Jump to content

NERELESİNİZ,KÖKÜNÜZ NERESİ

Recommended Posts

• İleti 291
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

saf ırkın olduğunu iddia eden ben değilimki.....

Ben saflıktan bahsetmedim, ırk yoktur. Dünyanın bütün milletlerinin 7 yaşında bebeklerinden bir karma yapıp mars'a yolla. Yaşasınlar. 40 yıl sonra bir uğra. Onlar da kendilerine göre bir kültür yaratmış, bir yaşam biçimi elde etmiş olurlar. Peki bu onları ırk mı yapar elbette hayır...

Tarih boyunca ortak çıkarları uğruna birlikte yaşayan insanlara ırk denmiştir. Bu büyük bir yalandır. Bunlar birer insan yığınından başka bir şey değildir.

Sitelerde Paylaş
Yahu herkes kendini soysuz , sopsuz , Rum , Ermeni ilan etmeye ne kadar meraklı...

Tamam anladık siz öylesiniz... :lol::lol:

Irkçı değilim diyene bak.

Rum ve Ermeni olmayı soysuz-sopsuz olmakla eşanlamlı algılayan bir zihniyet.

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben ırkçı oldum :D

birazdan başlık açıcam :D

cidden kadim halklar şahlansa ikinci bir uygarlık sewiyesine taşısalar dünyayı

ayrıca bu soysuz sopsuzda nedir

ben eskiden beri türkiyenin milletlerin en fazla kaynaştığı yerde olmasının gururunu yaşarım

yunanlılar ermeniler hititler iyonyalılar ws.

bunlar güzel şeyler

Sitelerde Paylaş
Ben saflıktan bahsetmedim, ırk yoktur. Dünyanın bütün milletlerinin 7 yaşında bebeklerinden bir karma yapıp mars'a yolla. Yaşasınlar. 40 yıl sonra bir uğra. Onlar da kendilerine göre bir kültür yaratmış, bir yaşam biçimi elde etmiş olurlar. Peki bu onları ırk mı yapar elbette hayır...

Tarih boyunca ortak çıkarları uğruna birlikte yaşayan insanlara ırk denmiştir. Bu büyük bir yalandır. Bunlar birer insan yığınından başka bir şey değildir.

bütün dünya enternasyonalıst oldu da biz mi hayır dedık??.sınırlar olmasa ne güzel olurdu değil mi??bence de ama bu imkansız gibi.

Sitelerde Paylaş
arkadaşlar ben ırkçı oldum :D

birazdan başlık açıcam :D

cidden kadim halklar şahlansa ikinci bir uygarlık sewiyesine taşısalar dünyayı

ayrıca bu soysuz sopsuzda nedir

ben eskiden beri türkiyenin milletlerin en fazla kaynaştığı yerde olmasının gururunu yaşarım

yunanlılar ermeniler hititler iyonyalılar ws.

bunlar güzel şeyler

biz de yaşıyoruz o gururu. ama bu bizim şuan kendimize hititiz dememizi gerektirmiyor.sokağa çık ben hititim de bakalım nolur.tımarhaneye atarlar. :lol:

Sitelerde Paylaş
bütün dünya enternasyonalıst oldu da biz mi hayır dedık??.sınırlar olmasa ne güzel olurdu değil mi??bence de ama bu imkansız gibi.

İşte bunu ayırt edemiyorsunuz. Bu ırk saçmalıkları faşistlerin ve dolayısıyla komünistlerin çarklarına malzeme oluyor. Sonra da kalkıp saf ırklardan bahsediyorsunuz...

Sitelerde Paylaş

Anarchos yazının altına imzamı atarım.

Yukarda yazdığım gibi;

Bu genetik araştırma sonuçlarını -özellikle belirtiyorum-gtünden anlayıp Rumuz ,Ermeniyiz sonuçlarını çıkarmak ne kadar tehlikeliyse Bu toprakların çocukları olduğumuzu unutmakta

o kadar tehlikeli.Sorun hem Anadolu Kimliğini hemde Türk kimliğini beraberce taşıyabilmekte.

Tekrar belirtiyorum;

Populasyon Genetiği sadece Türkiye'nin değil;dünyanın hemen her ülkesinin ulusalcılarını oturup düşünmeye zorluyor.

Tarihi kazananlar yazar lafını ilk söyleyenin ağzını öperim.

GÖÇ olgusunun dünyanın her yerinde toplumların gen havuzunu çok az etkilediği kesin olarak ispatlanmış.Sadece Türkler değil genetik olarak birçoğumuz sandığımız ırktan değiliz.

Rumların Grek ,Almanların Germen kanı taşımadıkları gibi.

R 1-b geni batı avrupanın en yaygın geni.

İngiltereni % 65 ı,Almanyanın % 63 ü,ispanyanın % 70 i bu genleri taşıyor.

Şimdi tahmin edin; bu Germen genimi yoksa Latin genimi?

Cevap; HİÇBİRİ.BU İNSANLAR EN AZ 40.000 YILDIR ORDA YAŞIYOR

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...