Jump to content

SaiT in bilinç altında yatan gerçekler

Recommended Posts

Evet gayet güzel şimdi mohammedin mantığı ile bir mantık kuralım.

Mohammed hakkında ki tespitlerim şunlar

1-Eşcinsel bildiği said nursinin hayatında ki adamları derinlemesine araştırıyor eşcinselleri araştırmaya merakı var.

2-Sabah akşam duş almasını gerektirecek halleri var.

3-Çoğunluğunu erkeklerin oluşturduğu bir forumda çok fazla takılıyor ve ayrıca oranın kıdemlisi bir moderatör moderatörlerin online süreli bir hayli fazla olmazk zorundadır.

Hmm acaba mohammedte homofobik olabilir mi?

:lol:

Sana gelince İllegal peygamberin eşcinsel SaiT gibi hayatının erkeğini elbette sende bulacaksın.. Zira Nur evlerinde sabahtan akşaama erkek erkeğe takılmaktasınız.. Ayrıca Nur evlerinde ki erkekler sana yetmiyor ki sende çoğunluğu erkek olan bu foruma takılıyorsun.. Ha bu arada benden sana iş çıkmaz peygamberin SaiT gibi değilim.. Ben evliyim, askerde oğlum var.. sana iş çıkmaz sen nur evlerindekilerle takıl..

Bizler terleyince, yemek pişirince diğer insanları rahatsız etmemek için duş alan uygar insanlarken sizler ancak 31 çektikten sonra o da döt korkusuna banyoya girip dötünüzede su girsin diye orasını parmaklayan zavallı pagan putperestlersiniz.. Siz temizlenmek için değil putperest ibadet için yıkanıyorsunuz.. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 150
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sizin gibi pisliklerinde ancak boşalınca yıkanmak aklına geliyor.. Zavallılar sizi.. Döt korkunuz olmasa demek ki onuda yapacağınız yok.. Pislik içinde dolaşacaksınız.. 

Sanırım sen birde Müslüman değilsin, Muhammede Muho dediğine göre senin peygamberin eşcinsel Sait olmalı.. 

Yatak odasının kapısının önünde SaiT çağırırda sevişirim diye bekleşen, beklerkende amanda belki uyuyakalırım diye uyku açıcı hapları yutan Zübeyir in sevgilisi SaiT peygamberin senin..

bura benim anlamadığım nokta zübeyir mi saite çakıyor yoksa saitmi zübeyire çakıyor

Sitelerde Paylaş
Sana gelince İllegal peygamberin eşcinsel SaiT gibi hayatının erkeğini elbette sende bulacaksın.. Zira Nur evlerinde sabahtan akşaama erkek erkeğe takılmaktasınız.. Ayrıca Nur evlerinde ki erkekler sana yetmiyor ki sende çoğunluğu erkek olan bu foruma takılıyorsun.. Ha bu arada benden sana iş çıkmaz peygamberin SaiT gibi değilim.. Ben evliyim, askerde oğlum var.. sana iş çıkmaz sen nur evlerindekilerle takıl..

Bizler terleyince, yemek pişirince diğer insanları rahatsız etmemek için duş alan uygar insanlarken sizler ancak 31 çektikten sonra o da döt korkusuna banyoya girip dötünüzede su girsin diye orasını parmaklayan zavallı pagan putperestlersiniz.. Siz temizlenmek için değil putperest ibadet için yıkanıyorsunuz..

wooowww baya sinirlenmişiz neden yahu.

Şimdi öncelikle benim online sürem senin ki kadar çok değil.

Evli olabilirsin askerde oğlunda olabilir şimdi fatih ürek evlense delikanlımı olacak :lol:

Eşcinsellikle neden bu kadar ilgilisiniz?

Homofobik kavramını ben sizden işittim meraklı değilim böyle konulara siz ise baya bilgilisiniz baksanıza zübeyr abinin bir cümlesinden zübeyr abinin eşcinsel olduğunu anladınıız.

