Jump to content

NERELESİNİZ,KÖKÜNÜZ NERESİ

Recommended Posts

hayır tam tersidir.

'Ben T.C. vatandaşıyım ama, Türk değilim' diyor bir başkası da. Sen de illa 'Türksün, göster ürksün' diyorsun, sevgili goddess :)

Devletin, vatandaşların kimliklerini istediği gibi tanımlayabileceklerine inanıyorsan, şu nasıl: 'T.C.'nin Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ilan edildiği ve bilahare yasalaştırıldığı gibi, T.C. vatandaşlarının hepsi Müslümandır'. Tanrı'ya inanıp, inanmaman da önemli değil, Müslümansın. Bu da asimilasyon değil. Bunu reddedersen de, vatan hainisin :)

Olur mu sence? Sen akıllı kızsın, yapma :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 291
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Siteye yeni üyeyim.Ateist insan birçok dogmayı aşmış zeki insandır.Ama burda fikir alışverişi yerine bol bol sidik yarışı var.

Atatürkçü arkadaşlarda onu zamanının koşullarında değerlendiremiyorlar.Hayatının her alanını bilimin şekillendirdiğini söyleyen Atatürk yaşasaydı Genetik biliminin verilerine önem verirdi,eminim.

Hayatının son yıllarında Anadolu Medeniyetlerine verdiği önemi nasıl açıklayabilirsiniz başka?

Sitelerde Paylaş

ama ben ayrım yapmıyorum türkçe konuşan herkesi türk görüyorum fedon mesela rumdur ama adam ben türküm de diyor aynı zamanda.mesela amerıkalı diye bir ırk bile yok ama kendılerıne amerıkalı derler.ben tamamen birleştirici olarak böyle düşünmekteyim.ülkemizdeki bütün kültürel özellikler de bizim zenginliğimiz zaten. :good:

Sitelerde Paylaş
Anarchos yazının altına imzamı atarım.

Yukarda yazdığım gibi;

Bu genetik araştırma sonuçlarını -özellikle belirtiyorum-gtünden anlayıp Rumuz ,Ermeniyiz sonuçlarını çıkarmak ne kadar tehlikeliyse Bu toprakların çocukları olduğumuzu unutmakta

Israrla bana olayı g.tümden anladığımı söyleyip duruyorsun.

Ne demeki bu şimdi?

Anadolu halkı Rum değil midir?

Türkleşmeden önce burdaki halk ağırlklı olarak Yunanca konuşan Hristiyan olan insanlar değilmiydi?

Sen lafı evirip çevireceğine direk olarak Türkiye halkının geçmişine dair araştırmalarından ne çıkardığını yazsana?

Ayrıca Türklerle Kürtler akraba mıdır. Bunu da merak ediyorum.

Sitelerde Paylaş
Siteye yeni üyeyim.Ateist insan birçok dogmayı aşmış zeki insandır.Ama burda fikir alışverişi yerine bol bol sidik yarışı var.

Atatürkçü arkadaşlarda onu zamanının koşullarında değerlendiremiyorlar.Hayatının her alanını bilimin şekillendirdiğini söyleyen Atatürk yaşasaydı Genetik biliminin verilerine önem verirdi,eminim.

Hayatının son yıllarında Anadolu Medeniyetlerine verdiği önemi nasıl açıklayabilirsiniz başka?

,selam.anadolu medeniyetlerine her aklıbaşında insanımız zaten önem verir.tersi düşünülemez bile.anadolu uygarlıkları bir hazinedir çünkü.

Sitelerde Paylaş
Israrla bana olayı g.tümden anladığımı söyleyip duruyorsun.

Ne demeki bu şimdi?

Anadolu halkı Rum değil midir?

Türkleşmeden önce burdaki halk ağırlklı olarak Yunanca konuşan Hristiyan olan insanlar değilmiydi?

Sen lafı evirip çevireceğine direk olarak Türkiye halkının geçmişine dair araştırmalarından ne çıkardığını yazsana?

Ayrıca Türklerle Kürtler akraba mıdır. Bunu da merak ediyorum.

evet akrabadır.

Sitelerde Paylaş

Kesinlikle gtünden anlıyosun.Hala verdiğim örneklerden hiçbişey anlamamışsın.

Sana bir soru;Rum nedir.

Rum geni diye bişey varmi.

Bu soruya yeni bir tarihsel keşifle cevap vereyim.

Yunan halkını oluşturan öğelerden biride Likyalılardır.

Bikaç sene öncesine kadar Yunanca konuşan Likyalıların Luvi kökenli olduğu bilinmiyordu.yani adamlar Hititlerle akraba.Eğer yunan ANtropolojisi hakkında biraz bilgin olsaydı o halkında Anadolu

insanı gibi Yunan göçlerinden önce orda yaşayan halkların torunu olduğunu ve onlarla o yüzden ortak genlere sahip olduğumuzu anlardın.

