Jump to content

NERELESİNİZ,KÖKÜNÜZ NERESİ

Recommended Posts

Kürtlerde sarışınlara rastlanır ,bilirsiniz.

Türk sarışınlar Slav ve kafkas etkisinin sonucu olmasına rağmen Kürtlerde durum farklı.

Haçlı seferlerinin etkisi bu .Umarım bunuda yanlış anlayan çıkmaz

Mavi gözlü ve sarışın bir Kürt arkadaşım R1b çıktı..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 291
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yok ben ille isim isterim diyorsan al

KİMİMİZ M 89, KİMİMİZ 12F2 KİMİMİZ M 201 YADA P 25

Ki, bu bile tam olarak doğru değil.. Babamın babası, onun babası onun babası, onun babası... G imiş. Annem, anneannem, onun annesi, onun annesi de M.. Peki ya aradakiler? Anneannemin babası, babamın annesinin annesi, annemin babasının annesinin babası? Koskoca yelpazede kaç tane hangisinden var?

Bunu tam olarak bilebilen var mı?

Sitelerde Paylaş
Deicide güzel yazı. Helal.

Sağol Ludwig.. Ben de en çok senin ırkçılık karşıtlığını takdir ediyorum. Ama Türk kültürünü de küçümseme. Bakma şimdi bir çok nedenden dolayı geri planda ama dünya kültürüne büyük katkısı olmuş önemli renklerdendir.

Sitelerde Paylaş
Sağol Ludwig.. Ben de en çok senin ırkçılık karşıtlığını takdir ediyorum. Ama Türk kültürünü de küçümseme. Bakma şimdi bir çok nedenden dolayı geri planda ama dünya kültürüne büyük katkısı olmuş önemli renklerdendir.

Yuh diyorum arkadaş..

Adam sabah akşam Türklüğü aşağılıyor , hala ırkçılık karşıtı diyorsun ya..

Sadece gözüne gözlük , başına tarak diyorum...Pes doğrusu.... :blink::blink:

Sitelerde Paylaş
Yuh diyorum arkadaş..

Adam sabah akşam Türklüğü aşağılıyor , hala ırkçılık karşıtı diyorsun ya..

Sadece gözüne gözlük , başına tarak diyorum...Pes doğrusu.... :blink::blink:

Olm niye ağlıyon. Siz de olayı abartmayın, benim gibi edepsizlere malzeme olmayın. Yok dünyaya bedel, yok asil kan. Yok Güneş Dil Teorisi. Yok kızıl elma. Yok cihan hükümdarlığı.

Kendinden bu kadar razı başka bir millet var mı ben bilimyorum. Biraz insan dönüp bakmaz mı tarihine. Askeri başarıdan başka ne var? Ki o da 300 senelik bir olay. 1770'lerden beri gelen koyuyor giden koyuyor.

Aşağılayıp adam yerine koymadığın Yunan'ın koskoca bir Platon'u var, Aristo'su var. Senin kimin var?

Sitelerde Paylaş
Olm niye ağlıyon. Siz de olayı abartmayın, benim gibi edepsizlere malzeme olmayın. Yok dünyaya bedel, yok asil kan. Yok Güneş Dil Teorisi. Yok kızıl elma. Yok cihan hükümdarlığı.

Kendinden bu kadar razı başka bir millet var mı ben bilimyorum. Biraz insan dönüp bakmaz mı tarihine. Askeri başarıdan başka ne var? Ki o da 300 senelik bir olay. 1770'lerden beri gelen koyuyor giden koyuyor.

Aşağılayıp adam yerine koymadığın Yunan'ın koskoca bir Platon'u var, Aristo'su var. Senin kimin var?

Sen ne salak bi adamsın yahu..

Olum aç oku Türk tarihini neler yapmışız bir gör..

Ulan dünya tarihini değiştirmişiz , haberin yok..

Salla babam , salla..

Yahu sennin amerikanm pasaportun var mı?? SAhiden merak ediyorum..

Ayrıca hitaplarında saygılı ol...Edepsizliğinde bir sınırı var aslanım...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...