Jump to content

İhanetin, hırsızlığın, hıyanetin belgesi.

Recommended Posts

Werderbremen,

Tıpkı Arap'ın putu gibi, ne yerde, ne gökte olan, işine geldiği zaman her sofradan otlanabilmek için, ne müslüman, ne ateist, deist, nede panteist olan, kıvırist dansöz;

Her ne kadar sen ne halt olduğunu yazacağına ne olmadığının listesini yazsanda; senin ne olduğun belli oldu. Sen İslam'ın "nasıl olsa İslamda ölmeden önce tövbekar olmak var" anlayışına dayanan kıvırizm mezhebindensin.

Dümbeleği çala çala, yoruldu bileklerim ama sen kıvırmaktan yorulmadın. Eğer sana aşağıda sorduklarıma cevap vermezsen bu sana son mesajım. Git bir darbukatör bul, o çalsın sen oyna.

Sorular burada. Al kopyala, doldur, gönder.

1-) ...... birliğinde görev yapan, ....... isimli şahısın, ....... adındaki eşi türbanlıdır.

2-) ...... birliğinde görev yapan, ....... isimli şahıs, mesai saatlerinde olmasa bile, her gün mutlaka namazını kılıyor.

3-) ...... birliğinde görev yapan, ....... isimli şahıs, askerleri toplu halde cuma namazına götürüyor.

Bu noktalı yerleri mertce doldurup, satırları bozmadan, oynamadan zıplamadan, kem küm yapmadan, bana göndermediğin sürece, benden cevap filan bekleme. İşimiz var, gücümüz var.

"Başları derde girer diye isim veremiyorum" bahanesine de yatma sakın. Çünkü hem bunları iddia edip hem de böyle şeylerin TSK'da serbest olduğunu söyleyen sensin . Serbestse başları derde girmez.

Güle güle.

tarihinde Notamatik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hala anlayabilmiş değilim kabul etmemekte insan hürdür ama yok demek yalandan başka bir şey değildir Hz Muhammedin yok tartışması saçmalamaktan başka bir şey olmadığını size yabancılar bile söyler alem söyler ay söyler herkes söyler kabul etmek istememek işte sorun orda.Görmek istemeyendenden başka kör yoktur.Bakın onun öğle arası uykusunu bile kendilerine örnek alıyor yabancı devletler sizlr kalkıp neyi tartışıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Hala anlayabilmiş değilim kabul etmemekte insan hürdür ama yok demek yalandan başka bir şey değildir Hz Muhammedin yok tartışması saçmalamaktan başka bir şey olmadığını size yabancılar bile söyler alem söyler ay söyler herkes söyler kabul etmek istememek işte sorun orda.Görmek istemeyendenden başka kör yoktur.Bakın onun öğle arası uykusunu bile kendilerine örnek alıyor yabancı devletler sizlr kalkıp neyi tartışıyorsunuz.

İyi de ..

Sana göre Muhammed neden yaşamıştır?

Hangi kaynağa göre bundan bu kadar emin olabiliyorsun?

Sitelerde Paylaş

Benim, bu memleketin halkı ile inançlı halkı ile pkk terör örgütünü ehven-i şer pozisyonuna getirecek, sonra da toptancı bir zihniyetle terör örgütü daha iyi diyebilecek bir cani ve hain ile çok fazla tartışacak bir şeyim olamaz.

Cevap yazmam diyor hain.. Yazma zaten..Zaten yazdığın cevap ta yok..

Bütün yaptığın ben ateistim ateistim diye çığırtkanlık yaparak popülist kıç yalayıcı tavırla, toptancı edayla kendin dışında herkesi hain ilan etmek.

Bir de kalkmış benden isim istiyor..İşim gücüm yok bir zamanlar elinde mezura ile kafatası ölçen faşistler gibi insan fişleyeceğim..

Ama onu vatansever! darbeciler iyi yapar, isimleri onlardan alacaksın, benden değil..

63109.jpg

Şimdi bana sen söyle..Hangisi vatan haini?

Teselli eden mi teselli edilen mi?

İnsanları yaftalamak bu kadar basit mi?

532019.jpg

İsim istemiştin..Al sana isim..Mezar taşından..

Ordudan ebedi ihraç edilmiş bir vatan hainin ismi..

Annesinin başı örtülü çünkü..

2688ata.jpg

Bu hainler ATAM ın huzurunda ne yapıyor?

Hain bunlar..Almayın Anıtkabire..

Daha fazla yazmanın gereği yok

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...