Bu tespitiniz çok ustaca.Bellki eşcisellik üzerinde bir ihtisas var.

Peki bu bilgi ve birikim ve profesyonellik nereden gelmektedir?

Mohammed zübeyr abinin eşcinsel olduğunu nasıl anladı?

Yoksa kendi hayatından bir kesitle benzeştide bu şekilde mi anladı?

Seni flash tv gece bültenine çıkartalım başlıkta şu

Zübeyr gündüzalp eşcinseldir dedi türkiye ayağa kalktı.

Kimsenin yıllardır farkedemediği akıllarına bile gelmeyen şeyi o nasıl şıp diye çözdü.

Ben eşcinseli 1000 km. den tanırım diyen ateistforum moderatörü flash tvde AZ sonra

:lol:

Sitelerde Paylaş

Yoo neden sinirleneyim ki..

Eşcinsel bir peygambere sahip olan sizsiniz..

Belli ki sizin SaiT in eşcinsel olmadığına dair elinizde buraya sunabileceğiniz bana saldırmaktan başka hiç bir şey yok..

Bu tavrınızı doğal karşılıyorum..

Cevap olmayınca sulandıracaksınız elbette..

Sitelerde Paylaş
Yoo neden sinirleneyim ki..

Eşcinsel bir peygambere sahip olan sizsiniz..

Belli ki sizin SaiT in eşcinsel olmadığına dair elinizde buraya sunabileceğiniz bana saldırmaktan başka hiç bir şey yok..

Bu tavrınızı doğal karşılıyorum..

Cevap olmayınca sulandıracaksınız elbette..

aaa yuh yuh oha

Eşcinsel olmadığına delil istiyor adamaa bak sen eşcinsel olduğuna delil verdin sanki..

Neyse bırakalı onun eşcinselliğini sizin bu konuda ki bilgi ve birikim nereden gelmektedir?

Bediüzzaman dışında evlenmeyen diğer evliyalarıda aynı katagoriye sokabilirmiyiz.

Hayrı eşcinsellik üzerine prof birini yakaladım sorularımı sorayım öğreneyim değilmi ama hani yarın öbür gün eşcinselin biri asılır çirkin bir durum.Sizin öğrettiklerinizle hocam artık bende eşcinseli 1000 kmden tanımak istiyorum.

Sitelerde Paylaş
aaa yuh yuh oha

Eşcinsel olmadığına delil istiyor adamaa bak sen eşcinsel olduğuna delil verdin sanki..

Neyse bırakalı onun eşcinselliğini sizin bu konuda ki bilgi ve birikim nereden gelmektedir?

Bediüzzaman dışında evlenmeyen diğer evliyalarıda aynı katagoriye sokabilirmiyiz.

Hayrı eşcinsellik üzerine prof birini yakaladım sorularımı sorayım öğreneyim değilmi ama hani yarın öbür gün eşcinselin biri asılır çirkin bir durum.Sizin öğrettiklerinizle hocam artık bende eşcinseli 1000 kmden tanımak istiyorum.

Eşcinseller başka bir dünyadan mı geliyor.Öyle bir kötüledinizki sizi yolda görseler eminim sizide eşcinsel yaparlar.Bu arada babanız da eşcinsel olabilir.Türkiye de sayenizde eşcinseller gizli yaşamaktadırlar.Unutma söylediklerine dikkat et.En yakının bile eşcinsel olabilir.Hatta o kadar kötülüyorsunki sanki üzerindeki eşcinsel özelliğini adres değiştirmek için başka yere yönlendiriyormuşun gibi geldi.Ayrıca bir eşcinsel in eşcinsel yanından ziyade insani özellikleriyle değerlendirmenizi tercih ederdim.

