Jump to content

turkiye kimlerin elinde?

Recommended Posts

büyük fotografta recep tayyip erdoğanın yanındaki kişi Fidel Castrodur. onun için hep beraber diyoruzki: viva la tayyip :rolleyes:

evet benim de gözüme çarptı.. senle aynı şeyi düşünmüşüz nigga.. fidel'in arkasındaki kim? göremiyorum.. demek ki çok iyi saklanmış..

Sitelerde Paylaş

Türkiye bunların (biraz kabaca oldu galiba ama niyet önemli :-)) elinde değil, tam aksine, bunlar Türkiye'yi, 80 yıldır ülkeyi yöneten, bence halkı sömüren Lordlar'ın (içini kim nasıl doldurursa doldursun, hiç önemli değil, Wittgenstein'in, Tractatus'un önsözünde geçen, bir lafı vardır ya, "Bu kitabı belki de bir tek, içinde dilegelen düşünceleri -kendisi de zaten bir kez düşünmüş birisi anlayacak. - Bir öğretici kitap değil, böylece.", işte ben de böyle diyorum.) elinden almaya çalışıyorlar. Gelecekte ne yapacaklarını bilemem ama şimdilik yaptıkları fena değil ülke için. Dolayısıyla, biraz insaflı olmak gerek!..

Sitelerde Paylaş

Gerçekçi olmak her zaman faydalıdır.. Bir gerçek var ki milletimiz bu fotoğraflara veya bu fotoğraflardaki zihniyete karşı değil.. Herkes Recep Tayyip Erdoğan'ın geçmişte ne söylediğini, kimlerle yol arkadaşlığı yaptığını çok iyi biliyor.. Bu millet Erdoğan'dan çok daha fanatik dinci olan Erbakanı da başbakan yaptı.. O halde "millet bu fotoğrafları bilmiyor mu?" gibi sorular sormanın bir manası yok.. Biliyor ve bildiği için Erdoğana oy veriyorlar zaten...

Sitelerde Paylaş

Körlerle sağırlar birbirlerini ağırlar :rolleyes:

Ben bu adamın gerçekten samimi olduğuna inanmıyorum, neden derseniz, inanan bir kadın olarak şunu söyleyim. Bugün türban için ki türban cambaza bak cambaza oyununun bir parçasıdır, gerçekten inanan biri olarak inanan bir lider olsaydı zinayı suç kapsamından çıkarmazdı. Kocaları kendilerini aldattığı için ona oy veren inanan kadınlar şikayetçi bile olamayacak. Bence insanın çizgisinde sapma olmalalı, ama bu adam çok sapıyor ve bana hiç güven vermiyor... Ki ben müslüman bir kadınım.....

Selametle....

Sitelerde Paylaş
Recep Tayyip Erdoğan'ın gerçek bir müslüman olduğundan hiç şüphem yok...

Selam Cemil

İnanmıyorum buna neden dersen şu an devlet yönetimi onun elinde. Nasıl türban için mücadele ediyorsa o zaman zinayı kaldırmayacaktı suç olmaktan ve zina yapanları da kurana göre cezalandıracaktı kuran bunu emreder, yasaları bu şekilde düzenleyecekti. Ve diğer konuları da.... Sadece işine geleni yaptı diye lütfen gerçekleri görmezden gelmeyin. Benim şahsıyla ilgili bir meselem yoktur, müslümanım diyorsa değil de diyemem ama insanın savunduğu ile eylemi birbiriyle örtüşmüyorsa bir yerde sıkıntı var demektir değil mi?

Sitelerde Paylaş
Körlerle sağırlar birbirlerini ağırlar :rolleyes:

Ben bu adamın gerçekten samimi olduğuna inanmıyorum, neden derseniz, inanan bir kadın olarak şunu söyleyim. Bugün türban için ki türban cambaza bak cambaza oyununun bir parçasıdır, gerçekten inanan biri olarak inanan bir lider olsaydı zinayı suç kapsamından çıkarmazdı. Kocaları kendilerini aldattığı için ona oy veren inanan kadınlar şikayetçi bile olamayacak. Bence insanın çizgisinde sapma olmalalı, ama bu adam çok sapıyor ve bana hiç güven vermiyor... Ki ben müslüman bir kadınım.....

