Jump to content

Günde kaç saat uyuyorsunuz?

Recommended Posts

• İleti 88
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza.Bu konuyla açılışı yapmak istiyorum allayın izniynen :)

Ben uykuyla çok fazla sorunları olan birisiyim.Bazı gün 3 saat,bazı gün de 15 saat uyku uyuyarak anormal bir grafik çizebiliyorum.Bu keşmekeş içinde kendimce yaptığım analiz ise gece uykusunun paha biçilemez olduğudur.Ama bir gerçek var ki,uyku insan hayatında önemli yer kaplayan bir hadise.Ayakta uyumamak şartıyla tabi :)

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Benim şöyle bir sorunum var,iki gün üst üste aynı saatte uyuyamıyorum.Uyuma ve uyanma saatlerim devamlı gecikiyor.Metabolizmam sanki 24 saat üzerinden değil de 27 saat üzerinden çalışıyor.Bu yüzden çoğu zaman gerekenden erken kalkmak zorunda kalıyorum ve günüm çok verimsiz geçiyor.

Sitelerde Paylaş

Metabolizmam sanki 24 saat üzerinden değil de 27 saat üzerinden çalışıyor.Bu yüzden çoğu zaman gerekenden erken kalkmak zorunda kalıyorum ve günüm çok verimsiz geçiyor.

Topitop bizim gördüğümüz senin metabolizma pek çalışmıyor özellikle beyin fonksiyonları işlev yapmıyor, acilen bir göster.

Sitelerde Paylaş

Bana laf sokmaya çalışacağına insan ve şempanze genlerini karşılaştıran videoya cevap ver.

İnsan ve şempanze karşılaştırmasına grek yok ki ?

Ban ben sana daha büyük bir sır vereyim :) Dünya üzerinde farklı bir genetik varsa sen onunla ilgili bir video basta millet izlesin. :)

Yahu biraz hakim olun okuduğunuz şeylere, bak yine metabolizman durdu.

Sitelerde Paylaş

İnsan ve şempanze karşılaştırmasına grek yok ki ?

Ban ben sana daha büyük bir sır vereyim :) Dünya üzerinde farklı bir genetik varsa sen onunla ilgili bir video basta millet izlesin. :)

Yahu biraz hakim olun okuduğunuz şeylere, bak yine metabolizman durdu.

Farklı bir genetik derken neyi kastediyorsun?

Sen demedin mi insan ve şempanzenin ortak atadan geldiğini gösteren bir kanıt yok diye?

Verdik işte sana kanıt,yaz cevabını.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...