Jump to content

Fettanullah ne geveliyor?

Recommended Posts

"Allah nurunu tamamlayacaktır. Siz istemesenizde"

Allah mı tamamlayacak Fethullah mı ??

Kimse merak etmesin fethullahın cemaati çıkara dayalıdır.

Yurtlarında kalan çocuklarda işlerinde çalışan adamlarda hepsi çıkarları doğrultusunda bu cemaattedir.

Çıkarlar ters döndümü fethullahı öyle bir alaşşağı ederlerki akıllara zarar ....

Sitelerde Paylaş
  • İleti 50
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İster beğenin ister beğenmeyin ancak birlik beraberlik ruhu sadece inanç ile tesis edilir. Bu her zaman her yerde böyledir. Başka şekillerde birlik beraberlik olsa bile geçici olmaya ve çökmeye mahkumdur. Yaşamaz yaşayamaz. Nurcuları nasıl değerlendirirseniz değerlendirin ben gördüm ki gerçekten çok güçlüler. Bu gücü inanca borçlular. Boşuna kendinizi üzüp durmayın. Bu tür hareketler hiç bir zaman bu ülkede tümüyle engellenememiştir. Çünkü insanlar inancı benimsiyor ve ondan nimetler buluyor. Hele bu saatten sonra yapacak pe birşey yok. Demokrasi varsa insanlar inanmak istediği gibi inanacak ve yaşayacak. Sizlerde istediğiniz gibi elbette. Özgürlüklere saygı gerek. Ben inanç ile modern yaşamı harmanlamaktan yanayım. Kimseyi inancı için suçlamam. İnançsızlığı içinde. Ama karşılıklı saygı şart. O olmazsa işler iyi olmaz sonra.

Sitelerde Paylaş
Hizbullahın ne ıslamla ne dınle alakası bıle yoktur.Kaldı kı bızım ıslama hizmet anlayışımızla onların ıslam anlayışı arasında yan yana bile getırılemeyecek derecede uçurum farkı vardır.Bize göre o ınsanların teröristten farkı yoktur.Ha PKK ha Hızbullah aynı şey.

e siz daha akıllısınız kaleyi içten fethetmeye çalışıyorsunuz belkı de haklısınız.zaten bir gün de bütün müslümanların birbirine sahip çıktığını görsem dişimi kırcam.yahu sız kim oluyorsunuz da onlar islam değil dıyorsunuz??ıslamı ben mı öğretıcem size onlar müslümanım dıyorsa size halt etmek düşer.

Sitelerde Paylaş
e siz daha akıllısınız kaleyi içten fethetmeye çalışıyorsunuz belkı de haklısınız.zaten bir gün de bütün müslümanların birbirine sahip çıktığını görsem dişimi kırcam.yahu sız kim oluyorsunuz da onlar islam değil dıyorsunuz??ıslamı ben mı öğretıcem size onlar müslümanım dıyorsa size halt etmek düşer.

Hani sizin şu bilinç altınıza yerleşmiş ve asla çıkaramadığınız islam modelı varya işte hızbullahçılar o modelın aynısı.Yani size göre muslumanlar terörist,barbar,gaddar,işkenceci,gözünü kırpmadan adam boğazlıyan....işte sızın ıslamcı anlayışınız.Bu yönüyle ateıstler ile hızbullahçılar arasında ortak bir yön var.Bu nedenlede bu adamlar tam size malzeme olacak nıtelıkte.Ama şu var ıslam bu değil daha doğrusu bunun adı ıslam değil.Ne kuranda ne allahın emırlerınde böyle bır canılık yok.Sizler gerçek manada muslumanları görmezden gelıp onların ıcraatlarını hiçe sayıp muslumanları karalamak adına onları örnek gösterıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
"Allah nurunu tamamlayacaktır. Siz istemesenizde"

Nurcu terörist abilerinden bir laf duymuşsun onu söyleyip duruyorsun. İnandığın arap putuna doğrudan hakaret içeren bu yazının ne derece boş olduğunun bile farkında değilsin. Yahu sizin allahınızın nuru amma da eksikmiş be. Milyarlarca yıl geçmiş hala tamamlayamamış garibim.

Sitelerde Paylaş
Sayın Hoca efendi durdurulamaz.

