Jump to content

mecliste ıngılızce konusması anayasaya aykırı degılmı

Recommended Posts

daha 2. 3. mesajımda ırkçılıkla suçlanacağımı da yazmıştım.. bi kerede yanılsam ah bi yanılsam..

eksık oldu senı ırkcılıkla suclamadım

orda belırtmelıydım kusura bakma

konu hakkında duzgun bır sekılde dusuncenı belırttıgın ıcınde sagol

tarihinde seyit_rıza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bıldıgınız uzere ahmet turk meclıste kurtce bır konusma yaptı

buna ıhemen hemen butun sıyası partıler karsı cıkmıstı

karsı cıkmasının sebebı ıse meclıste sadece turkce konusulmasıydı

obama ıngılızce konustu eeeee sımdı ne olacak

O yasanın formülüzasyonu yaklaşık olarak şöyledir: Mecliste Türkiye Cumhuriyeti Meclisince tanınmış devletlerin resmi dilleri dışında konuşma yapmak yasaktır.

Sitelerde Paylaş
O yasanın formülüzasyonu yaklaşık olarak şöyledir: Mecliste Türkiye Cumhuriyeti Meclisince tanınmış devletlerin resmi dilleri dışında konuşma yapmak yasaktır.

meclıste turkce dısında hıcbır dıl konusulamazın acılımı mı

hıcbır

Sitelerde Paylaş
Gerizekalı olduğun için daha açık anlatayım meclis üyelerinin Türkçe konuşması gerek meclis üyesi olmayanların değil

elin pezevengine özgürlük kendi öz vatandaşına yasak. gerçekten dahiyane.

tarihinde keyy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

elin pezevengini tanı. kendi vatandaşını tanıma. göt yalamaktan zevk mi alıyorsunuz siz arkadaşım?

Sitelerde Paylaş
elin pezevengine özgürlük kendi öz vatandaşına yasak. gerçekten dahiyane.

Bende senin gibi düşünüyorum keyy herkes dilini konuşabilmeli ama seyit rıza gibi adamların bunu kendi milliyetçiliklerine alet etmelerinden hoşlanmıyorum.

Sitelerde Paylaş
elin pezevengini tanı. kendi vatandaşını tanıma. göt yalamaktan zevk mi alıyorsunuz siz.

Hahh, al bir dingil daha zıpladı. Ulan ben yapılanın doğru bir şey olduğunu söyledim mi dingil? Ben yapılanın yasal dayanağını ortaya koydum.

Sitelerde Paylaş
elin pezevengini tanı. kendi vatandaşını tanıma. göt yalamaktan zevk mi alıyorsunuz siz arkadaşım?

arkadaş sen o laftan başka laf bilmez misin????amerıkanın kıçını yalayanlar içinde bol miktarda kürt var for example ahmet türk. herif şikayet ettı tc yi yine obamaya.

Sitelerde Paylaş

oncelıkle burda sol kavramını tartısmıyoruz kımın ne kadar sol olduguda ortadadır

kodoman arkadas bunu yazarken belkı haklı olabılır

''Mecliste meclis tarafından tanınmış devletlerin resmi dilleri dışında hiç bir dil konuşulamazın açılımı''

ama ben tanınan devletler meclıste kendı dıllerıyle konusabılır seklınde bır yasaya rastlamadım eger oyle bır yasa varsa ozur dılerım verdıgım rahatsızlıktan dolayı

Sitelerde Paylaş
Hahh, al bir dingil daha zıpladı. Ulan ben yapılanın doğru bir şey olduğunu söyledim mi dingil? Ben yapılanın yasal dayanağını ortaya koydum.

ben de büzüğünden yasal zemin uydurma dedim dingil herif

ahmet türkün konuşması siyasi patiler kanunun 81. maddesi kapsamnda ele alındı. o maddeyi oku. her gördüğün şeye de hoplamayıver

Sitelerde Paylaş
ben de büzüğünden yasal zemin uydurma dedim dingil herif

Kaydıran kim ben miyim, yoksa kıvıran sen misin?

ahmet türkün konuşması siyasi patiler kanunun 81. maddesi kapsamnda ele alındı. o meddeyi oku.

Ahmet Türk'ün konuşması o kapsamda yasaya aykırı bulundu, Obama'nın konuşması ise sözünü ettiğim yasa kapsamında uygun görüldü.

her gördüğün şeye de hoplama.

Zıplamaya pek heveslisiniz anlaşılan?

Sitelerde Paylaş
yasal dayanagı yanlıs koydun yasalar yoruma acık degıldır

Yoruma açık olmaması için çaba sarfedilir ama pratikte her zaman yoruma açıktır. Bu nedenle çeşitli kademe mahkemeler vardır. Bu nedenle hukuk maddelerini yorumlamak için akamedilerde okunur, mahkemelere çıkarsınız.

Ayrıca, bu sözleriniz konu dışı.

Sitelerde Paylaş
Yoruma açık olmaması için çaba sarfedilir ama pratikte her zaman yoruma açıktır. Bu nedenle çeşitli kademe mahkemeler vardır. Bu nedenle hukuk maddelerini yorumlamak için akamedilerde okunur, mahkemelere çıkarsınız.

Ayrıca, bu sözleriniz konu dışı.

konu dısı degıl bence ya neyse ben yasada tanınan ulkeler gelıp meclıste kendı dıllerınde konusma yapabılır seklınde bır yasaya ulasamadım

daha dogrusu ben meclıs dısındakı bırının meclıste konusma yapabılecegıne daır bır yasayada ulasamadım

Sitelerde Paylaş
bıldıgınız uzere ahmet turk meclıste kurtce bır konusma yaptı

buna ıhemen hemen butun sıyası partıler karsı cıkmıstı

karsı cıkmasının sebebı ıse meclıste sadece turkce konusulmasıydı

obama ıngılızce konustu eeeee sımdı ne olacak

ahmet türk türkçe biliyor bu nedenle mazereti yok..

obama türkçemi biliyor?

not:mecliste kürtçe konuşulmasına karşı değilim.niyet önemli.sıradan bir kürtle,ahmet türk aynı değil bu durumda.bu nedenle ahmet türk konuşamaz

neymiş ahmet türkün kaka niyeti?

çapulculuk,pkk yandaşlığı ve hainlik.

tarihinde antilaik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...