Sitelerde Paylaş
Eşcinseller başka bir dünyadan mı geliyor.Öyle bir kötüledinizki sizi yolda görseler eminim sizide eşcinsel yaparlar.Bu arada babanız da eşcinsel olabilir.Türkiye de sayenizde eşcinseller gizli yaşamaktadırlar.Unutma söylediklerine dikkat et.En yakının bile eşcinsel olabilir.Hatta o kadar kötülüyorsunki sanki üzerindeki eşcinsel özelliğini adres değiştirmek için başka yere yönlendiriyormuşun gibi geldi.Ayrıca bir eşcinsel in eşcinsel yanından ziyade insani özellikleriyle değerlendirmenizi tercih ederdim.

Aynı şeyi bediüzzamanı eşcinsellikle itham eden ve niyetide bu şekilde aşağılamak olan mohammedede söylemenizi bekliyorum

Sitelerde Paylaş
aaa yuh yuh oha

Bu işler yok iftira atıyorsun, yok yuh artık diyerek geçiştirilmez..

Delilleri verdim ama körsün sen..

Bak tekrar yazıyorum..

1-SaiT azılı bir kadın düşmanıdır.

2-SaiT e göre kadın azdırıcı bir mahlukattır.

3-Hayatı boyunca SaiT in eline kadın eli değmemiştir.

4-İslamda sünnet ve erkekliğin sembolü olan sakal bırakmaya karşıdır.. 

5- Hayatı boyunca evlenmemiş, evlenmeyi bırakın bir kadını arzuladığına dair tek bir söz etmemiştir.

6- Sait bir doktora beni kara sevdadan kurtaracak bir ilacınız var mı diyen bir erkeği gece, gündüz ölene kadar yanından ayırmamıştır. 

7- Sait evlenmemesine sebep olarak Hırıstiyan papazların söylevinin tıpa tıp aynı söylevi çekmiştir.. Oysa İslam dininde ruhbanlık yoktur.. Aynı şekilde argümanları ile kendini Muhammedle bir tutmuş ama aynı Muhammed evlilikten geri kalmamıştır.. 

8- Evlenmemesi hakkında yaptığı açıklamalar Fatih Üreğin yaptığı açıklamalar gibidir...

9- Sait in yatak odasının önünde köpek gibi kıvrılıp yatan erkek vardır..

10- Aynı şahıs SaiT le aynı hapishanede yatmak için kendini ihbar etmiştir..

11- Yine bu şahıs erken tahliyesine SaiT hala hapiste olduğu için itiraz etmiştir. 

12- Sait in yatak odasının kapısında köpekler gibi yatan adam, Sait uyanırda ben uyuyor olurum diye uyku açıcı ilaçlar içmiştir..

Bu bilgi birikimi sizin sitelerinizde yazdıklarınızdan gelmektedir..  Öyle bizde boşa sallamak yok.. Yukarıda ne yazdıysam hepsi sizlerin sitelerinizde yer alan yazılardandır..

Sen eşcinseli 1000 km den tanımak istiyorsan Sait in hayatına bak.. Başka şeye gerek yok...

Sitelerde Paylaş

Eşcinsellik kötü bir şey değil.. Bana göre doğanın kendi içinde ki dengesi ve doğuştan gelmektedir.. Herkes eşşcinsel olabilirdi.. Benim eşcinsellerle sorunum yok.. Eşcinsellerle sorunu olan teistler.. İki yüzlüler.. Ben eşcinsellikle değil iki yüzlülü davrananlara karşıyım.. Tıpkı Sait gibi.. adam bariz eşcinsel.. Kendi inancına göre eşcinsellik cehennemlik.. Uzatmaya gerek yok.. Hüseyin Üzmez in iki yüzlülüğü ile Saitin ki aynı..

