Jump to content

Düşünce ve fikriniz nedir?

T.C ne yapmalıdır?  

12 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tc pkk ile bir anlaşma yapar.Anlaşmaya göre Türkiyeye saldırmayacak türkiyede ona saldırmayacak.Hatta türkiye işgal altında alınmaya çalışırsa bu pkkda orduya katılacak topraklar beraber savunulacak.Pkk bu anlaşmayı kabul eder...

Fakat pkk ikiye bölünmüştür.diğer bir değişle iki örgüt vardır.Fakat her iki örgütte bu anlaşmayı kabul ederler.Barış içinde bir süre yaşarlar.Bir gün gelir pkk örgütlerinden bir tanesi cumhurbaşkanına suikat planlar ve foyası meydana çıkar.Anlaşmayı bozmalarından dolayı tc pkknın bir kolu olan bu örgüte savaş açar.Diğer yanda pkknın diğer kolu sessizdir.Bunlar savaşırken pkknın diğerkolu fırsat bu fırsat der ve savaşılan örgüte katılır tcye karşı savaşır.Ama ne var ki yenilirler.

Sonra Tc. yendiği bu düşmanların ele başlarını karşısına alır

Anlaşmayı ilk bozan pkklı örgüte der

Sen bu topraklardan çıkıp gideceksin.Diğer örgütte yalvar yakar affettirir kendini.PKKnın bu koluyla yeniden aynı koşullarda bir anlaşma imzalanır.

Sonra gelir bir gün yunanistan italya türkiyeyi batı tarafından kuşatmaya alırlar.kuşatma öyle şiddetlidir ki bütün ordu neredeyse batı savunmasında yer alır.Bunu fırsat bilen daha önce affedilen pkk gücü gizliden yunanistan italya ile görüşür ve ordu ülkeyi savunmada iken onlarda doğudan saldırırlar.Anlaşma yine bozulmuştur.Tc. zor durumda kalmıştır.

Fakat bu vatanın evlatları italya ve yunanistana karşı yurdu çok güzel savunurlar.Bozguna uğratlan düşmanlardan sonra sıra bu kancık pkklı örgüte gelir.Onlarda kıskıvrak yakalanır..

Şimdi bu kancık nankör örgüte sizce ne yapılmalıdır?

tarihinde iLLeGaLTM tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bütün ülkeler ve örgütler de, Türkiye'ye düşman nedense.. Herkes Türkiye'nin ayağını kaydırmaya çalışıyor, bir komplo içindeler..

Bu tür paranoyaklıklardan vazgeçin artık..

Sıra İtalya'ya, Yunanistan'a gelmeden önce hikayeye bir derece diyordum.. Ama paranoyaklık bir yerden sonra çekilmez oluyor.

Sitelerde Paylaş
Bütün ülkeler ve örgütler de, Türkiye'ye düşman nedense.. Herkes Türkiye'nin ayağını kaydırmaya çalışıyor, bir komplo içindeler..

Bu tür paranoyaklıklardan vazgeçin artık..

Sıra İtalya'ya, Yunanistan'a gelmeden önce hikayeye bir derece diyordum.. Ama paranoyaklık bir yerden sonra çekilmez oluyor.

Yahu senaryo bu :) olay neden çıkartıyorsun

Sitelerde Paylaş

illagal, kendini komik duruma düşürme.

ben olsam bunları tıpkı karılarını ve kızlarını şam pazarında sattığım gibi satardım.

her biri farkklı yerlere dağılmış bulunan bu kölelerin tekrar birleşip sizi arkadan vurması imkansızdır.

beni kureyzayı asla kalayamazsın illegal.

her şey yukarıda yazdıklarımdan ibaret.

saf arkadaşlar, atlamayın hemen. :fool:

tarihinde murteddd tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Tc pkk ile bir anlaşma yapar.Anlaşmaya göre Türkiyeye saldırmayacak türkiyede ona saldırmayacak.Hatta türkiye işgal altında alınmaya çalışırsa bu pkkda orduya katılacak topraklar beraber savunulacak.Pkk bu anlaşmayı kabul eder...

Fakat pkk ikiye bölünmüştür.diğer bir değişle iki örgüt vardır.Fakat her iki örgütte bu anlaşmayı kabul ederler.Barış içinde bir süre yaşarlar.Bir gün gelir pkk örgütlerinden bir tanesi cumhurbaşkanına suikat planlar ve foyası meydana çıkar.Anlaşmayı bozmalarından dolayı tc pkknın bir kolu olan bu örgüte savaş açar.Diğer yanda pkknın diğer kolu sessizdir.Bunlar savaşırken pkknın diğerkolu fırsat bu fırsat der ve savaşılan örgüte katılır tcye karşı savaşır.Ama ne var ki yenilirler.

Sonra Tc. yendiği bu düşmanların ele başlarını karşısına alır

Anlaşmayı ilk bozan pkklı örgüte der

Sen bu topraklardan çıkıp gideceksin.Diğer örgütte yalvar yakar affettirir kendini.PKKnın bu koluyla yeniden aynı koşullarda bir anlaşma imzalanır.

Sonra gelir bir gün yunanistan italya türkiyeyi batı tarafından kuşatmaya alırlar.kuşatma öyle şiddetlidir ki bütün ordu neredeyse batı savunmasında yer alır.Bunu fırsat bilen daha önce affedilen pkk gücü gizliden yunanistan italya ile görüşür ve ordu ülkeyi savunmada iken onlarda doğudan saldırırlar.Anlaşma yine bozulmuştur.Tc. zor durumda kalmıştır.

Fakat bu vatanın evlatları italya ve yunanistana karşı yurdu çok güzel savunurlar.Bozguna uğratlan düşmanlardan sonra sıra bu kancık pkklı örgüte gelir.Onlarda kıskıvrak yakalanır..

