Jump to content

Şamanizme davet

Recommended Posts

• İleti 44
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Zavallı erose ve iskicap.

Kendisinin üstün bir "ırka" üye olduğuna inanmış. Belki de kendisi hakkında iyi hissetmesinin tek yolu budur. Yazık.

İşin acı tarafı ne Türkler "üstün ırktır" ne de erose bir Türktür.

İnsanlığın Orta Asya'dan dünyaya yayıldığı yalandır. Diller de Türkçe'den türememiştir. Bunlar belki 19. yüzyılda taraftar toplayabilirdi, ama bugün bilim çok ilerledi. İnsanlığın Afrika'dan dünyaya yayıldığını biliyoruz. İnsanlığın göç haritaları çıkarılmıştır.

http://www.bradshawfoundation.com/journey/ (Güzel flashlı anlatım)

http://en.wikipedia.org/wiki/Human_migration

Aynı şekilde Türkiye halkının da genetiğine dair yapılan araştırmlar bizim Orta Asyalı değil Anadolulu olduğumuzu göstermektedir.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14586639 (Genetik bir araştırma, Türkiye'de Orta Asya geni %3.4)

http://www.tumgazeteler.com/?a=2418999 (Türk antropolog: "Orta asya göçü mit")

http://en.wikipedia.org/wiki/Turkification

Zavallı erose ve iskicap. Kendi Rum atalarını inkar ediyor. Kendi atalarını asimile etmiş Türkler'e tapıyor, onları olduklarından daha üstün yerlere koyuyor. Sırf kendisi de aynı "ırka" ait olduğu inancıyla üstün olsun diye. Ne zavallılık.

Sitelerde Paylaş
Zavallı erose ve iskicap.

Kendisinin üstün bir "ırka" üye olduğuna inanmış. Belki de kendisi hakkında iyi hissetmesinin tek yolu budur. Yazık.

İşin acı tarafı ne Türkler "üstün ırktır" ne de erose bir Türktür.

Zavallı erose ve iskicap. Kendi Rum atalarını inkar ediyor. Kendi atalarını asimile etmiş Türkler'e tapıyor, onları olduklarından daha üstün yerlere koyuyor. Sırf kendisi de aynı "ırka" ait olduğu inancıyla üstün olsun diye. Ne zavallılık.

Sn ludwing,

milliyetiniz nedir bilmiyorum, gerçi ne olduğunuzun bir önemide yok ama türkçe yazabiliyorsunuz demekki Türk kültürünün sizin üzerinizde bir etkisi olmuş, yaşam tarzınızdada vardır ama farkında değilsiniz.

Peki hiç araştırdınızmı Türkçenin diğer dillere etkisini? Türk tamgalarının ilk yazıyı oluşturduğunu ve diğer tüm yazı stillerini etkilediğini biliyormusunuz?

Diğer tüm dinlerinin kaynağının Türk kültüründen etkilendiğini araştırdınızmı? Türklerin hiç bir zaman putperest olmadığını biliyormusunuz? Dünyayı etkileyen birçok buluşun Türkler tarafından icad edildiğini bilmiyormusunuz.

Burda Türk düşmanlığı yapacağınıza açın internet i inceleyi konuştuğunuz ve yazdığınız dilin ne olduğunu inceleyin.

Üstün Türk bedeni diye birşey yoktur, önemli olan orta asyadaki kişilere benzemek değildir. Önemli olan Türk kültürüdür, üstün olan Türk kültürüdür ve bu kültürle Türk olarak hissetmek ve yaşamaltır.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Sitelerde Paylaş
Sn ludwing,

milliyetiniz nedir bilmiyorum, gerçi ne olduğunuzun bir önemide yok ama türkçe yazabiliyorsunuz demekki Türk kültürünün sizin üzerinizde bir etkisi olmuş, yaşam tarzınızdada vardır ama farkında değilsiniz.

Peki hiç araştırdınızmı Türkçenin diğer dillere etkisini? Türk tamgalarının ilk yazıyı oluşturduğunu ve diğer tüm yazı stillerini etkilediğini biliyormusunuz?

Diğer tüm dinlerinin kaynağının Türk kültüründen etkilendiğini araştırdınızmı? Türklerin hiç bir zaman putperest olmadığını biliyormusunuz? Dünyayı etkileyen birçok buluşun Türkler tarafından icad edildiğini bilmiyormusunuz.

Burda Türk düşmanlığı yapacağınıza açın internet i inceleyi konuştuğunuz ve yazdığınız dilin ne olduğunu inceleyin.

