Jump to content

Keşke hanım kızlarımızın hepsi sünnet olsa..

Recommended Posts

Yahu genel ırkçı ne demek? Yahudi ve Arapların ırken aşağı oldukları gibi garip bir inanş sahibiysen, onlara karşı ırkçılık yapıyorsan ırkçısındır, o kadar basit.

Sana da heil lieber Kamerad... :rolleyes:

hocam ben yolda gördüğüm yahudiye saldırmam,ama mason örgütüne saldırırım mesela,bi arabada saldırmam önyargısız,ama el kaide adamına girişirim mesela,bunu savunanlarada girişirim.

ben herhangi bir ırkın üstün olduğunu savunmuyorum,pisliklerin çoğu bu ırklardan çıktığı için onları aşağılıyorum,bu kadar.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 128
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mason "örgütü" ile ne derdin var? Masonlar örgüt değil, yasal dernek bu arada...HY sitelerinde her gördüğünüze inanmayın.

"Pisliklerin" çoğunun Arap ve Yahudi olduğunu ney dayandırıyorsun acaba? İmzanda sözünü kullandığın adam ve onun sapık ideolojisinn peşindekiler pisliğin en önde gidenleriydi mesela, ve ne Araptılar ne de Yahudi...

Sitelerde Paylaş
Mason "örgütü" ile ne derdin var? Masonlar örgüt değil, yasal dernek bu arada...HY sitelerinde her gördüğünüze inanmayın.

"Pisliklerin" çoğunun Arap ve Yahudi olduğunu ney dayandırıyorsun acaba? İmzanda sözünü kullandığın adam ve onun sapık ideolojisinn peşindekiler pisliğin en önde gidenleriydi mesela, ve ne Araptılar ne de Yahudi...

tarihi Tapınak Şövalyeleri'ne dayanır,Tapınak Şövalyeleri ile ilişkileri olan bu örgütü sevmem.

iki aptal ırkta şuan birbirini yiyor zaten bırakın gebertsinler birbirlerini.

Evet Adolf Hitler sapık ve pisliktir.

Sitelerde Paylaş

masonlar yahudi diye bunlara yuturmuslar bunlarda sazan gibi hura inaniyorllar

masonlar asli sovalye örgütleridir onlara uye olmak icin kiliseye aydat ödeme sarti vardir , 1 - 2 tane yahudilerinde belki vardir ama bu gizli kardesliklerin %99,9 hiristiyandir

osmanli ya masonlar ilk geldiklerinde arsiflerinde aynen yazarki masonlar hiristiyandir .

-

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...