Selametle....

zina neden suç olsun ki? bu insanların özel hayatına, özel ilişkilerine müdahaledir. nasıl böyle birşeyi isteyebiliyorsunuz anlayamıyorum. ülkemde böyle insanlar olduktan sonra daha çok tayyipler görürüz biz.

Sitelerde Paylaş
zina neden suç olsun ki? bu insanların özel hayatına, özel ilişkilerine müdahaledir. nasıl böyle birşeyi isteyebiliyorsunuz anlayamıyorum. ülkemde böyle insanlar olduktan sonra daha çok tayyipler görürüz biz.

Sevgili Amazonta:

Sen yanlış anladın. Ben müslüman bir hanımım ve kurana dayalı konuşuyorum ve konumuz resimdeki zat-ı şahane (!). Şimdi bu adam inanan bir devlet lideri, inancından dolayı türban meselesi bugün gündemde. Ben de diyorum ki, kuranda zina suçtur ve cezası bellidir, o zaman bu adam dürüst ve güvenilirse dinini önde tuttuğunu savunuyorsa her tür şeyde dini gözeterek müdahele etmesi gerekir. Bunu anlatmak istiyorum, yoksa kimse kimsenin özel hayatının peşinde değil, herkes istediğiyle beraber olsun, sorumlusu kendisidir, ben karışmam... Sanırım açıklayıcı oldum...

Sitelerde Paylaş

anladım ne demek istediğini bergüzar, haklısın. ancak tayyip erdoğanın dediğin şeyleri yapacağından eminim. 2002'den beri toplumu bunlara hazırlamakla meşgul, yavaş yavaş gerçekleştirecektir. fakat bence dindarlar da kendisine güvenmemeli çünkü tayyip emirlerini ABD'den almaktadır. yani gün gelecek, sadece laikler değil, toplumun diğer kesimi de kendini istemediği olayların ortasında bulacak.

Sitelerde Paylaş
Sevgili Amazonta:

Sen yanlış anladın. Ben müslüman bir hanımım ve kurana dayalı konuşuyorum ve konumuz resimdeki zat-ı şahane (!). Şimdi bu adam inanan bir devlet lideri, inancından dolayı türban meselesi bugün gündemde. Ben de diyorum ki, kuranda zina suçtur ve cezası bellidir, o zaman bu adam dürüst ve güvenilirse dinini önde tuttuğunu savunuyorsa her tür şeyde dini gözeterek müdahele etmesi gerekir. Bunu anlatmak istiyorum, yoksa kimse kimsenin özel hayatının peşinde değil, herkes istediğiyle beraber olsun, sorumlusu kendisidir, ben karışmam... Sanırım açıklayıcı oldum...

Siz şeriata dayalı bir cezalandırma sistemi istiyorsunuz. Herhes ne yaparsa yapsın ama cezalandırma kurana dayandırılsın,demek istediğiniz bu.

Sitelerde Paylaş

bir yerde okumuştum.

okumuş ilim bilim sahibi bir abimiz bu soruya şöyle cevap veriyordu..

+ türkiyeyi sizce kimler yönetiyor ülke kimlere nelere emanet..

--türkiyeyi fettulah gülenin liderliğini yaptığı cemaatler ve bu cemaatlerden gelen amerikan uşakları yönetiyor..

+ spiker ^+%&/(())&%+^'!'^+'

spikerin dumur olması tabi doğal çünkü medya holding medyası..

patronların R.T.E. den nemalanması lazım..netekim nemalanıyorlarda..

R.T.E. nin medyaya sert çıktığına bakmayın..danışıklı dövüş..

bu yazıda kendi hatamı da buldum

hocaya yalnız ismi ile hitap etmişim..oysa şöyle demem gerekiyordu.

mesih fettullah gülen hoca efendi hazretleri (( S.A.S)) UMARIM ÇARPILMAM..nokta..