Şimdi bu kancık nankör örgüte sizce ne yapılmalıdır?

sen pkk yı fılıstındekı orgutlerden bırılerımı sandım :D ıkıye uce bolunsun :D

ıkıncısı hayal alemınde bır soru sordun

kaldıkı en kotu donemınızde gene kurtler vardı yanınızda o zamanda kurtler olur merak etme

tarihinde seyit_rıza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
sen pkk yı fılıstındekı orgutlerden bırılerımı sandım :D ıkıye uce bolunsun :D

ıkıncısı hayal alemınde bır soru sordun

kaldıkı en kotu donemınızde gene kurtler vardı yanınızda o zamanda kurtler olur merak etme

beşe bilee bölünür,

yeter ki birilerinin çıkarı bunu gerektirsin.

Sitelerde Paylaş
beşe bilee bölünür,

yeter ki birilerinin çıkarı bunu gerektirsin.

murteddd severım senı kereta ama benım sozumun ustune sozmu soyluyorsun :D

eger bu cıkarlar cok buyukse aynı oyun yanı tcyı de 5 6 ya bolebılırler

bazen evdekı hesap carsıya uymayabılır

Sitelerde Paylaş

İdami gerekli birşeymiş gibi göstermek için

Ne kadar eğilip bükülüp kıvırmışsın.

Yok şöyle olsa böyle olsa şu olsa bu olsa halamın bıyıgı olsa !

Sangre durumu güzel özetlemiş

"Bu tür hikayeler için tek bir soru yeterli sanırım..

Vatan hainliği için idam cezasını mı öngörürsünüz, yoksa hapis cezasını mı??

Bu kadar basit. "

Pkk - vatan millet sakarya diyerek sonucu etkilemeye çalışmanda bi hayli komik.

Nereye varacağını konunun merakla bekliyorum

Gene islamla ilgili hangi pisliği şirin gösterme çabası bu acaba ?

Sitelerde Paylaş
Yav doğru, altından 'Ben-i Kureyza' çıkacak galiba, ben düşünemedim bunu :)

Amma velakin, zaten 'idam değil, müebbet' demişim :)

o zaman, müslümanlar düşmanlerını bir de besleyecekler mi der?

ogünün şartlarında en mantıklısı ve ijnsaf sahibine yakışanı köle yapıp satmaktır.

bu durumda siz artık arkanızdan tekrar vuramazlar.

yok eğer muhammed bunları illa öldürmeye kararlıysa delikanlı gibi bunu söylemek zorundadır.

kimse öldürüleceğini bildikten sonra asla teslim olmaz.

bu adamlar muhammedin kendilerini affedibileceğini umarak teslim olmuşlardır.

hiç girmeyin tevrata göre hüküm verilmiştir diye.

öleceğini bile bile kimse teslim olmaz, bunlar tevratın hükmünü bilmemektedirler mi sanki?

muhammed bunları kalleşçe punduna getirmiştir.

ha geçmişte yaptıkları ayrı konu, mesele bu değil.

Sitelerde Paylaş
murteddd severım senı kereta ama benım sozumun ustune sozmu soyluyorsun :D

eger bu cıkarlar cok buyukse aynı oyun yanı tcyı de 5 6 ya bolebılırler

bazen evdekı hesap carsıya uymayabılır

evet, o da olası.

Sitelerde Paylaş

Italya ve Yunanistan NATO muttefikimiz. Hadi savasildi diyelim, Yunanistani bir lokmada yer Turkiye. Italya ise taa oralardan gelemez ABD degil onlar. Cikartma yapmayi birak, TC karasularina giremezler. Arti Italya bize niye savas aciyor onu anlamadim, ne alaka Italya?

Ikincisi senaryonun bas kismi, yan iTCnin PKK ile anlasma yapmasi cok olasi degil. Anca AKP ve cemaatlerin icindeki kurtler iyice kuvvetlenirse o zaman belki.

Sitelerde Paylaş
illagal, kendini komik duruma düşürme.

ben olsam bunları tıpkı karılarını ve kızlarını şam pazarında sattığım gibi satardım.

her biri farkklı yerlere dağılmış bulunan bu kölelerin tekrar birleşip sizi arkadan vurması imkansızdır.

beni kureyzayı asla kalayamazsın illegal.

her şey yukarıda yazdıklarımdan ibaret.

saf arkadaşlar, atlamayın hemen. :fool:

Zeki çocuksun murtedd.

Fakat kurayza durumu şu yazdığım senaryodan farklı değil.İslami kaynaklar aynen böyle anlatıyor..

Sitelerde Paylaş
İlla bir pislik çıkacak diye yaklaşıyorsunuz.o yüzden kararlarınızı sağlıklı veremeyeceksiniz..

illegal analoji yapmaya kalkacağını biliyorum.

ama kuramazsın bu ikisi arasında.

bugün ne kölelik var, ne de pkklıların malını, kadınlarını ganimet yapabilirsin.

üstelik o gün müebbet hapis vermek mümkün değildi.

yani o coğrafyada kocaman bir hapishane yapıp da bunları beselmek nerdeyse imkansızdır.

Sitelerde Paylaş
Zeki çocuksun murtedd.

Fakat kurayza durumu şu yazdığım senaryodan farklı değil.İslami kaynaklar aynen böyle anlatıyor..

hayır illegal, ebu süfyanı bile affeden muhammed

bu adamları köle olarak satardı istese.

ancak kini daha baskın gelmiş bazı şeylere anlaşılan.

madem rahmet peygamberi, hem en insaflısını yapacak

hem de maslahata uygun hareket edecek.

dünyanın parası gelirdi o kadar köleden.

hem de düşman bertaraf edilmiş olurdu.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...