Jump to content

Atatürk'ü sevmiyorum yaşasın humeyni

Recommended Posts

Değerli ateistforum üyeleri, son zamanlarda facebook'ta dolaşan Fatih Altaylı'nın sunduğu bir programda iki türbanlı kaltak çıkmış Atatürk'ü sevmiyorum, Humeyni'yi çok seviyorum gibi zırvalara sık rastlar olduk. Artık iktidardan da yüz bularak gerçek emellerini dile getirip Atamıza dil uzatma cüretinde bulunan bu tip aşağılık maymunlar, sadece tek isteklerinin kamuda türban serbestisi olduğunu ve dinlerini özgürce yaşamak olduğunu söylüyorlar. Sanki dinini onlara yaşatmıyorlar... İlla bir çember sakallının 3. karısı olup grup fantezisine mi girmeleri gerekiyor anlamış değilim. Buysa dinde özgürlük gelsinler ben 4'er 4'er mutlu ederim onları...

Maalesef suç büyük oranda yine ailelerde, bu kızların -ki kendini ikinci sınıf yapan bir dinin savunucularılar- ya acilen resetlenip doğru yolu bulmaları gerekir ya da s.ktirsinler İrana gitsinler..

Unutmayalım; Türkiye Cumhuriyet'i şeyhler, dervişler, müridler memleketi olmayacaktır... Beğenmeyen varsa buyrun İran, buyrun tüm arap aleminin kapıları size sonuna kadar açık!!!

Sitelerde Paylaş
Değerli ateistforum üyeleri, son zamanlarda facebook'ta dolaşan Fatih Altaylı'nın sunduğu bir programda iki türbanlı kaltak çıkmış Atatürk'ü sevmiyorum, Humeyni'yi çok seviyorum gibi zırvalara sık rastlar olduk. Artık iktidardan da yüz bularak gerçek emellerini dile getirip Atamıza dil uzatma cüretinde bulunan bu tip aşağılık maymunlar, sadece tek isteklerinin kamuda türban serbestisi olduğunu ve dinlerini özgürce yaşamak olduğunu söylüyorlar. Sanki dinini onlara yaşatmıyorlar... İlla bir çember sakallının 3. karısı olup grup fantezisine mi girmeleri gerekiyor anlamış değilim. Buysa dinde özgürlük gelsinler ben 4'er 4'er mutlu ederim onları...

Maalesef suç büyük oranda yine ailelerde, bu kızların -ki kendini ikinci sınıf yapan bir dinin savunucularılar- ya acilen resetlenip doğru yolu bulmaları gerekir ya da s.ktirsinler İrana gitsinler..

Unutmayalım; Türkiye Cumhuriyet'i şeyhler, dervişler, müridler memleketi olmayacaktır... Beğenmeyen varsa buyrun İran, buyrun tüm arap aleminin kapıları size sonuna kadar açık!!!

Biraz sonra bazılarının çıkıp ''kimin memleketinden kimi kovuyorsun , benim dedem Çanakkale'de savaştı '' diyecekleri kesin .

Nedense bu ülkede en çok dinciler ile bölücülerin ( Kürtçüler ) dedeleri Çanakkale'de savaşmış , gel de şimdi kadere inanma !

Sitelerde Paylaş

arz ve talebin belirlediği bir dünyada kimilerine göre boş laflar bunlar.. alan memnun satan memnunsa kime neymiş bunlar... din gibi o kadar çok afyon var ki.. insanlar öyle şekillendiriliyor ki ve kendilerini o kadar özgür ve bilinçli sanıyorlar ki... birileri dünyayı fena halde kandırıyor ve aslında gören görüyor da beynine formatı yemişler için söylenecek bir söz bulunamıyor.. masonların anlayışları bile şudur.. milyarlarca insan.. hangi birini eğiteceksin, zekan hırsın ve kaabilyetin varsa hepsini formatla ve kendi istediğin dünyanı varet.. insanlık böyle de yaşar. firavunlar zamanında da yaşadı ve hala yaşıyorlar.. bir filim vardı Independence Day(kurtulul günü).. Herhalde günün birinde o filimdeki işgalci uzaylılardan farkımız kalmayacak daha güçlüleri bizi yok etmedikleri sürece :)

Sitelerde Paylaş

biz o ot kafalara çok sövdük zamanında.

kurtuluş savaşı,

sütçü imamın fransız askerlerinin peçesini kaldırmaya kalktığı nene hatunu korumak için

bir fransız askerini öldürmesiyle başlamıştır.

bunlar sıkmabaşın iddiaları.

inanmayan baksın vidyosuna.

bir de ingiliz egemenliğini şimdikine tercih ederim demişti oradaki sıkmabaş.

