki ?

A.) Kendini peygamberlerden bile üstün görmüş

B.) Bastırması gereken bir dürtüsü yokmuş çünkü iktidarsızmış

C.) Cinsel tercihi farklıymış

Bu şıklar dışında daha akla yatkın,daha bilimsel bir şık benim aklıma gelmiyor/gelemiyor maalesef.

Sitelerde Paylaş

İddia eden iddiasını isbat etmek zorundadır

isbat varsa amenna yoksa iftiradır ve söyleyen müfteridir değilmi?

müfteri şerefsizdir değilmi?

bu pis iddiayı ortaya atan temizlemek zorunda

iddiasını isbat edecek yoksa "şerefsiz" damgası yiyecek

daha kötüsü bilişim suçları çerçevesinde Bediüzzmanın kişilik haklarına iftira ve şahsına saygısızlık

ve hakaretten ceza alma ihtimali bile olabilir

bekliyoruz

---------------------

bu arada 100ler evliya imam ve sıddıkin evlenmemiş

kendini dini eğitime ve talebe yetirştirmeye adamış

Bediüzzamanın hayatı hapiste ve sürgünde geçmiş neredeyse bir gün özgür yaşayamamış

sürekli mahkeme ve hapislerde tutulmuş zorunlu ikamete tabi tutulmuş

20den fazla zehirlenmiş ve suikaste uğramış

hakkında türlü türlü iftiralar atılmış ama hepsinden aklanmış

(bu rdaki gibi edepsiz ve hayasızı olmamış )

bu şartlarda nasıl evlenip çoluk çocuk sahibi olması beklenir?

Sitelerde Paylaş
Zübeyr abiye yalan bir sözle iftira atıyorsun sende vicdan olsa derdim ki kendini zübeyr ağabeyin yerine bir koy söylemediğin bir cümle ile iftiraya uğradığını düşün..

Vicdan dedinde o vicanın sizde olmaması ne acı... 

Sitelerde Paylaş

Ayrıca iftira dediğin şeyler sizlerin sitelerinizde yazdıklarınız üzerinedir.. O yazılan ve beim buraya getirdiğim yazıları ben uydurmadım.. Sizler farkında değilsiniz Gültekinin sözlerinin buram buram eşcinsellik koktuğunun.. Kalkıp gururla sitelerinizde yayınladığınız cümleler bunlar..

Neyin iftirasıymış.. Sanki buraya yazdığım cümleleri ben uydurdum.. Hepsi sizin nurcu sitelerinizde var.. Ifeelgood un dediği gibi neden bu kadar güceniyorsunuz eşcinsel bir peygamberiniz var diye?

Tükürülecek birileri varsa sizin sitelerinizde benim buraya naklettiğim yazıları yazanlardır.. Zira ben bunları bir yerimden uydurmadım.. Tükürüğün hakkettiği yeri buluyor sonuçta.. Yani kendi yüzün..

Sitelerde Paylaş
birbirinizi yiyin herkesin inancı sizi gerdi sanki :)

Evet, geriliyoruz; var mı? Burada Allah'a Muhammed'e denmedik laf kalmıyor, Deli Said'e gelince akan sular duruyor. Allah ve Muhammed'i böyle savunmuyorlar.

Adam raporlu deli üstelik... Deli veya başka bir şey olmasının önemi bile yok aslında. Allah'tan da, peygamberden de daha çok tapmışlar o adama.

Mohammed'e demediği kalmamış, bir de kalkıp beddua etmiş..

Yazık..

Xislam haklı; Nurcuların beyni gerçekten ölmüş..

Sitelerde Paylaş
Ayrıca iftira dediğin şeyler sizlerin sitelerinizde yazdıklarınız üzerinedir.. O yazılan ve beim buraya getirdiğim yazıları ben uydurmadım.. Sizler farkında değilsiniz Gültekinin sözlerinin buram buram eşcinsellik koktuğunun.. Kalkıp gururla sitelerinizde yayınladığınız cümleler bunlar..

Neyin iftirasıymış.. Sanki buraya yazdığım cümleleri ben uydurdum.. Hepsi sizin nurcu sitelerinizde var.. Ifeelgood un dediği gibi neden bu kadar güceniyorsunuz eşcinsel bir peygamberiniz var diye?

