Jump to content

''Üye X in yazılarını gösterme'' özelliği

Recommended Posts

Kimse üstüne alınmasın diye hiç bir ithamda bulunmadan, x rumuzlu üyenin iletilerini göstermeden atla gibi bir özellik olsun isterdim. Eğer yeterince kişi bu özelliği istiyorsa, site altyapısı uygunsa ve site işleyişi açısından sıkıntı yaratmayacaksa lütfen olsun böyle bir özellik....

Sitelerde Paylaş

O tarz bir uygulama var diye biliyorum. X üyesinin profil sayfasına girip seçeneklerden bu üyeyi görmezden gel seçeneğini işaretlediğinizde X üyesinin iletilerini görmemeniz lazım.

Sitelerde Paylaş
X rumuzlu üyenin yazılarını görmezden gelmek istiyorsan okuma.

Bu arada x ruzmulu üye için topic açıp o üyenin reklamını neden yapıyorsun?

Şaşkınlık mı, dalga mı geçiyorsunuz, yoksa anlayışınız mı kıt veyahut benim anlayışımda bir kıtlık varda ne demek istediğinizi mi anlamıyorum bilemedim. Lütfen mesajınızda iletmek istediğinizin yazdığınızın aynısı olmadığını bir ironi barındırdığını söyleyinde neyle muhattap olduğumu anlamaya çalışayım.

Sitelerde Paylaş
Şaşkınlık mı, dalga mı geçiyorsunuz, yoksa anlayışınız mı kıt veyahut benim anlayışımda bir kıtlık varda ne demek istediğinizi mi anlamıyorum bilemedim. Lütfen mesajınızda iletmek istediğinizin yazdığınızın aynısı olmadığını bir ironi barındırdığını söyleyinde neyle muhattap olduğumu anlamaya çalışayım.

Al sana bir hilkat garabeti daha.

Sitelerde Paylaş
O tarz bir uygulama var diye biliyorum. X üyesinin profil sayfasına girip seçeneklerden bu üyeyi görmezden gel seçeneğini işaretlediğinizde X üyesinin iletilerini görmemeniz lazım.

Evet varmış, acayip mutluyum, görmezden geliyorum artık, bazı kişilerden şikayetçi arkadaşlara tavsiye ederim boşa şikayet edip durmasınlar isterlerse görmezden gelebiliyorlar.

Bunu zamanında düşünüp uygulamaya koyan yöneticilere çok teşekkürler. Ellerinize sağlık... :yahoo:

Sitelerde Paylaş
Evet varmış, acayip mutluyum, görmezden geliyorum artık, bazı kişilerden şikayetçi arkadaşlara tavsiye ederim boşa şikayet edip durmasınlar isterlerse görmezden gelebiliyorlar.

Bunu zamanında düşünüp uygulamaya koyan yöneticilere çok teşekkürler. Ellerinize sağlık... :yahoo:

Mesele benim bireysel anlamda şikayetçi olup olmamam değil. Onların en ateşlisinin ateşi, bi işemeye bakar... Fakat içine girdikleri konuyu piç ettikten sonra benim o insanların yazılarını görmezden gelmem pek de bir şey değiştirmiyor. Birileri görmezden gelmeyip onlara cevap yetiştirmeye çalışırken konu rayından çıkıyor, saçma sapan muhabbetlere dönüşüyor.

Sitelerde Paylaş

Sen, ben diğerleri görmezden gelirse cevaplar verilip konunun dağılması dediğin durumun sıklığı azalır en azından. Bazen dayanamayıp cevaplar veriyoruz ister istemez. Yoksa işemeye de gerek yok zaten gözüküyor ne mal oldukları aklı başında adamlar tarafından.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...