Jump to content

İslamda Şeytan çıkarma, cin çağırma...

Recommended Posts

• İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

http://www.youtube.com/watch?v=XE0-OjBFiGM

bunuda şimdi gördüm dehşet

Yorumlar acayip, bu Youtubedeki Türklerin yorumlari beni resmen kopartiyor, birkere her videoda muhakakak bir küfür var, birde sakami ciddimi belli olmayan yorumlar varki insani kendinden aliyor.

Gülmek istedigimde youtube yorumlari okuyorum, süper :)

Sitelerde Paylaş

Adama cin çarpmış demedim zaten çok etkileyici

İlk videoda cinlerle nasıl muhabbet edildiğini gördünüz:)Sizde yapabilirsiniz amazonta mesela bu işe yatkın:)arkadaşlarını topla bi gece kuralları uygula kendi gözünle gör he bide bakarsın yakışıklı erkek bi cin gelir gönderirsin diğerlerini başbaşa hem değişiklik olur senin için:))

Cin:Bilimin açıklayamadığı varlık..

Sitelerde Paylaş

kabul ettiğinde tartışırız onu. youtube gibi yerlere konan videolara bakmam. kimin nasıl çektiği belli değil, üzerilerinde de bir sürü oynama yapılabilir. bilime bir sürü bok atıp da youtube'a güvenmek de çok ilginç.

Sitelerde Paylaş
Defalarca izledim elleri tek tek kontrol ettim cinle irtibata geçmişler hiçbir sahtekarlık yok

En sonunda ne konuştuklarına baktım dalga geçmiyolar.Alışmış oldukarı için ve kendilerine zarar vermedikleri için çok rahatlar.

http://www.youtube.com/watch?v=vdeFWMbSuyo

Arkadaşım sen buna inandın mı ?

Hiç güle kahkaha cin mi çağrılırmış ?

Ayrıca ordaki çocuklar parmaklarını fincana koymadan cin fincanı hareket ettiremiyor mu acaba ?

Sitelerde Paylaş

Cinler var ise bile:Semavi Dinlerde gectigi gibi .Bedenleri olmayan Gaz(dunamsiz atesten yaradilmis) türündeki varliklar olmasi lazim.

Yani bu sekildeki yaratiklar,herhangi bir Cismi itemezler ve herhangi bir Maddeye etki yapamazlar.

Bunlar düzmecedir.

Bende bir zamanlar 4 arkadasimla beraber Cin cagirmistim.Fincan ortalikta geziyordu.Birde Massa yerden 10 cm.kadar Havaya kalkip salaniyordu.

Fakat fincanin hareket etmesini saglayan orda Cin cagirmaktan anlayan ve sinirli titrek elleri olan kisiler.

Masayida Arkadasimin Masa altindaki Diziyle havaya kaldirdigina eminim.

Saygilar.

Sitelerde Paylaş

dinleri saolsun doğduklarında tertemiz olan bilinçleri cindi şeytandı melek ti allahtı gaipten gelenlerdi, olmayan yaratıklarla doldurulunca ömrü boyunca bunların varolduğuna inanıp onları hayatlarına dahil ederek yaşarlar..korkak tavuklar sürekli öbür dünya ve bu yaratıklariçin hayatlarını şekillendirirler onları zehirleyen efendilerinin kıçını yalayarak ibadet edip insanca değilde köle olarak kısacık yaşamlarının sona ermesini beklerler adına mukadderat takdiri ilahi diyerek olmayan şeyler adına yaşarlar kendileri için değil heppppsi allah için ona kavuşmak için hehe düşünmek diye bir meziyet yapmaya çalışmazlar onlar için düşünmek demek onu düşünmek demektir farklı bir durum olma ihtimali olamaz şartlanmışlar otomatiğe bağlanmış gibi ..itaatkar köleler..birde bu çarpıldığına inanılan kişilerin bünyelerinden onları çıkaran imam vardır, çarpılan bayan ise imam işi tek başına yapar hehe çeşitli erotik hareketlerle genelde kasıklarında işlem yaparlar..geçen sene bursada bir genç kızı hamile bıraktı bu şekilde bi pezevenk hoca nüsvettesi ve hocaya kızı anne babası kendi elleriyle götürüp teslim edip çıkmışlar kaz kafalı embesiller..devam edin..inanmaya

