Jump to content

Şeytan olsaydınız ne yapardınız ?

Recommended Posts

Şeytan olsaydım, beni sen yarattın, ben sana karşı geldim, sen bana lanet ettin; ama hala bana şans veriyor ve Dünya'ya gönderiyorsun bu ne biçim iş baba derdim.

O da bana şşşt sınav bunlar derdi.

Sonraki devreler malum çat çut köz sesleri...

Sitelerde Paylaş

şeytan olsaydım iddayı kazandığım için allahı meleklerin yanında madara ederdim.

ve eğer şeytan olsaydım insanın karşısında bende eğilmezdim zira şeytan idda ettiği gibi insandan güçlü.

Form değiştirip yılan kılığında cennete allahtan habersiz girebiliyor.İnsanları kandırabiliyor ve allaha kabadayılık taslayabiliyor sırf kendisini yarattı diye ona yalakalıkta yapmıyor delikanlı adammış vesselam:)

tarihinde BooKLeSS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ben şeytan olsaydım eğer, sonsuza kadar yanma korkusundan kötülük etmez, mutlaka af dilerdim tanrıdan...

ya siz ne yapardınız..

aklı başında bir varlık allahın gücünün sınırlarını bilip de onunla sidik yarıştıramaz.

yok eğer şeytan şuur sahibi değilse allahın onu cezalandırması adaletsizliktir.

islam daha burdan batmaktadır, kibir falan demek ayrı bir saçmalık.

çünkü hiç kimse sonsuza kadar kanırtılacağını bile bile allahla sidik yarıştırmaz.

biz nasıl allaha sövüyoruz peki?

çünkü bizim kanaatimiz allahın masal kahramanı olduğudur.

ama allahın meclisinde bulunup onun gücünün farkında olan biri ona karşı gelemez aklı varsa.

şeytanın varlığı bile islamı çöpe göndermeye kafi.

Sitelerde Paylaş
Ben şeytan olsaydım eğer, sonsuza kadar yanma korkusundan kötülük etmez, mutlaka af dilerdim tanrıdan...

ya siz ne yapardınız..

Ne yaparsan yap en iyisini yap demişler.

Ben şeytan olsam İslam diye bir din uydururdum.

Bunu da yaymak için hertürlü zalimliğin-hayvanlığın yapılmasını meşru kılardım.(Şehit-Cihad-Cariye-Ganimet )

Sonunda tanrı fikri ile uyuşmayan bir allah yaratmış olurdum ki

Eğer bu fantastik karakterler olsaydı şeytan işini başarmış olacaktı

Çünkü allah diye uydurulan tanrı figürü gelmiş geçmiş en aşşağılık efsanedir

Sitelerde Paylaş

Müslümanları her secdeye varışlarında osurtur, abdest namaz bırakmazdım. Kimse de ibadetini yapamamış olurdu, allah da böylece iddiayı kaybederdi.

Sonra sol elimi ortada delik kalacak şekilde yumar, sağ elimin ortasıyla da üzerine şak diye vurur "Nooldu lan dallama?" diye hareket çekerdim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...