Jump to content

SaiT in bilinç altında yatan gerçekler

Recommended Posts

• İleti 150
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Senin iftiracı olduğunu ispat ettim, tescilledim.. Hala utanmadan konuşuyorsun...

İspatı burdadır.. Merak eden bakabilir..

http://forum.ateizm2.org/index.php?s=&...st&p=420737

Eyvah siz aldandınız... Yazdığını boş şeyler ile cevap verdim sandınız, meğer insan aptalmış !

Sitelerde Paylaş
Senin iftiracı olduğunu ispat ettim, tescilledim.. Hala utanmadan konuşuyorsun...

İspatı burdadır.. Merak eden bakabilir..

http://forum.ateizm2.org/index.php?s=&...st&p=420737

Ama burada senin bir nurcu olduğun ve beyninin ölü olduğu kesin ve tartışmasız bir biçimde görünüyor.

Yani Mohammede iftiracı diyerek aslında sen bir iftiracı oluyorsun işte bu kesin ve tartışmasız bir gerçek o verdiğin linkte..

çok teşekkürler bize böylesi gerçekleri gösterdiğin için sevgili Mask.

Adamın o derece beyni ölü ki kendi zavallılığının tesçilinin linkini veriyor pesss...

Sitelerde Paylaş

Mask,

Beyin garibesi arkadaşım, O verdiğin linkde demişsin ki;

MASK: "- Sen eşcinsel olduğunu iddia ettiğin kişi ile yattın mı..? Hayır..!

- İftira attığın kişi eşcinsel olduğunu beyan etmiş mi..? Hayır..!

Ozaman tek seçenek kalıyor; ki o da senin gibi bir iftiracı olabilir ama;"

Fatih Ürek, Yılmaz Morgul'un falan eşcinsel olduğunu açıkladığını duydun mu?

Hayır...

Yatan bırısını tanıyormusun

Hayır...

O zaman Fatih ürek erkektir ulen....

Sitelerde Paylaş
Evlenmemenin nedeni farklı bir sebep sanki, mesihin veya mehdi'nin bekar oluşundan kaynaklanıyor olabilir.

Bu heveste olanlara dikkat edin bekardırlar. Tesadüf değil herhalde.

bu başlık altında kayda deger tek ileti bu olmuş

bence bir ibnelik aramak cok lazım ise bu noktadan yola cıkmak gerekir :good:

bu arada bende bekarım ama ucanı kacanı boş bırakmam evlenmedi diye birinde ibnelik aramak olmaz :lol:

Sitelerde Paylaş
Mask,

Beyin garibesi arkadaşım, O verdiğin linkde demişsin ki;

MASK: "- Sen eşcinsel olduğunu iddia ettiğin kişi ile yattın mı..? Hayır..!

- İftira attığın kişi eşcinsel olduğunu beyan etmiş mi..? Hayır..!

Ozaman tek seçenek kalıyor; ki o da senin gibi bir iftiracı olabilir ama;"

Fatih Ürek, Yılmaz Morgul'un falan eşcinsel olduğunu açıkladığını duydun mu?

Hayır...

Yatan bırısını tanıyormusun

Hayır...

O zaman Fatih ürek erkektir ulen....

Adam Eşcinsel olduğunu söylemediği sürece, senin ona ve o tip insanlara yaptığın her yakıştırma iftiradır... İnsanları karalayarak elinize ne geçiyor.. Sana ne onun eşcinselliği... Haa, sende eşcinselsen ve kendine partner arıyorsan o başka..

Sitelerde Paylaş

Yani elle tutulur bir iddia olsa cevap verir ve aksini ispat ederiz.. Çünki ortada delil var.. En azından eşcinsel olmadığıın pek çok delili var; ama ortada açık bir iftira olduğuna göre neyine cevap vericem ki...

İftiracılar; Yalancıdır, Ahlaksızdır, Satıcıdır, güvenilmez insanlardır; en yakınlarını bile satarlar...

Sitelerde Paylaş
Adam Eşcinsel olduğunu söylemediği sürece, senin ona ve o tip insanlara yaptığın her yakıştırma iftiradır... İnsanları karalayarak elinize ne geçiyor.. Sana ne onun eşcinselliği... Haa, sende eşcinselsen ve kendine partner arıyorsan o başka..

ha illa kişisel sataşıcaz öyle mi?