Sitelerde Paylaş

Atatürk , o dönemdeki Arab liderleri gibi hainlik yapmadi diye sevmiyorlardir ,

Atatürk Türk milletine dostunu düsmanini göztermistir , ve boynu bükük olan Türk milletine boynu dik olmasini öyretmistir ondan sevmiyo ola bilirler ,

Sitelerde Paylaş

Bu zibideler her zaman vardı, bunlar Tükçe konuşan ama Türk olmayan arap ajanlarıdır, elbet onlarda hakkettiği ni bulacaktır.

Türk milleti büyüktür, her nekadar %99 u müslüman olsada %98 i şaman geleneklerini devam ettirir. Buda bizim tam arap olamayacağımızın kanıtıdır. İşine gelmeyen zaten amerikaya gidiyor irana gitmiyor. O sıkma baş da amerikaya gitmiştir, buda onun kişiliksizliğinin göstergesidir, peygamberlerinin dediği gibi 2 keçini tos vurması kadar bile önemli değillerdir.

Ne mutlu Türküm diyene.

Esenlikler.

Sitelerde Paylaş

bazı insanlar bazı yasakları uygulaya bilmek için Atatürk adını kulanınca ,yani Atatürk üzerinden siyaset yapınca ,fatih altaylının programındaki gibi bazı cahil vatandaşlar Atatürkü yeterince tanımadıkları için Atatürü sevmiyorum diyebiliyor.tıpkı din baskısı ve dinin siyasete alet edilmesinin sonucu olarak bazı insanların dine inanmaması dini ret etmesi gibi

bunda şaşılacak birşey yok zaten o gerizekalı bayan Atatürkü neden sevmediğinide açıklıyor diyroki "bize karşı uygulanan yasaklar Atatürk ilkeleri doğrultusunda yapılıyor yani Atatürk ilkeleri bana baskı yapıyor neden Atatürkü seveyim" halbuk, baskı Atatürkten değil Atatürk üzerinden siyaset yapan statükoculardan geliyor.

Sitelerde Paylaş

dini siyasete alet eden rezil partiyi neden desteklıyosun madem??bu sorunun cevabını kıvırmadan verır misin? tek parti cart curt demeden.atatürk dekor unsuru değil tc 'nin kurucusu ve bu yüzden de put bezirganları ülkeyi ele geçirmek üzereyken elbette atatürk devrımlerıne daha fazla sarılıcaz.

tarihinde goddess tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bize yön gösterene bak.Senin gücün bize yön göstermeye yetermi? Yeterse hodri meydan buyur istediğin yönü göster.Ben klasik olarak yapılanı yapıp size yön göstermeyeceğim..

Sitelerde Paylaş
Bize yön gösterene bak.Senin gücün bize yön göstermeye yetermi? Yeterse hodri meydan buyur istediğin yönü göster.Ben klasik olarak yapılanı yapıp size yön göstermeyeceğim..

Daha demin Kürtleri Irak'a gönderiyordun şimdi birileri seni İran'a gönderiyor... :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
goddess

ben dini siyasete alet edenlerle ,Atatürkü siyasete alet edenleri aynı kefeye koyarım al birini vur ötekine

ikisinide yaptığı ya bilerek yada bilmeyerek değer verdikleri şeyleri yozlaştırmalarıdır,ama senin bunu anlamana pek ihtimal vermiyorum

ben de senın akpnin put bezirganı olduğunu ,o dini siyasete alet edenlerden olduğunu anlayacağını sanmam.

Sitelerde Paylaş

ne biçim nick la bu. anti laik laikliği istemediğini düşündürdüler sana değil mi?

cennete girecek allahın askerleri sizi

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...