Jump to content

Bayer Leverkusen-Galatasaray

Sizce Galatasaray turu geçer mi?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 145
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Macchiato;

Gs - Fb Türkiye kupası maçı var evet...Gs , Fb'yi eleyecek bana göre..Çünkü taraftarını çok üzdü...Kendini göstermek için oynayacaktır..

Fb'nin Türkiye Kupasını alması kıyamet alameti gibi birşey olsa gerek:P Küçük alamet.Büyük alamet UEFA'yı alması olur:))

Selam..

tarihinde herakles tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
erken soruyorsunuz sevgili mac...

sayın murtimuro engin bir öngörü değil son görüye sahip :) :)

saygılarımla

hayır başlık güncel olduğu için sanırım benim en son msjımı okuyunca leverkusen ile gs maçı var sandı,ben de leverkusen maçının geçtiğini unuttum neredeyse bugünmüş maç leverkusen-gs maçı ne olur diye yazacaktım ilk msjda

ben bugünki maçı soruyorum gs-fb maçını.

Sitelerde Paylaş
Macchiato;

Gs - Fb Türkiye kupası maçı var evet...Gs , Fb'yi eleyecek bana göre..Çünkü taraftarını çok üzdü...Kendini göstermek için oynayacaktır..

Fb'nin Türkiye Kupasını alması kıyamet alameti gibi birşey olsa gerek:P Küçük alamet.Büyük alamet UEFA'yı alması olur:))

Selam..

herakles buyuk konuşma istersen durumunuz içler acısı biz susalım futbol konuşşun yarın da size geçmiş olsun dileklerimi sunarım

selam :lol:

Sitelerde Paylaş

bildiğim tek şey bu kupayı gönlümün tek sultanı olan çemişgezek köy hizmetlerinin kazanamayacığıdır.. o kazanmadıktan sonra gerisi teferuattır benim için...

bu arada bayanlara yaş sorulmamıs gerektiği yönündeki temel bakış açımızı hatırlatmak isterim sayın herakles yakıştaramadım size :)

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
bildiğim tek şey bu kupayı gönlümün tek sultanı olan çemişgezek köy hizmetlerinin kazanamayacığıdır.. o kazanmadıktan sonra gerisi teferuattır benim için...

bu arada bayanlara yaş sorulmamıs gerektiği yönündeki temel bakış açımızı hatırlatmak isterim sayın herakles yakıştaramadım size :)

saygılarımla

a bak anlayışlı insan baska tşk ler sayın hallac

herakles herşey kupa deil kasımpasada bunun bir örnegi hatırlatırım :lol:

Sitelerde Paylaş
herakles herşey kupa deil kasımpasada bunun bir örnegi hatırlatırım

Olur böyle kazalar bu akşam aynı kaza olmayacak....9 saat sonra belli olur herşey..Türkiye Kupası'nı bir gün alacaksınız ama bu sene olmaz artık:P

Sitelerde Paylaş

abi takım tutmam şaka bir yana ama sevmediğin takım nedir diye soracak olursan her zaman alacağınız yanıt fenerdir...

sayın zeyyno fenerli ha...

yaşın kaç kız senin :) :) (Tabi bunu sayın zeyyno'nun engin hoşgörüsüne sığınarak söylüyorum.)

Fener denildiğinde kendimi kaybediyorum kusura bakmayın :)

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
abi takım tutmam şaka bir yana ama sevmediğin takım nedir diye soracak olursan her zaman alacağınız yanıt fenerdir...

sayın zeyyno fenerli ha...

yaşın kaç kız senin :) :) (Tabi bunu sayın zeyyno'nun engin hoşgörüsüne sığınarak söylüyorum.)

Fener denildiğinde kendimi kaybediyorum kusura bakmayın :)

saygılarımla

ya su fb ne alıp veremediginz var hayret birsey iştebasarılı kişiler her zaman kıskanılır fb olmak buyuk ayrıcalıktır

ve de herakles o kupayı bu gun biz alıcaz hiç beklemeyin

:lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...