Ama ben senin kadar terbiyesiz olamam.

Eşcinsel olsam partner arasam ya muhammede ya allahıza yada saİT'e ........

Baktım bulamıyorum bunları hayal ederim artık......

Sitelerde Paylaş

Sa it neden ben eşcinselim desin be adam.

O zamanlar bırak o zamanları şimdi bile birisi eşcinselim diyebiliyormu?

Adam kadınlar ile ilgilenmeyerek zatan söylemek istediğini söylemiş.

Peki sen ona nasıl erkek diyorsun erkek olduğunu söylemişmi?

Ben erkeğim demişmi?

Tekrar yazayın sa it denen deli hain yalancı adama eşcinsel denirmi denmezmi bilmem ama ona erkek denemeyeceği kesin.

Çünki kadılar ile hiç alakası yok.

Peygamberi 9 yaşında kızlarla bile yatarken gelini ile bile yatarken o hiç evlenmemiş.

Dana adam cami minarelerinden ben eşcinselim diyemi bağıracak.

Sanane onun eşcinselliğinden diyor nurcu beyni ölüye bakın, sanane onun erkekliğinden o delinin erkekliğini savunmak sanımı kaldı...

Sitelerde Paylaş
Bu konu iftiradan saçmalıktan başka bir şey içermiyor..

Yazdığımız iletiler siliniyor..

Castro şu iddayı desteklemeni sana hiç yakıştıramadım bilesin..

:) Olum yıkın artık dogmalarınızı ya.

"Deki said eşcinsel olabilir ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler. kaç kişiyi etkılemiş helal olsun " falan de

Bunu söyle diyeyim ki havaya konuşmuyoruz tamam söylediklerimizi ciddiye alıyorlar.

Sitelerde Paylaş
:) Olum yıkın artık dogmalarınızı ya.

"Deki said eşcinsel olabilir ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler. kaç kişiyi etkılemiş helal olsun " falan de

Bunu söyle diyeyim ki havaya konuşmuyoruz tamam söylediklerimizi ciddiye alıyorlar.

Castro aferin sana

Senin zihnini konumalarını inspeketn beyluxeten biliyorum zaten.Aslında doğruyu hakkı kovalayan bir tarafın olduğunu düşünüyordum.ben dogmalarımı yıkmam veya yıkarım ama inan bana sen kafamda ki castroyu yerle bir ettin..

Said nursi ile ilgili atılan bu iddanın asılsız olduğunu sende gayet çok iyi biliyorsun.Merak etmeyin gerçekleri söylüyorsunuz diye size kimse tükürdüğünüzü yağlıyorsunuz deyip hor görmez..

Bediüzzamanın eşcinsel olması evlenmemesinden ise evlenmeyen herkezi eşcinsel ilan edelim olsun bitsin.

Sitelerde Paylaş

sait ibne olabilir ama bunu söylerken bir yanlışa düşmüş oluruz ibnelik insanlara böyle zırvlıkları yazdıran bir çeşit hastalık gibi görünebilir bence buda yanlış olur ibne yada değil bunu kesin olarak bilemeyiz ki bilesek bile bu yoldan sait delisi ve onun peşinden giden beyinszilere saldırmak yanlış

tarihinde Osiris_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
sait ibne olabilir ama bunu söylerken bir yanlışa düşmüş oluruz ibnelik insanlara böyle zırvlıkları yazdıran bir çeşit hastalık gibi görünebilir bence buda yanlış olur ibne yada değil bunu kesin olarak bilemeyiz ki bilesek bile bu yoldan sait delisi ve onun peşinden giden beyinszilere saldırmak yanlış

Bak kimse kimseye eşcinsel diye saldırmıyor.. Bana göre eşcinsellik kişinin elinde değil.. Her kim ne isterse onu yaşar.. Ama kalkıp kendisini mübarek ilan eden birisi bu işi yapıyorsa ve bu yaptığı kendini mübarek saydığı dine ters ise o zaman bir yerimle güler ve üzerine giderim.. 

Ben burada asla cinsel eğilim manasında kendi gerçeğini kabul edip erkek gibi bunu söyleyene tek laf etmem..