Sitelerde Paylaş
anladım ne demek istediğini bergüzar, haklısın. ancak tayyip erdoğanın dediğin şeyleri yapacağından eminim. 2002'den beri toplumu bunlara hazırlamakla meşgul, yavaş yavaş gerçekleştirecektir. fakat bence dindarlar da kendisine güvenmemeli çünkü tayyip emirlerini ABD'den almaktadır. yani gün gelecek, sadece laikler değil, toplumun diğer kesimi de kendini istemediği olayların ortasında bulacak.

Umarım öyle olmaz, çünkü ben inanan bir kadınım ancak kuranda başınızı örtün diye bir emir yok ve benim başım açık, yarın başıma ne gelir bunu bile bilemezken güvenemiyorum işte bu adama... Şeriat yanlısı filan değilim, sakın öyle anlamayın, ben her türlü inanca saygı duyan biriyim ama konu bu adam olunca kanım donuyor ne yapayım...Ve ABD işini çok iyi yürütüyor, ben bize kızıyorum, baksana şurda bazen birbirimize giriyoruz, bu ülkede yıllardır yaşayan biziz, bu topraklar bizim, bunlar bizi bize kırdırıyor, benim çırpınmam buna, nolur anlayın....

Siz şeriata dayalı bir cezalandırma sistemi istiyorsunuz. Herhes ne yaparsa yapsın ama cezalandırma kurana dayandırılsın,demek istediğiniz bu.

Kesinlikle hayır. Şöyle izah edeyim, kurana göre bir yaşantı hakim olursa ülkede, o zaman inan ne yolsuzlukluk kalır ne sefalet ne de cehalet. Her tür düşünce olur ve kuran yine der, senin dinin sana, benim dinim bana, kurana doğru bakmamak ve yukarıda saydığım nedenlerden ötürü ülke bugün bu halde....Şöyle düşünelim, kuranda ne der hırsızlık yapanın elini kes. Hadi bu ülkede uygula bu cezayı, bu sistemde bu cezayı uygularsan kuranın ruhuna terstir bu ceza. Nasıl uygularsın bu cezayı biliyormusun, insanlar kurana endeksli yaşarsa sosyal düzen anlamında, kurumlar üstüne düşeni tam yaparsa. Yoksa sen hülya avşar diye abidik gubidik birini çıkar, süsle püsle, dünyanın parasını birilerinin cebinden çek bir şekilde bu abidik gubidik kadını zengin et, sonra işsiz ekmek çaldı diye elini kes, yok ya.... Sanırım anlaşılmıştır....

bir yerde okumuştum.

okumuş ilim bilim sahibi bir abimiz bu soruya şöyle cevap veriyordu..

+ türkiyeyi sizce kimler yönetiyor ülke kimlere nelere emanet..

--türkiyeyi fettulah gülenin liderliğini yaptığı cemaatler ve bu cemaatlerden gelen amerikan uşakları yönetiyor..

+ spiker ^+%&/(())&%+^'!'^+'

spikerin dumur olması tabi doğal çünkü medya holding medyası..

patronların R.T.E. den nemalanması lazım..netekim nemalanıyorlarda..

R.T.E. nin medyaya sert çıktığına bakmayın..danışıklı dövüş..

bu yazıda kendi hatamı da buldum

hocaya yalnız ismi ile hitap etmişim..oysa şöyle demem gerekiyordu.

mesih fettullah gülen hoca efendi hazretleri (( S.A.S)) UMARIM ÇARPILMAM..nokta..

Korkma o çarpamaz, ama onu çarpan birgün çarpacak haberi yok, sam amcası bile kurtaramayacak onu....

tarihinde berguzar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Vatikan'daki liderinizde laikliğe karşı, vay sahtekar Papa.

Cutie, sana salaklığı zorla mı verdiler :blink:

koca kafali armut muslo, sen nerden biliyonda cutie nin katolik oldugunu agiz yapiyon?

senin o salak diyen dilini de alirim peygamberine monte ederim, hem nonos hem pedofil bi peygamberin olur

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...