Jump to content

Venüs Projesi

Recommended Posts

Yahu insanlar senin ne mal olduğunu bildiklerinden seninle muhattap olmaktan kaçınıyor diye kendini haklı falan mı sanıyorsun? Ben ekonomi konusunu senden 10 kat daha iyi bildiğime eminim bu arada, sende bilginin kırıntısı yok. Düzenin ateisti ne demek? Yanlış gördüğün şey kapitalizm mi? Faiz mi? Ekonomik kriz neden çıktı ondan bile haberin yoktur senin, yanlışı görme yeteneği nerede sende.

Bu başlık benim babamın malı mı? Gelip yorum yapmak yasak mı? Yok işte gelip tartışan doğru düzgün. Hem sen kim oluyorsunda beni bir canavar gibi gösteriyorsun. Ben bu başlığa gelip yazı yazanlara hakaret edecek değilim herhalde. Başkalarının görüşlerinide insan merak ediyor. Ama yok. Ekonomik krizin çıkış sebepleri konusunda seninle uzlaşmak zorunda olduğumu hiç sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş
Bu başlık benim babamın malı mı? Gelip yorum yapmak yasak mı? Yok işte gelip tartışan doğru düzgün. Hem sen kim oluyorsunda beni bir canavar gibi gösteriyorsun. Ben bu başlığa gelip yazı yazanlara hakaret edecek değilim herhalde. Başkalarının görüşlerinide insan merak ediyor. Ama yok. Ekonomik krizin çıkış sebepleri konusunda seninle uzlaşmak zorunda olduğumu hiç sanmıyorum.

Uzlaşmak zorundasın diyen mi var. Senin savunabilecek bir fikrin bile yok, sorun o. Ben bu venüs saçmalığı konusunda görüşlerimi defalarca dile getirdim, bunları bana 10 yaşında anlatsalardı belki etkilenirdim.

Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar bu polemiğe takılmayın.Astur rica etsem defalarca belirttiğin görüşlerini tekrar paylaşırmısın bizimle?

Elbette. Bu venüs projesi denen olay gerçekçilikten olabildiğince uzak bir masaldır, burada anlatılanların bırak günümüzü 100 yıl sonra bile cidden uygulanabileceğine inanmak saflıktır.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtop...ojesi&st=20

Bak burada da tartışıldı.

Sitelerde Paylaş

Astur arkadaşım okudum ve sizin buradaki düşünceyi anlayamadığınızı veya anlamak istemediğinizi gördüm.Bu konuda hiçbir mantıksızlık yok,seni anlıyorum bizler doğduğumuzdan beri bu sistemin içinde olduğumuz için biraz saçma geliyor fakat inan bana imkansız değil vede çok ama çok daha iyi bir hayat tarzı amaçlıyor...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...