Jump to content

Keşke hanım kızlarımızın hepsi sünnet olsa..

Recommended Posts

Kadınlar sana tam olarak ne dedi? Kocalarına birşey yapmanı m istediler de vah hallerine diyorsun?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 128
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ne yaptılar sadeceta? selam falan mı verdiler?

:D:D:D

Kesin apartman girişinde filan iyi akşamlar diyerek ahlaksız teklifi ima etmiştir o namuzsuz , iffetsiz karılar.

Sadeceta, yaş kaç abisi , 12-13 filan mı, yeni ergenlik döneminde filansındır umuyorum aksi taktirde bariz olarak cinsel olarak hasta ruhlu bir insansın ve acilen toplumdan soyutlanıp tedavi görmen lazım.

Sitelerde Paylaş

Kesin apartman girişinde filan iyi akşamlar diyerek ahlaksız teklifi ima etmiştir o namuzsuz , iffetsiz karılar.

Sadeceta, yaş kaç abisi , 12-13 filan mı, yeni ergenlik döneminde filansındır umuyorum aksi taktirde bariz olarak cinsel olarak hasta ruhlu bir insansın ve acilen toplumdan soyutlanıp tedavi görmen lazım.

hişt, lafını bil de konuş. sadeceta ki; mükemmel makaleleri yayınlanmış, dinlemeye doyulmaz konferanslar vermiş, eskinin atesi, şimdinin müslosu tuhaf bir yaşam formudur. onu toplumdan soyutlamak, bizi en az 20 yıl geri götürür...

Sitelerde Paylaş
şu anda oturduğum binada ister inanın ister inanmayın tam 5 kadından ahlaksız teklif aldım. Müslüman olmasam vay o kocaların haline ...

Bu çok önemli bir konu bunu es geçmeyelim,

Sn sadeceta, bu kadınlar size nasıl ahlaksız teklifte bulundu nerden böyle bir kanıya vardınız biraz açıklayın? Açık ve net olsun lütfen.

Eğer apartmanınızda 5 kadın böyle bir düşüncede ise sizin hanımınızda aynı düşüncede olma ihtimalide var yani apartmanınızda başka bir erkeğe ahlaksız teklif te bulunma ihtimali olabilir, bu durumda ne gibi önlem aldınız?

Sitelerde Paylaş
Bu çok önemli bir konu bunu es geçmeyelim,

Sn sadeceta, bu kadınlar size nasıl ahlaksız teklifte bulundu nerden böyle bir kanıya vardınız biraz açıklayın? Açık ve net olsun lütfen.

Eğer apartmanınızda 5 kadın böyle bir düşüncede ise sizin hanımınızda aynı düşüncede olma ihtimalide var yani apartmanınızda başka bir erkeğe ahlaksız teklif te bulunma ihtimali olabilir, bu durumda ne gibi önlem aldınız?

1 evli değilim yahu

2 allahtan korkan insan böyle bişi yapmaz

3 bu söylediğim apartman olayı sadece kendi içindeki rakamlar.

Sitelerde Paylaş

3yıl öncesine kadar içimdeki boşluğu bu tür ahlaksız şeylerle doldurmaya çalışıyordum. Ben, beni hala öyle zanneden insanlar tarafından açıkca tahrik ettiklerini söyledim.

yaş 26 ne var bunda

Sitelerde Paylaş
3yıl öncesine kadar içimdeki boşluğu bu tür ahlaksız şeylerle doldurmaya çalışıyordum. Ben, beni hala öyle zanneden insanlar tarafından açıkca tahrik ettiklerini söyledim.

yaş 26 ne var bunda

maşallah, benden bir iki yaş büyüksün ama

zamanında ne ate hem de ne ate imişsin.

bu yaşta hem de 3 sene evvel

nasıl konferenslar verebildin şaşmamak elde değil.

deha falan mısın sen acaba? :fool:

ayrıca;

sadeceata, ben var ya bir zamanlar ne kazanovaydım hem de kazanova.

konferanslar pardon çılgın seks partileri verirdim. :)

bu arada ben ateistim ama

evli barklı kadınlarla ilşkiye girecek kadar ahlaksız değilim.

ama sen d.t korkusu olmasa -sen ona allah korkusu de-

demek ki evli çocuklu demeyip atlayacaksın.

tarihinde murteddd tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
maşallah, benden bir iki yaş büyüksün ama

zamanında ne ate hem de ne ate imişsin.

bu yaşta hem de 3 sene evvel

nasıl konferenslar verebildin şaşmamak elde değil.

deha falan mısın sen acaba? :fool:

ayrıca;

bu arada ben ateistim ama

evli barklı kadınlarla ilşkiye girecek kadar ahlaksız değilim.

ama sen d.t korkusu olmasa -sen ona allah korkusu de-

demek ki evli çocuklu demeyip atlayacaksın.

sen ateist değilmişsin demekki !

ateistlik nedir onu öğren ondan sonra ateistlerden nefret edersin merak etme zaten

ateistler ahlakı kabul etmezler et ettir onlar için ....! anladınız sanırım

tarihinde sadeceta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kuran'da geçen ''Hırsızın elini kesin'' ifadesini nerelere bağlamışsınız yahu.. Yok Mühendis malzeme çalmışta, insanlar ölmüş..