Burada eşcinselliğimi kabul etmiş hiç kimse hakkında tek bir söz, kötülediğim yazı bulamazsınız.. Sözüm iki yüzlülere.. Gerçek ibnelere.. Tıpkı Sait, Faith Ürek gibilere.. Malum Fatih Ürekte eşcinselliğini kabul etmez, evlenmeme sebebini kendine layık kız bulamadığı için der.. SaitT le benzer reddiyedeler..

Sitelerde Paylaş
Sizin gibi pisliklerinde ancak boşalınca yıkanmak aklına geliyor.. Zavallılar sizi.. Döt korkunuz olmasa demek ki onuda yapacağınız yok.. Pislik içinde dolaşacaksınız.. 

Senin gibi mallarında sevgi,aşk denildiği vakit hemen o beyin olarak kullandığı penisi aklına geliyor.... Sadece bu saçma topic bile cinsellik adına ne kadar sıkıntılar çektiğinin kanıtıdır.. Ama İllegale hak veriyorum.. Aslında bu konuya yoğunlaşmak gerek.. Belki küçükken kendisini nurcu olarak tanıtmış birisi tarafından fena şekilde düzülmüş olabilirsin.. Bak buda güzel bir iddia... <_<<_< Vaktim olursa bu olasılık üzere bir tez hazırlarım... :acute:

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, bu Sait de İ..e olabilir, neden bu kadar kızıyorsunuz? Hepiniz Fatih Ürek ya da Kuşum Aydın programlarını seyredip sorun çıkartmıyorsunuz. Sizin hanımlar da bu programları zevkle seyrediyor. Belki Said ile Zübeyir "abi" arasında da böyle bir ilişki vardır, ne diye habire problem yaratıyorsunuz??

Sitelerde Paylaş

Nur dini mensubu arkadaşlar ,

Tartışma kaçıncı sayfasına ulaşmış,başından beri konuyu açan arkadaşa saldırıyorsunuz ama hala " üstad gençliğinde şu bayanı sevmiştir ama alamamıştır,şu bayanla görülmüştür,şu bayanla mektuplaşmıştır,sözlenmiştir,nişanlanmıştır ,evlenmiştir diyemiyorsunuz "

Haa bir de üstüne onu savunmak için akla ziyan hadisler bulup getiriyorsunuz ,neymiş;

“İki yüz senesinden sonra insanların en hayırlısı, zevcesi ve evladı olmamakla yükü hafif olanıdır"(ihya, 2/24)(bk. Zeynul-Irakî, Tahricu Ahadisi'l-İhya, -ihya ile birlikte-a.g.y).MIŞŞŞŞŞŞŞŞ

Peki arkadaşlar bunu diyen muhammed zinanın haram olduğunu bilmiyor mu ? Ya tüm müslümanlar en hayırlı olmak için bu hadise uysalardı ? Müslümanlar nasıl üreyecekti,nasıl cinsel ihtiyaçlarını göreceklerdi ? Zina ayetle haram,evlenmemek hadisle daha muteber ve hayırlı,eşcinsellik (erkek için ) ayetle haram..E ne olacak hatunlar lezbiyen ilişkiye girecek erkekler ömür boyu otsbir çekecek ..Bu mudur çözümünüz ?

Sitelerde Paylaş

Sait'i bilemem,görmedim,pek tanımam ama ben Fetullah'ın hareketlerinden çok şüpleyim,zırıl zırıl ağlamalar,kıvırtlan el kol hareketleri,böyle bir cilveli tavırlar falan,ayrıca ne hikmetse onda da sakal yok

Sitelerde Paylaş

Bem heteroseksüelim ve bu zırıl zırl ağlaşan i..lerden iğreniyorum ama bu homofobik olduğum anlamına gelmez. Benim homoseksüel arkadaşlarım var ve onlara saygı duyuyorum ama bu fetoseksüel, ne olduğu belirsiz garip yaratıklardan iğreniyorum. Herifin sümüklü mendiline tapan bu garip yaratıklar bence dünyada olabilecek en iğrenç yaratık türü.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...