Üstün Türk bedeni diye birşey yoktur, önemli olan orta asyadaki kişilere benzemek değildir. Önemli olan Türk kültürüdür, üstün olan Türk kültürüdür ve bu kültürle Türk olarak hissetmek ve yaşamaltır.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

HAHHAHAHHAHHAH.

Sitelerde Paylaş

buradan adminlere sesleniyorum yukarıda ki arkadaş Irkçılık yapıyor niye ona ceza vermiyorsunuz bu forum hiç adil değil yazıklar olsun size...

Umarım adam gibi başka bir Ateizm forumu olur oraya kayıt olurum,Nazi avatarımı niye sildiniz Irkçı simge olduğu için gerekçe yazmışsınız ama bu başlıkta ve diğer başlıkta bir sürü ırkçılık yapıldı neden uyarı yok...

Lütfen Nazi avatar yükleme hakkı verin Nazi haçını avatarıma koymak istiyorum adilseniz tabi Monaşiliği benimsediyseniz itiraz etmeyeceğim.

Ayrıca Şamanizm iğrenç bir dindir,Türkler'in eski dini falanda değildir Türk'lerin kendi mitolojisi vardır Hristiyanlığın Yahudiliğe yakın olması gibi bu mitolojide Şamanizm'e yakındır,hatta Şamanizm Türk mitolojisinden esinlenmiştir.

Türklüğü benimseyeceğim derken çinlilere kayıcaksınız,Gidin orta asyaya kımız için o zaman ne kullanıyorsunuz gavurun pc'sini be.

Sitelerde Paylaş
buradan adminlere sesleniyorum yukarıda ki arkadaş Irkçılık yapıyor niye ona ceza vermiyorsunuz bu forum hiç adil değil yazıklar olsun size...

Umarım adam gibi başka bir Ateizm forumu olur oraya kayıt olurum,Nazi avatarımı niye sildiniz Irkçı simge olduğu için gerekçe yazmışsınız ama bu başlıkta ve diğer başlıkta bir sürü ırkçılık yapıldı neden uyarı yok...

Lütfen Nazi avatar yükleme hakkı verin Nazi haçını avatarıma koymak istiyorum adilseniz tabi Monaşiliği benimsediyseniz itiraz etmeyeceğim.

Ayrıca Şamanizm iğrenç bir dindir,Türkler'in eski dini falanda değildir Türk'lerin kendi mitolojisi vardır Hristiyanlığın Yahudiliğe yakın olması gibi bu mitolojide Şamanizm'e yakındır,hatta Şamanizm Türk mitolojisinden esinlenmiştir.

Türklüğü benimseyeceğim derken çinlilere kayıcaksınız,Gidin orta asyaya kımız için o zaman ne kullanıyorsunuz gavurun pc'sini be.

Sen git Türklüğü aşağılık sayan Alman Nazilerini savun sonra Türklük ile ilgili yorum yap. Nazi özentiliği nelere kadir...

Sitelerde Paylaş
Sen git Türklüğü aşağılık sayan Alman Nazilerini savun sonra Türklük ile ilgili yorum yap. Nazi özentiliği nelere kadir...

Tualet öğretmeninden tarih bilgisi almayı bırakmanı öneririm dostum,Insanlara iftira atmayın.

Öyle bir şey olsaydı da beni bağlamazdı,Sonuçta bir zararları dokunmadı ve yaptıklarını destekliyorum Yahudi kıyımı hariç.

bazen kötülerde iyi şeyler yapıyor.

Ayrıca ben saçma ırklık diye bir kavrama inanmam,Ben Hümanist bir görüşe sahibim,Size göre konuşuyorum,Siz insanlığı,Irk'ın önemi olmadığını anlayamazsınız mühürlenmiş kalplerde,Bu yüzden anlayacağınız biçimde ırksal konuşmaya çalışıyorum.

Senin ile Fransa'daki birinin hiç bir farkı yok,Elbette vardır,Ülke olarak tek farkınız coğrafya dostum.

Saygılar,Heill.

Sitelerde Paylaş
Tualet öğretmeninden tarih bilgisi almayı bırakmanı öneririm dostum,Insanlara iftira atmayın.

Öyle bir şey olsaydı da beni bağlamazdı,Sonuçta bir zararları dokunmadı ve yaptıklarını destekliyorum Yahudi kıyımı hariç.

bazen kötülerde iyi şeyler yapıyor.