Sormazlar mı, Kuran'ın yazıldığı dönemde bu tür binalar mı varmış?? Malzemesi çalınan binalar mı çökmüş??

1400 sene önce ne tür hırsızlıklar oluyordu, hiç mi düşünmüyorsunuz da gelmiş çöken binalara bağlamışsınız olayı..

Siz Ateistlerin söylediğini anlayamadığınız gibi, Kuranı da anlamıyorsunuz.. Zamanın şartlarını dahi değerlendirmekten acizsiniz..

Kızların sünneti için ise hiçbir şey söylemiyorum!!!

Sitelerde Paylaş
1 evli değilim yahu

2 allahtan korkan insan böyle bişi yapmaz

3 bu söylediğim apartman olayı sadece kendi içindeki rakamlar.

olum aslan yattıgı yerden bellı olur anladın sen onu

bu arada nedense herkes ahlaksız teklıf alır bu sanal ortamda hepsının bır fantezisi var

feriştah ın fantezilerine
benzer tarihinde seyit_rıza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bu pis yahudi geleneğidir erkek sünneti... Nasyonal Sosyalist'ler bu saçma gelenek ırkını yok edecekti ama yapamadı vicdanları izin vermedi bi kaç binle sınırlı kaldılar yazık oldu...Kluke kluke ya olacak iş değil ama ben onları affettim yerleri cehennettir.

Forumda bu ara ırkçı sapıklar eksik olmuyor. Hoşgeldin nazicik kardeşim... :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
Kuran'da geçen ''Hırsızın elini kesin'' ifadesini nerelere bağlamışsınız yahu.. Yok Mühendis malzeme çalmışta, insanlar ölmüş..

Sormazlar mı, Kuran'ın yazıldığı dönemde bu tür binalar mı varmış?? Malzemesi çalınan binalar mı çökmüş??

Evet konu iyice sapmış, biraz da ben saptırayım izninizle.

1999 depreminde Adapazarı'nın yarısı yıkıldı ama Veli Göçer'in yaptığı tek bina yoktu. Dönemin Refah partili olup da sonra AKP'ye geçen dini bütün müslüman belediye başkanı ise her 25-30 yılda bir 6'nın üzerinde deprem yaşayan bu kentte imar iznini 6 kata kadar çıkarmıştı, depremden 1 hafta önce de 7 kata izin çıkmıştı. Deprem sonrası Japon uzmanlar, binaların malzeme çalınmasından değil zemin sıvılaşmasından yıkıldığı, bu tip zeminlerde 2 kattan fazlasına izin vermenin cinayet olduğu konusunda rapor verdiler.

Başkan'a ne oldu derseniz, elbette eli falan kesilmedi, 2009 seçimlerinde yerini yeni bir dini bütün müslüman AKP'liye bıraktı.

Saygılar.

Sitelerde Paylaş
sen ateist değilmişsin demekki !

ateistlik nedir onu öğren ondan sonra ateistlerden nefret edersin merak etme zaten

ateistler ahlakı kabul etmezler et ettir onlar için ....! anladınız sanırım

hadi lan, kafasız.

ateist demek bir dine inamayan demektir.

ahlaksız demek değildir, kimden öğrendiysen seni fena keklemişler.

biz ne inananlar gördük.

Sitelerde Paylaş

Bunlar bir de allah bizi öyle böyle değil mükkemmel yarattı filan derler. Estetik cerrahiye karşı çıkarlar, allahın yaptığını bozmayın derler. İş sünnete gelince bu dediklerini hiç söylememiş gibi yok şöyle iyi bir uygulama yok böyle iyi bir uygulama demeye başlarlar. Dönüp hiç bakmazlar biz önceden böyle demiştik şimdi böyle diyoruz kendimizle çelişiyor muyuz diye.

tarihinde alpcakir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bunlar bir de allah bizi öyle böyle değil mükkemmel yarattı filan derler. Estetik cerrahiye karşı çıkarlar, allahın yaptığını bozmayın derler. İş sünnete gelince bu dediklerini hiç söylememiş gibi yok şöyle iyi bir uygulama yok böyle iyi bir uygulama demeye başlarlar. Dönüp hiç bakmazlar biz önceden böyle demiştik şimdi böyle diyoruz kendimizle çelişiyor muyuz diye.

aslında kapak olacak cevap bu,

ama benin hep söylediğim bir şey vardır:

teist demek birbirinin zıttı olan iki farklı önermeyi

aynı anda doğru sayabilen kişi demektir.

Sitelerde Paylaş
sadece yahudi arap ırkçısıyım genel ırkçı değilim bu arada sanada heill dostum :good:

Yahu genel ırkçı ne demek? Yahudi ve Arapların ırken aşağı oldukları gibi garip bir inanş sahibiysen, onlara karşı ırkçılık yapıyorsan ırkçısındır, o kadar basit.

Sana da heil lieber Kamerad... :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...