Yani yunanlılar ve biz hep burdaydık sadece gelen göçler dil ve kültürümüzü değiştirdi.

Eğer bilime biraz saygı duysaydın verileri kafana göre yorumlamaz,olduğu gibi kabul ederdin.

Yunanistanın genetik yapısını gösteren haritalara bi göz at.

Ama senin derdin anlamak değil

Sitelerde Paylaş

Kürtler İrani olarak adlandırılır.Ama türkiye gen havuzunun % 30 civarı İranidir.Goddes doğru söylüyor,onlarla bu yüzden akrabayız.Kürtlerinde homojen bir yapıda olduğunu kimse savunamaz.

Türkmen,Semitik hatta Nordik birçok halk erimiş onların arasında.Hepimiz aynıyız yani.

İlgi duyanlara bi bilgi daha vereyim yeri gelmişken.

Kürtlerde sarışınlara rastlanır ,bilirsiniz.

Türk sarışınlar Slav ve kafkas etkisinin sonucu olmasına rağmen Kürtlerde durum farklı.

Haçlı seferlerinin etkisi bu .Umarım bunuda yanlış anlayan çıkmaz

Sitelerde Paylaş

Ya gerçekten anlamıyosun galiba .

Bak bildiğin tüm etnik tanımlamaları unut.

Rum ,Türk,ermeni.

Bi anlamda hepsi yalan bunların.

Bizler Afrikada başladığımız evrim yolculuğuna bu coğrafyada devam eden insanlarız.

Yok ben ille isim isterim diyorsan al

KİMİMİZ M 89, KİMİMİZ 12F2 KİMİMİZ M 201 YADA P 25

Sitelerde Paylaş
kım ozur dıledı be :D ılac mı kullanıyorsun

laf cakmaksa dıyorum amac senın nıkın yeterlıdır bana goddes

daha önce başka sayfada ıstemeden kırdıysam özur dılerım demıştın.bence bunama ilacı kullanmalısın.....köpek köpek deyıp sonra özür dilemıştınya. :fool:

Sitelerde Paylaş
kım ozur dıledı be :D ılac mı kullanıyorsun

laf cakmaksa dıyorum amac senın nıkın yeterlıdır bana goddes

Seyıt bakıyorum gene goddess'ı takiptesin...

Ulen seni :)

Gözün var kızda galiba :D

Ama dikkat et kendisi ulusalcı, bilmiyorum anlaşabilir mi dtpliyle :p

Sitelerde Paylaş

yani rastaman bugün nasıl bir türk milletinden (genetik olarak) bahsedemezsen

yunan milletinden de bahsedemeyiz diyor sadece bu

yani yunanlılar temel bir etnisiteyi temsil etmezler

farkta burdan gelir

onlarda örnekse likya mirası fazladır bizde irani miras

Sitelerde Paylaş
daha önce başka sayfada ıstemeden kırdıysam özur dılerım demıştın.bence bunama ilacı kullanmalısın.....köpek köpek deyıp sonra özür dilemıştınya. :fool:

lan orda tek sen degıl kımı kırdımsa dıyorum :D :D

bosuna sıtede mhplılerı sızden daha onemsedıgımı anlamadın mı daha neyse bosver kafan almaz

Sitelerde Paylaş

Bak seyit.

Forumumuzun antropologu Kürtlerle Türkleri akraba çıkardı.

Artık Goddess'la senin aranda bir engel kalmadı. Artık ayrı dünyaların insanları değilsiniz.

Ama kıza böyle kaba davranırsan gönlünü kazanamassın.

Biraz daha centilmen olsana olum.

Sitelerde Paylaş
Bak seyit.

Forumumuzun antropologu Kürtlerle Türkleri akraba çıkardı.

Artık Goddess'la senin aranda bir engel kalmadı. Artık ayrı dünyaların insanları değilsiniz.

Ama kıza böyle kaba davranırsan gönlünü kazanamassın.

Biraz daha centilmen olsana olum.

olum benım kız arkadas zaten turk hatta goddesı sollar dusuncelerı

goddesı sen al bak ırkınız aynı

:D :D :D

Sitelerde Paylaş
olum benım kız arkadas zaten turk hatta goddesı sollar dusuncelerı

goddesı sen al bak ırkınız aynı

:D :D :D

Goddess'ı alim ama senin onda gözün varken olur mu ki? :D

Sen onu her başlıkta takiptesin. Bilmiyorum heralde kara sevdaya düşmüş olabilir misin? :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...