Sitelerde Paylaş

Selamlar

Biraz mantıklı konuşun arkadaşlar , birinci görüntüdeki fincanı o parmaklardan birisinin ittiğini düşünmek kocaman bir önyargıdır. İyi inceleyin hiçbir insan o hızla o fincanı tek parmağı ile hareket ettiremez , bunu yapsa da kapak gibi onun yaptıgı belli olur heleki o fincanla tek tek harflere giderek bir cümle asla kuramaz ,

Üşenmeyin bir tepsiye 29 tane harfi yazın alın elinze fincanı , bir cümle yazın bakalım da görelim , asla o hızla yazamasınız , bir de o işi birden fazla kişinin yaptığını düşünürsek bu imkansızdır , aynı anda aynı harfe aynı hızla gitmek imkansızdır

Sitelerde Paylaş

ben cinlere inanıyorum,

insan görünümünde bir sürü meşhur cin vardır.

Örneğin, President Bush, cinler aleminde baş cin olarak

tanınır. Bir de çömez cinler vardır, bir kısmı bizim başımızda

olmakla beraber dünyanın dört bir yanında baş cinin talimatlarını

uygularlar :D

Ayrıca aşağıdaki linkte belirtilen cinler de bilimsel olarak

açıklanmıştır. ;)

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=92

Sitelerde Paylaş
Selamlar

Biraz mantıklı konuşun arkadaşlar , birinci görüntüdeki fincanı o parmaklardan birisinin ittiğini düşünmek kocaman bir önyargıdır. İyi inceleyin hiçbir insan o hızla o fincanı tek parmağı ile hareket ettiremez , bunu yapsa da kapak gibi onun yaptıgı belli olur heleki o fincanla tek tek harflere giderek bir cümle asla kuramaz ,

Üşenmeyin bir tepsiye 29 tane harfi yazın alın elinze fincanı , bir cümle yazın bakalım da görelim , asla o hızla yazamasınız , bir de o işi birden fazla kişinin yaptığını düşünürsek bu imkansızdır , aynı anda aynı harfe aynı hızla gitmek imkansızdır

sen internete konmuş bir videoya nasıl böyle güvenebilyosun ki? film hilesi olma ihtimali o kadar yüksek ki. bu videolar tartışmaya bile değmez. internette her gördüğünüze inanmayın. çoğu yalandır.

tarihinde amazonta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Film hilesimi yahu onlarda bu işi yapacak yaptıracak kapasite varmı baksana tiplere:)

Hem o kadar uğraşsalar masraf yapsalar profesyonel olsalar gülmezler,dediğim gibi kendilerine bi zarar gelmeyince alışmışlar aynı şeyi sen yapsan sende alışırsın.

Bende senin kadar şüpheliydim gülmelerinden ciddiyetsiz tavırlarından,elleri tek tek inceledim defalarca en son kameranın karşısındaki kaldı onunda bi yerde parmağı kayınca (o sırada fincan hareket ediyodu)buraya koymaya karar verdim.

Birazdaha inceleyip düşünsem videonun hile olmadığına dair en az beş kanıt daha gösterebilirim.

Benim sana önerim vaktin vardır sende çağır,bunu ciddi olarak söylüyorum.

Ben uğraşmam bana faydaları olmaz hem yalancı onlar ama senin dünyan değişir onlarla konuşunca tabi körü körüne inkar etmiyorsan.

Sitelerde Paylaş
sen internete konmuş bir videoya nasıl böyle güvenebilyosun ki? film hilesi olma ihtimali o kadar yüksek ki. bu videolar tartışmaya bile değmez. internette her gördüğünüze inanmayın. çoğu yalandır.

o video bu konudaki ne ilk ne de son videodur. Elbette orada bir hile olabilir ama sadece orada.. Keza bu tür olaylar çoğu kişi tarafından da bilinir.. Her neyse ben orda cin var diye iddaa etmiyorum .. Diyorum ki ; öyle parmakla kişinin itmesi gibi saçma bir açıklama olamaz , bu tepki düşünmeyen lap diye atlayan insan tepkisidr.

" Aaa ne var bunda kendisi itiyo parmağıyla" :) bunun imkanı yok var diyen varsa yapsın , yapamaz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...