SaiT in durumu ortada... Adam ın elinin tek bir kadına değdiğine dair tek bir ispat YOK.. Hemde savunduğu din evliliği kutsal kılmışken SaİT te hiç bir eylem YOK.. Yok kendini dine adamışmış, yok hapis hayatından fırsat bulamamışmış... Bütün bunlar salakça bahaneler.. Bütün bunlar bir kadını sevmeye engel değil hele ki savunduğu din bunu emrediyor ve bu dinin peygamberi bunu fazlasıyla uyguluyorsa... 

Sizler yani Nurcular içi boş yalanları desteksiz sıralayan İslam ın en yüz karası mahluklarısınız.. Savunduğunuz saçmalıkları haklı kılmak için akla hayale sığmayacak yalanları desteksiz atan şerefsizlerin en önde gidenlerisiniz.. Hani Atatürk Deccaldi.. Kaç yıl geçti hala kıyamet kopmadı? 

Oysa SaİT in ibneliği ya da iktidarsızlığı su götürmez bir gerçek.. Buna karşı sizin iftira atıyorsunuz demekten başka çareniz yok.. Hayatımda bir İbneyi ya da iktidarsızı savunma ihtiyacına giren Nurcular haricinde başka zavallılar görmedim.. 

Sitelerde Paylaş

Bende bir insanın eserleri ve fikirleri ortada açıkça dururken; onun cinselliği hakkında iftira atarak onu küçültmeye çalışan başka bi zavallı görmedim...

Erdem nedir, daa nedir bilmeyen insanların bunu anlaması zor tabi.. Nasıl olurda bir insan bir kadınla beraber olmadan bir ömür geçirebilir..

Öncelikle bakir kalan birisi illa eşcinsel olmak zorunda mı...?

Cinsellik yaşandıkça artan, yaşanmadıkça sönen bir duygudur.. Bir insanın hiç bir cinsel rahatsızlığı olmadan ömrünü cinsel deneyimler yaşamadan geçirmesi mümkündür..

Yada cinselliğe karşı his olarak soğuk olmasıda mümkündür...

Yada hayatında buna fırsat bulamaması, davası uğruna bu meselenin aklın bile gelmemesi de mümkündür....

Yada yine davası uğruna kendisini başka bir çok zevten mahrum bıraktığı gibi, bundan da mahrum bırakması mümkündür...

Dünyada bu tip insanlar var... Ama bunları anlıyamayacak derecede aciz olan insanlar da var malesef...

Sitelerde Paylaş

Derdiniz nedir?

Geroge Michaelde çok güzel eserler vermiştir.. ama Los Angeleste adi bir genel tuvalette bir herife oral seks yaparken basılmıştır..

Ne demek şimdi bu eşcinsel insan geri zekalı mı? Dünyanın en iyi eser veren insanları eşcinseldir.. Eşcinsel birinin yolunda olmak size neden bu kadar koyuyor? Sonuçta oda bir insan..

Zavallım yanlış zamanda dünyaya gelmiş, gizli gizzli kimseye çaktırmadan eşcinselliğini yaşamış..

Ve sen hala bana SaİT in eşcinsel olmadığına dair kanıt getiremedin ve getiremeyeceksinde.. İşiniz baya zor...

Sitelerde Paylaş
Castro aferin sana

Senin zihnini konumalarını inspeketn beyluxeten biliyorum zaten.Aslında doğruyu hakkı kovalayan bir tarafın olduğunu düşünüyordum.ben dogmalarımı yıkmam veya yıkarım ama inan bana sen kafamda ki castroyu yerle bir ettin..

Senin düşüncen illegal

Said nursi ile ilgili atılan bu iddanın asılsız olduğunu sende gayet çok iyi biliyorsun.Merak etmeyin gerçekleri söylüyorsunuz diye size kimse tükürdüğünüzü yağlıyorsunuz deyip hor görmez..

Bediüzzamanın eşcinsel olması evlenmemesinden ise evlenmeyen herkezi eşcinsel ilan edelim olsun bitsin.

Homofobik diyoruz. Doğrudan eşcinsel, erkeklerle ilişkiye girmiş demiyoruz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...