Ayrıca ben saçma ırklık diye bir kavrama inanmam,Ben Hümanist bir görüşe sahibim,Size göre konuşuyorum,Siz insanlığı,Irk'ın önemi olmadığını anlayamazsınız mühürlenmiş kalplerde,Bu yüzden anlayacağınız biçimde ırksal konuşmaya çalışıyorum.

Senin ile Fransa'daki birinin hiç bir farkı yok,Elbette vardır,Ülke olarak tek farkınız coğrafya dostum.

Saygılar,Heill.

Nazi toplama kamplarında 3.000 den fazla Türk ölmüştür. Ölenlerin Türk olmasının ayrı bir önemi yok; ama sen Türklüğü de çok seversin o bakımdan söyledim.

Mesajının sonundaki heil'ı sana iade ediyorum sen yaşa...

Sitelerde Paylaş
HAHHAHAHHAHHAH

Sevgili Ludwig, peki dünyanın en ünlü sümeroloğu Samuel Noah Kramer'in "Sümerceye yapı bakımından en çok benzeyen dil, Türkçe'dir" saptaması hakkında ne düşünüyorsun? Bildiğin gibi Sümerce bilinen en eski dil... Hatırlatayım Samuel Noah Kramer Türk değil Türk sempatizanı falan da değil.

tarihinde Anthemoessa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Sevgili Ludwig, peki dünyanın en ünlü sümeroloğu Samuel Noah Kramer'in "Sümerceye yapı bakımından en çok benzeyen dil, Türkçe'dir" saptaması hakkında ne düşünüyorsun? Bildiğin gibi Sümerce bilinen en eski dil... Hatırlatayım Samuel Noah Kramer Türk değil Türk sempatizanı falan da değil.

Hangi türkçeye dostum? Biliyorsun yer yüzünde bilion tane lehçe var. Türkiye türkçesi mi?

Sitelerde Paylaş
Eğer kendinizi Türk görüyorsanız ve bir inanç istiyorsanız karşınızda tüm dinleri etkileyen tek tanrılı Şamanizm var bunların uygulayıcıları Ahmet Yesevi, Mevlana, Hacıbektaş Veli, Ahi Evren Veli, Hacı Bayramı Veli, pir sultan abdal vs gibi büyük düşünürlerdir.

Neden yalan atma gereği duyuyorsun..

Sitelerde Paylaş
Nazi toplama kamplarında 3.000 den fazla Türk ölmüştür. Ölenlerin Türk olmasının ayrı bir önemi yok; ama sen Türklüğü de çok seversin o bakımdan söyledim.

Mesajının sonundaki heil'ı sana iade ediyorum sen yaşa...

Nazi kamplarında 6.000 tane uzaylı telef edilmiştir.

Ahmet Çakar ile atış poligonuna hoşgeldiniz.

Sitelerde Paylaş

Sirorphaned, "Türkçe" geçiyor kitapta, hangi Türkçe yi kastetti bilmiyorum ama Türkiye Türkçesi olabilir diye düşündüm çünkü Türk Sümerolog Muazzez İlmiye Çığ ile de görüşmüşlüğü var bir de Türkiye Tükçesi bildiğimiz gibi en yaygın olan Türkçe, başka bir şey kastetseydi belirtirdi sanırım, ayrıca ne farkeder ki hangi Türkçe olduğu "TÜRKÇE" diyor işte kitabında. :)

tarihinde Anthemoessa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
cafere bez getirin,

parayı neyse ben vereceğim.

hepimiz aborjinlerin torunuyuz aslında.

murteddd ne oluyor yahu? Ben hayal mi görüyorum yoksa bütün forumun çivisi mi çıktı? Herkes bir dine ha iman etti ha iman edecek havalarında. Admin ve modlar saç baş yolma seviyesine doğru gidiyor. Hayal görmüyorum değil mi? Sen bile böyle yazdığına göre gerçek bu.

Sitelerde Paylaş
Siroprhaned, "Türkçe" geçiyor kitapta, hangi Türkçe yi kastetti bilmiyorum ama Türkiye Türkçesi olabilir diye düşündüm çünkü Türk Sümerolog Muazzez İlmiye Çığ ile de görüşmüşlüğü var bir de Türkiye Tükçesi bildiğimiz gibi en yaygın olan Türkçe, başka bir şey kastetseydi belirtirdi sanırım, ayrıca ne farkeder ki hangi Türkçe olduğu "TÜRKÇE" diyor işte kitabında. :)

Zaten Türkçe bir tanedir.. Farklı yörelerdeki lehçe, şive ve ağız farklılıkları Türkçe'yi ayırmaz..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...