Jump to content

Arap şovenizmi ne akıllar üretiyor.

Recommended Posts

Adam şovenistlik yapıyorsa Allah bilir...Ve karşılığınıda alır...vesselam...

Sen altına sıçan bir adamı görsen şöyle yorumlarsın onun altına sıçtığını Allah bilir dersin...Ve karşılığınıda rahatlayarak alır dersin..Paranoyak bir hal seninkisi.

Bu ve bu tip rivayetleri kendi yorumlarıyla destekleyen bir yazı ile bir adam var meydanda...Sen Allah'a sorabilirsin ne yaptığını o bilir ya..Ben o adamın yazdığında gördüğümü yorumluyorum..Niyeti filan umrumda değil..Yazıdaki mantık ve sözler, Arapçayı övmekten başka amaç taşımıyor..

Sanırım sen Allah yoktur diyen bir adamı da Allah bilir diye nitelersin kimbilir adam kafasında başka birşey kuruyordur..İyide kafasında kurduğundan banane ben eyleme söze bakıyorum..

Selam...

tarihinde herakles tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Herakles ne dediğini anlıyorum ama sen galiba beni anlamıyorsun...Adam rivayetlerden yola çıkmış rivayetlerden...Bende sana diyorum ki cevap belliyken neden aynı şeyleri söylüyorsun..Hem bu adam gaziantepli yav...

Sizler zaten önce rivayetlere sonra hadislere en sonunda da kurana inanırsınız.

Sitelerde Paylaş
ben arapça bilmem cennette türkçe veya en azından ingilizce ek diller olsa olmaz mı :) hurilerle nasıl iletişim kuracaz sonra.

Düşündüğün şeye bak bilader. Sen bırak hurileri, olsan olsan zebanilerle muhatap olursun. Zaten senin veya benzerlerinin dilinizdende anlasa anlasa onlar anlar. İletişim sorunu olmaz. Sen kafanı böyle şeylerle üzme. Bak keyfine şu fani dünyada. Namazdı niyazdı müslümandı hristiyandı ne üzüyon kendini. Bidahamı gelicen dünyaya.

Sitelerde Paylaş
Düşündüğün şeye bak bilader. Sen bırak hurileri, olsan olsan zebanilerle muhatap olursun. Zaten senin veya benzerlerinin dilinizdende anlasa anlasa onlar anlar. İletişim sorunu olmaz. Sen kafanı böyle şeylerle üzme. Bak keyfine şu fani dünyada. Namazdı niyazdı müslümandı hristiyandı ne üzüyon kendini. Bidahamı gelicen dünyaya.

yaa bak arkadaş bu konuda tez hazırlamış gitmiş gözlem yapmış bizzat zebanilerle konuşmuş dimi ama sen boşveer..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...