Jump to content

ŞU ANDA NEDEN CANLILAR EVRİMLEŞMİYOR

Recommended Posts

• İleti 219
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

amazonta:isla'ya bak Eski Taş Çağı'nı tarihten sildi. insanların yaşadığı eski taş çağı 600.000 ile 10.000 arası bir dönemde sürmüş. kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz burada.

benim burda sivri dilli olduğum söyleniyor amazonta.çünkü bakıyorumki siz sivri dillerinizle islama hakaret ediyorsunuz bende öyle olmaya karar verdim. konuyla eski taş çağının ne alakası var anlamadım

Sitelerde Paylaş

evrimin bir sürü ispatı verken hatta bunun için uğraşmıyorlar bile sadece yeni bulguları izleyip araştırıp bilim için birşeyler yapıyorlar bütün bunlar hayal ürünü oluyor hiç görmediğiniz dokunmadığınız koklamadığınız tatmadığınız ve işitmediğiniz bişey hayal ürünü olmuyor öylemi ya siz gerçekten yalancısınız yada gerçekten çok şakacısınız

Sitelerde Paylaş
gene diyorum evrimi kanıtlayan en ufak bi delil bile yok arkadaşlar.bilimsel incelemeler sonunda böyle bi evrimin olmadığı anlaşılmıştır.

TEK KURTULUŞ YOLU İSLAMDIR

Hangi bilimsel verilermiş bunlar

Şimdi eminim bilimsel diye harun yahyanın saçmalıklarını getirir.

Sitelerde Paylaş

yo amerikadaki avrupadaki bilimadamlarının araştırmaları bi incele istersen. xislam. ha buarada ben başvurular kısmına yazı yazamıyorum ve nickimin Harun olarak değiştiilmesini istiyorum.şimdi diyiceksinizki harun yahya vs.hayır arkadaşlar harun benim ismimdir o bakımdan yani:)

Sitelerde Paylaş
yo amerikadaki avrupadaki bilimadamlarının araştırmaları bi incele istersen. xislam. ha buarada ben başvurular kısmına yazı yazamıyorum ve nickimin Harun olarak değiştiilmesini istiyorum.şimdi diyiceksinizki harun yahya vs.hayır arkadaşlar harun benim ismimdir o bakımdan yani:)

Ben inceledim ve tek birtane bilimsel birşey göremedim ama sen olduğunu iddia ediyorsan getirirsin o bilgileri yoksa sallamış olursun muhammed gibi.

Sitelerde Paylaş
gene diyorum evrimi kanıtlayan en ufak bi delil bile yok arkadaşlar.bilimsel incelemeler sonunda böyle bi evrimin olmadığı anlaşılmıştır.

Kaba organından sallıyosun anca...

Nerde o bilimsel boklar göster bakalım..

olmaldığı anlaşılmıştır ha? sen mi yaptın araştırmayı?

Peki ne olduğu anlaşılmış -- islamın hak din olduğumu?

şu saatten sonra evrimin çürütülmesi tamamen imkansızdır.Evrim birkaç soruya cevap veremedi diye yadsınamaz.

nitekim sen de basit dinin için benzer savunmada bulunmuşsun:

:okadarını bilemicem onu allah bilir.canlıların yaratış sıraları hakkında bilgim yok.

???

Evrim yoksa bile olmadığı kanıtlanamaz.Tıpkı tanrı gibi...

ancak evrim vardır ve sizin pembe msallarınız için artık çok geçtir.Bunlara inanmak ve savunmak aptallıktır...

Sitelerde Paylaş

Evrim TEORİSİ çürük ve kokuşmuş hatta hayali bir dal.. Sırtınız evrime dayıyanların hepsi hayal kırıklığına uğramaya mahkum; aslında kendileride biliyorlar Evrimleşmediklerini.. Ama inkarlarına bir kılıf arıyorlar.. Daha akıllı bir kısmı ise İnanmamak için sebebe ihtiyacım yok; bu benim tercihim diyor.. Bunlarda düşünmekten kaçıyorlar, sadece yaşamak istiyorlar; neticeye aldırmadan... Bunların ilacı zaman..

NiHiL Demiş ki;

"şu saatten sonra evrimin çürütülmesi tamamen imkansızdır.Evrim birkaç soruya cevap veremedi diye yadsınamaz."

Evrim hangi soruya cevap verebilmişki.. ?

Bana Evrim ile çözülmüş ve bilimselleştirilmiş 1 tek şey söyleyin.. Hepsi teori..

Ayrıca hep söylüyorum; Evrim asla bir yaradıcının olmadığına delil olamaz..

Sitelerde Paylaş
...

Ayrıca hep söylüyorum; Evrim asla bir yaradıcının olmadığına delil olamaz..

Olmayan bir şeyin olmadığına kanıt olarak ne gösterilebilir ki?

Allahın varlığına kanıt olarak getirebildiğiniz tek şey "kafam almıyor o zaman Allah var" mantığı.

"Kafanız almıyor" doğru, tamam. Ama bu Allahın varlığını kanıtlamaz.

Sadece "Kafanızın almadığını" kanıtlar.

.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...