Jump to content

Türkiye Kıbrıs'tan şartsız çekilsin

Recommended Posts

ne guzel dıyorsun kıbrısta ıkı devlet var

orada turkıyenın ne ısı var kktc ayrı bır devllet ıse tcnın ne ısı var orda

Kktc rumlardan ayrı bir devlettir, Türkiye'den değil . Sonuçta Kktc'yi Türkiye kendisi kurdu .

Sitelerde Paylaş
  • İleti 51
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ingilizler koruyucu melek oldukları için kalsınlar orada :D Belkim bi kenan devleti kurulur oralarda :)) Hem oradakiler Türkçe konuşan kıbrıs halkından ziyade Türktürler... acaba Türkiye boşuna mı yardım etti? Rumlar ne güzel kesiyorlardı.. Herhalde bu daha çok hoşunuza giderdi.. Demek 30-40 yıllık süreç içerisinde nankörlük bu hızla artıyorsa her şey boş...

Sitelerde Paylaş

o sözüm ona sosyalist gardaşlarım kime hizmet ettiklerinin farkında degiller

türkiyeyi değil ingiltereyi protesto etsinler

bugün o fuhuş kumar kara paradan şikayet eden sosyalistlerin altında mersedesler ingiliz bankalarında paraları var

şahsen türkiyenin elini eteğini kıbrıstan çekmesini bende isterim ama kıbrısı özgürleştirmek için değil bence türkiyemin askerine ve ekonomisine yazık!

kktc den cacık olmaz

zaten tayyip ve tayfasıda bunun farkında zamanla diyorum zamanla halledeceik gardaş!

Sitelerde Paylaş
o sözüm ona sosyalist gardaşlarım kime hizmet ettiklerinin farkında degiller

türkiyeyi değil ingiltereyi protesto etsinler

bugün o fuhuş kumar kara paradan şikayet eden sosyalistlerin altında mersedesler ingiliz bankalarında paraları var

şahsen türkiyenin elini eteğini kıbrıstan çekmesini bende isterim ama kıbrısı özgürleştirmek için değil bence türkiyemin askerine ve ekonomisine yazık!

kktc den cacık olmaz

zaten tayyip ve tayfasıda bunun farkında zamanla diyorum zamanla halledeceik gardaş!

1. Bu kıbrıslı Sosyalist partiyi hiç sevmem...

2. Kıbrıslı sosyalistler ingiltereyi protesto ediyorlar mı bilmiyorum ama Türkiyeli sosyalistler ingiltereyide hiç sevmez.. :lol:

3. Türkiye'nin Kıbrıs'tan Çekilmesini bende istiyorum..Halka bırakılsın hiç bir müdahale yapılmadan...İsterlerse gidip Ruandayla birleşssinler...Halkın iradesi kırılmamalıdır...

4. Sosyalistlerin altında mercedes görmedim pek...Görsemde ne olacak ki...Sosyalizm halkın fakirliginde eşitlenmesi degildir ki..

5. Kıbrıs'ın Birleşmesi Kaçınılmazdır...Sadece erteleniyor...Nasıl olacagı konusunda bekleyip görelim diyorum...

Sitelerde Paylaş

2. Kıbrıslı sosyalistler ingiltereyi protesto ediyorlar mı bilmiyorum ama Türkiyeli sosyalistler ingiltereyide hiç sevmez.. :lol:

3. Türkiye'nin Kıbrıs'tan Çekilmesini bende istiyorum..Halka bırakılsın hiç bir müdahale yapılmadan...İsterlerse gidip Ruandayla birleşssinler...Halkın iradesi kırılmamalıdır...

4. Sosyalistlerin altında mercedes görmedim pek...Görsemde ne olacak ki...Sosyalizm halkın fakirliginde eşitlenmesi degildir ki..

5. Kıbrıs'ın Birleşmesi Kaçınılmazdır...Sadece erteleniyor...Nasıl olacagı konusunda bekleyip görelim diyorum...

abı hıc bırseyden degıl barı bır kısım ınsan kurtulsun

Sitelerde Paylaş

hiç kıbrısa geldiniz mi bilmiyorum ancak

burada büyük çoğunluk solcu geçinir üç kuruşun kavgasını ederler milyarları götürürler

bunların hepsi terane türkiyenin kktcden cekilmesini isteyen kıbrıslılar kıbrısın daha da zenginleşmesini istedikleri için bunu dillendiriyorlar

sosyalizm bu işin kılıfı

burada asgari ücret bin ytl civarı

benim babam türkiye standardında kazanıyor ben burada kktc standardında harcıyorum

imanım gevredi anasını satayım, bu herifler hala doymuyor! nalet ossun kktcsine bea!

Sitelerde Paylaş
abı hıc bırseyden degıl barı bır kısım ınsan kurtulsun

Ver kurtul politikası var su lafa bak direk zaten benim malım gibi kurguluyor kafasında...Valla birileri kurtulacak ama kimlerin kurtulacagı konusunda emin degilim... :lol: :lol: Bugun kıbrıs'ı veren yarın güney doguyu verir seyit rıza seni anladım hadi hadi... :lol: :lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
Ver kurtul politikası var su lafa bak direk zaten benim malım gibi kurguluyor kafasında...Valla birileri kurtulacak ama kimlerin kurtulacagı konusunda emin degilim... :lol: :lol: Bugun kıbrıs'ı veren yarın güney doguyu verir seyit rıza seni anladım hadi hadi... :lol: :lol: :lol: :lol:

abı ben ne dıyorum sen ne dıyorsun :D :D

ben ıcerısındekı halk kurtulur demeye calısmıstım :D

Sitelerde Paylaş
hiç kıbrısa geldiniz mi bilmiyorum ancak

burada büyük çoğunluk solcu geçinir üç kuruşun kavgasını ederler milyarları götürürler

bunların hepsi terane türkiyenin kktcden cekilmesini isteyen kıbrıslılar kıbrısın daha da zenginleşmesini istedikleri için bunu dillendiriyorlar

sosyalizm bu işin kılıfı

burada asgari ücret bin ytl civarı

benim babam türkiye standardında kazanıyor ben burada kktc standardında harcıyorum

imanım gevredi anasını satayım, bu herifler hala doymuyor! nalet ossun kktcsine bea!

Kıbrıs'a hiç gitmedim ama üniversitede bir çok kıbrıslı tanıdım...Sosyalist partiyi sevmem derken bunu kastettim...Türkiyeli sosyalistlere pek benzemiyorlar...Rum kesimi ile birleşme isteklerinin en büyük etkeni ekonomiktir zaten ki kendileride bunu söylüyor...Rum kesimi ile birleşince abdevleti olacaklar ve gelirleri yükselecek diye düşünüyorlar....

Sitelerde Paylaş
abı ben ne dıyorum sen ne dıyorsun :D :D

ben ıcerısındekı halk kurtulur demeye calısmıstım :D

Şaka yapıyorum...Goddess söylemeden ben şaka yapayımda söyledigi sacmalıgın etkisi gecsin diye yaptım..... :lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...