Ama sizin durdurmak için asla hayata geçiremeyeceğiniz , sadece planda kalacak planlarınız nelerdir , öğrenmek isterim

Hayata geçip geçmeyeceğini başın(ız)na gelene kadar anlayamayacaksınız bile zavallılar :lol:

Menderes te zamanında arkasına cahil cühela kitleyi alarak vatanıma sapık arap düzenini getirmeye niyetliydi, sonrası malum.

Sitelerde Paylaş
İster beğenin ister beğenmeyin ancak birlik beraberlik ruhu sadece inanç ile tesis edilir. Bu her zaman her yerde böyledir. Başka şekillerde birlik beraberlik olsa bile geçici olmaya ve çökmeye mahkumdur. Yaşamaz yaşayamaz. Nurcuları nasıl değerlendirirseniz değerlendirin ben gördüm ki gerçekten çok güçlüler. Bu gücü inanca borçlular. Boşuna kendinizi üzüp durmayın. Bu tür hareketler hiç bir zaman bu ülkede tümüyle engellenememiştir. Çünkü insanlar inancı benimsiyor ve ondan nimetler buluyor. Hele bu saatten sonra yapacak pe birşey yok. Demokrasi varsa insanlar inanmak istediği gibi inanacak ve yaşayacak. Sizlerde istediğiniz gibi elbette. Özgürlüklere saygı gerek. Ben inanç ile modern yaşamı harmanlamaktan yanayım. Kimseyi inancı için suçlamam. İnançsızlığı içinde. Ama karşılıklı saygı şart. O olmazsa işler iyi olmaz sonra.

Sakın hem de sakın bize demokrasi dersi vermeye kalkmayın. Demokrasiyi araç olarak kullananların her fırsatta laflarının arasına "demokrasi" sözcükleri serpiştirmeleri artık midemizi kaldırıyor. Bu ülkeye şeriat gelmesi durumunda (ki hiçbir zaman gelemeyecek) o "demokrasi aşığı" müslümanların ateistleri, dinsizleri hatta şeriatçı olmayan müslümanları nasıl kıtır kıtır doğramaya yeltenecekleri biz çok iyi biliyoruz. İran'da dünya bunu daha önce izledi.

Sitelerde Paylaş
Hoca efendının sözlerını yorumlamak sizlere mı düşmüş bre ateıstler.Yoksa tırstınızmı çığ gibi büyüyen bu cemaaten :lol:

Avatarından rengin belli ama bizim rengimizi de öğrenmen açısından şunu iyi bilmeni isterim ki bu vatanı arabın sapık, pis ve ilkel kanunlarına bırakacak değiliz. Amerika'da oturup ta vatanımı bir sülük gibi sömürmeye devam Nurcu Terör Örgütü'nün başı konumundaki Fetish adlı k*rdün mezarı bile olmayacak, tıpkı yolundan gittiği deli said-i kıro gibi.

Büyüyen, ABD'nin kucağına oturmakta kullandığınız yerinizdir, bunu da belirtmekte fayda var. Cahillikten güç alanlardan biz korkmayız. Günü geldiğinde bizim bir tanemiz sizin 100 tane koyuna yeter. Tek sorun o günün ne zaman geleceğidir. Umarım ki o kutlu gün çabuk gelir.

Sitelerde Paylaş
Avatarından rengin belli ama bizim rengimizi de öğrenmen açısından şunu iyi bilmeni isterim ki bu vatanı arabın sapık, pis ve ilkel kanunlarına bırakacak değiliz. Amerika'da oturup ta vatanımı bir sülük gibi sömürmeye devam Nurcu Terör Örgütü'nün başı konumundaki Fetish adlı k*rdün mezarı bile olmayacak, tıpkı yolundan gittiği deli said-i kıro gibi.

Büyüyen, ABD'nin kucağına oturmakta kullandığınız yerinizdir, bunu da belirtmekte fayda var. Cahillikten güç alanlardan biz korkmayız. Günü geldiğinde bizim bir tanemiz sizin 100 tane koyuna yeter. Tek sorun o günün ne zaman geleceğidir. Umarım ki o kutlu gün çabuk gelir.