Tükürülecek birileri varsa sizin sitelerinizde benim buraya naklettiğim yazıları yazanlardır.. Zira ben bunları bir yerimden uydurmadım.. Tükürüğün hakkettiği yeri buluyor sonuçta.. Yani kendi yüzün..

Zübeyr abinin o sözünün orjinalini çarpıtılmamışını ben biliyorum.

Sen göster bakalım bana zübeyr abi hangi kaynakta bunu demiş anı defterlerinde mi risale-i nurda mı gösteremezsen iftiracısın

Sitelerde Paylaş
İllegalTM,

Biz burada Said'i Nursi'ye akşama kadar deli diyoruz, akıl hatası diyoruz, zırvalar dediğimiz Risalalerle ilgili başlıkları direkt tavanarasına atıyoruz. Bütün bunları biliyorsun.

Bu kadar şey sana koymadı da, adamın erkeklerden hoşlandığı iddiası mı koydu?

Ne kadar şiddetli tepki gösteriyorsunuz böyle...

Mohammed araştırmış, incelemiş ve bu delinin en yakın arkadaşıyla aşk yaşadığı sonucunu çıkarmış. Olabilir.. Bunda ne var?

Bir şizofren olmasından daha mı kötü bu?

Said eşcinseldir ya da değildir, bilemem; ben eşcinsel olduğunu düşünmüyorum ama ilgilenmiyorum da..

Ama neden evlenmediği ve kadın düşmanlığı (ki bu bile İslam'a aykırı) konusu Mohammed'in ilgisini çekmiş.

Demediğinizi bırakmadınız yaw...

Beddualara bak.. Deli Said ölmüş gitmiş..

Mohammed'e ettiğin şu laflara değer mi? Mohammed haksızsa ve yanlışsa siz neden bu kadar celalleniyorsunuz?

Çok eminsiniz efendinizden madem, gülün geçin..

Merak etme hepsine tepkimi verdim.

Ayrıca hiçte ağıır konuşmadım sen buna ağır konuşma diyorsan ağır konuşma görmemişsin.Benim yerimde islamın frenlemediği fakat müminleri seven biri olsa mohammedin yedi ceddine sövmüştü..

mohammedin şu yazdığı konuya araştırma diyorsan sen hiç araştırma görmemişsin.Bu konuya yazdığım cevap mahiyetindeki konuları ya görmedin yada hatırlamak istemiyorsun.

Gidip araştır imam suyuti imam nevevi bunlar ile bediüzzaman arasında evlilik hayatı ve kadınlar noktasında mühim benzerlikler göreceksin.Araştır islamda ahir zamanda evlenmek ile ilgili hadisleri..

bediüzzaman hangi hadise göre amel etmiş evlenmemiş evlenecek imkanı varmıymış...

Böyle araştırma olmaz bu dediklerimle beraber değerlendirmek şarttır.

Sitelerde Paylaş

Başından bir evlilik geçmemiş,bir kadınla ilişkiye girmeyi bırakın bir kadından hoşlandığına dair bile bir bilgi kırıntısı yok.Bu durumda tüm şüpheler saitin aleyhinde .Normal ve sağlıklı bir insan hayatında bir kadının eksikliğini neden hissetmesin ki ?

Ayrıca Nihat GENÇ'in "Köpekleşme'nin Tarihi" isimli eserinde bulunan ve yanılmıyorsam kitapta "Dağa Oğlan Kaldırma " alt-başlığıyla yer bulan denemesini okursanız eğer 16.ve 17.yüzyıl Osmanlısı'nda imaretlerde barındırılan ,kendilerine dünyevi tüm zevkler yasaklanan,bayanlarla konuşmayı bile günah gören medrese öğrencileri arasında oğlancılığın arttığını,hatta bu öğrencilerin gözlerini iyice karartarak köy,kasaba ve şehirlerden beğendikleri oğlan çocuklarını dağa kaldırdıklarını tarihsel kaynaklarıyla görebilirsiniz.

Vesselam duygularınızı abartılı bir şekilde bastırır ve hormonal dengeye meydan okursanız bu mutlaka bir şekilde patlak verir ve bir başka anormallik olarak ortaya çıkar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...