Jump to content

İslamda hayvan sevgisi

Recommended Posts

İnsanları sevmeyen bir`i hayvanı niye sevsin ki? Bu yazdığım müslümanlara ait değil, sevmeyen tüm insanlara aittir. dini,cinsi ,dili`nden aslı olmayarak. İslam`daki hayvan sevgisine geldiğimizde,doğru, hayvanları keseceklerine bir-birlerini kesseler şu garibim insanlar ne güzel olur,kurtarırlar kendilerinden <_<

Yok ya kendilerini de kesiyorlar. Sırf Cezayir'de 1990-2000 arası 200.000 kadar müslümanı kesti müslümanlar.

tarihinde legrandmensonge tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kur'an'da kuş sevgisi...

Neml Suresi

20-Süleyman kuşlara göz atıp yokladı ve şöyle dedi: "Hüdhüd?ü niçin göremiyorum? Yoksa kayıplara mı karıştı?"

21-"Bana apaçık bir delil getirmedikçe kesinlikle onu ağır bir şekilde cezalandıracağım, ya da kafasını keseceğim."

Bulduğun her hayvanın kafasının kesilmesi, insanların ise bol bol el-kol-bacaklarının çapraz kesilmesi, en yaygın söylemler...

Sitelerde Paylaş
Çatıda kesince daha bir sevap oluyor.Ev o hayvanın kanı ile yıkanıyor.Aynı pozisyonda müslümanları kesmek lazım ama ne yazık ki biyolojiye göre onlarda insan.Araya felsefe falan sokup hümanizmi zedelemeden müslüman kesme yolu bilen var mı?

Çatıda kesince Allaha daha yakın olduğun için daha sevap oluyor diye düşünmüşler herhalde. Oooof of.

sadeceta, sana şimdi Avrupa mezbahalarından bol bol resim getirirler. Bakalım o zaman ne diyebileceksin? Saf müslümanı oynayıp durma.

Sitelerde Paylaş

Dediğinizi yapmayan, size itaat etmeyen veya kaçan bir hayvana Kur'an hükümlerine göre ne yaparsınız?:

Neml Suresi

20-Süleyman kuşlara göz atıp yokladı ve şöyle dedi: "HüdhüdÜü niçin göremiyorum? Yoksa kayıplara mı karıştı?"

21-"Bana apaçık bir delil getirmedikçe kesinlikle onu ağır bir şekilde cezalandıracağım, ya da kafasını keseceğim."

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...