Sen sözde türksün değilmi birde ımzana bunu kalın puntalarla işlemışsın.Bak canım kardeşim böyle ateıst forumlarda yada sağda solda ben türküm diye haykırmakla türk olunmuyor maalesef.Türksün ama içi boş türklerdensın.

Türkün dini islamdır önce buna bir sahip çıkta ne derece türk olduğunu bilelım.

İkincisi biz hem türklüğe hemde ıslama öyle hizmet edıyoruz kı dünyanın dört bir yanında taaa rusyadan tut da çine kadar her ülkede Türk İstıklal Marşımız okunuyor öğretılıyor okullarımızda bundan haberın varmı ? Bunu hangi ben türküm diyen topluluk becerebilmiş söylermısın.Bizler osmanlının torunlarıyız türk ısen önce ırkına sahip çık,sonra dinine sahip ol.İşte ınsanları böyle birbirine düşürmeye çalışıyor provakatörler asıl bu forumu amerıkalardan yönetenlere sorman gerek o soruları.Yapılan herşey ıslamı baltalamak ve yıkmak adınadır bu gün dinin elden gider yarın türklüğün elden gider.

Sitelerde Paylaş
o dediklerin hep vardı ve hep olacak. Ama dediklerimi iyi dinle "Allah nurunu tamamlayacaktır. Siz istemesenizde" ve gülüyorum

Fettullah'a "Allah" diyorlar artik..

Fettullah nurunu tamamlayacaktir. Ne olacak tamamlaninca? Hic, herkes Arap gibi yasayacak.

Sitelerde Paylaş

"Inanc ruhu" dedigin fasist sey ile ayakta kalmis ve guclu olan bir ulke goster bana gunumuzde.

Sitelerde Paylaş
Nurcu terörist abilerinden bir laf duymuşsun onu söyleyip duruyorsun. İnandığın arap putuna doğrudan hakaret içeren bu yazının ne derece boş olduğunun bile farkında değilsin. Yahu sizin allahınızın nuru amma da eksikmiş be. Milyarlarca yıl geçmiş hala tamamlayamamış garibim.

nurcu terörist abilerden değil ! kurandan duydum. Herşey hikmetle yavaş yavaş olacak sen üzme canını :)

Bir gün sende düşüneceksin tüm bu olanları ve üzüleceksin geçen boş senelerine konuştuklarından utanacak ve üzerini örtmeye çalışacaksın ama nafile ....

sonra tövbe etmek isteyeceksin fakat yüzün olmayacak .

Sitelerde Paylaş
Sakın hem de sakın bize demokrasi dersi vermeye kalkmayın. Demokrasiyi araç olarak kullananların her fırsatta laflarının arasına "demokrasi" sözcükleri serpiştirmeleri artık midemizi kaldırıyor. Bu ülkeye şeriat gelmesi durumunda (ki hiçbir zaman gelemeyecek) o "demokrasi aşığı" müslümanların ateistleri, dinsizleri hatta şeriatçı olmayan müslümanları nasıl kıtır kıtır doğramaya yeltenecekleri biz çok iyi biliyoruz. İran'da dünya bunu daha önce izledi.

kimse kimseyi kesmeyecek tamammı ! kafanızı işte böyle yıkıyorlar ! böyle düşman ediyorlar sizi ecdadınızın dünyayı titrettiği iman gücüne kavuşmanızı istemiyorlar akıllanın artık

"iranda bunu daha önce izlediler" demişsin bende derim ; birde tc. de izlesinler o zaman yavaş yavaş

Sitelerde Paylaş
sen kendi tarihini bilmiyorsun üzgünüm !

"Inanc ruhu" dedigin fasist sey ile ayakta kalmis ve guclu olan bir ulke goster bana gunumuzde.

Tum teokratik (inanca bagli) imparatorluklar senin de dedigin gibi tarihte kalmistir.

Tarihi bilmeye gelince, benim kadar Turk tarihini yerli ve yabanci kaynaklardan okudugunu hic sanmiyorum.

tarihinde Yer Su tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Tum teokratik (inanca bagli) imparatorluklar senin de dedigin gibi tarihte kalmistir.

Tarihi bilmeye gelince, benim kadar Turk tarihini yerli ve yabanci kaynaklardan okudugunu hic sanmiyorum.

nerden biliyorsun beni tanıyormusun ? nasıl kendinden bu kadar eminsin ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...